Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

no tak ja pewnie koorwa wiem :classic_cool: no więc prosze ja Ciebie mam pare rozwiązań :classic_cool: po pierwsze sprawdź czy nie masz włączonego capslocka :classic_cool: haha, ok to już wiemy, że jest wyłączony bo piszesz normalną czcionką. dobre idzieme dalej. może masz pomylone "z" z "y"? nie... też nie. w takim razie może coś się pojebało z hasłami. proponuję wyczyścić historię i ciasteczka :classic_cool: jak to nic nie da to uruchomić ponownie kąputer 🖐️ a jak z tym też pyta no to trzeba zrobić apdejta internetu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Ty, powinnaś podziękować
za pomysł na intratny biznes :P byłabyś milionerką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiecze nie dochodzi?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrute oparami alkoholowymi
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrute oparami alkoholowymi
i znów to samo :O dobranoc :P 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrute oparami alkoholowymi
jeszcze troche i już nie będzie :P :classic_cool:🖐️❤️🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiecze nie dochodzi?
ma się rozumieć, nikt by nie chciał, żebyś dostała oczopląsu, nerwicy, zawiasu kąpa (jak wiadomo, www.golechlopy.pl mają bardzo obciążającą grafikę) czy innych takich :classic_cool: ­ to dobrej nocki i miłych spaciulków 😭🖐️ gdyż też już idę do wygodnego, niezajętego łóżka całego dla mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrute oparami alkoholowymi
kotów to On ma 3 :classic_cool: ja pierdole ile razy będę się jeszcze żegnać? :P ostatecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałem, że sobie poradzisz
zuszQ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajniki się przegrzały..
tym z północ-południa, dzikiego zachodu i bliskiego wschodu :classic_cool: ­ ps Fajansu, śniłeś mi się dziś :classic_cool: uprzedzając pytania stałeś sobie na ulicy, po czym podeszła do Ciebie jakaś pani i Cię przytuliła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie mogłem być ja :D Ja stoję i nic się nie dzieje (na całe szczęście) :classic_cool: ­ PS. Skączyłaś wróżyć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajniki się przegrzały..
chyba lepiej wiem kto i co mi się śni, nie? ­ nawet nie zaczęłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak, w końcu jesteś starsza :O:classic_cool: ­ Jak to, a wosk w uchu? :classic_cool: ­ PS. Co za czajniki się przegrzały i z jakiej przyczyny? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajniki się przegrzały..
udam, że nie widziałam tego argumentu baaaardzo niskich lotów Ty.. wypominalcu Ty 😭 ­ to miała być reklama, no, ale nikt się nie skusił, a z własnego nie miałam odwagi jakoś :classic_cool: ­ to cytat z wywiadu z którymś z naszych skoczków, który na pytanie co nie wyszło, że nie wyszło odpowiedział, że "czajniki się przegrzały" :D spodobało mi się to i sobie zapożyczyłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, prawda boli :classic_cool: Trzeba było się tak o nią nie wykłócać 😴 ­ Zauważyłem, że jesteś dobra w śledzeniu und zapamiętywaniu wypowiedzi sportowców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajniki się przegrzały..
chyba Ciebie, że jestem o tę "chwilę" mądrzejsza :classic_cool: ­ pewnie dlatego, że jako stronę startową mam ustawioną gazetę peel, a tam sporo takich kwiatków :classic_cool: choć ostatnio furorę robi akurat agent "Majami Wajs" Tomek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm, to nie ja szlochałem z powodu wypomnienia 😴 ­ Hm... Nie lubię gazety.pl :classic_cool: Ale jakieś kwiatki dobrze czasem usłyszeć dzięki Tobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajniki się przegrzały..
ale to Ty mi to wypomniałeś, nie potrafiąc po prostu przyznać, że miałam rację ­ Tomasz też nie :classic_cool: a Ty jaką masz stronę startową? oficjalnie oczywiście, bo nieoficjalnie to pewnie wuwuwukafeteriapeel :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież właśnie przyznałem Ci rację :classic_cool: Ale to się nie liczy, lepiej skupić się na jakimś wypomnieniu, nawet mówiącym prawdę 😴 ­ I ma Tomasz rację :classic_cool: Ja mam ustawiony onet, ale to z racji tego, że takie było życzenie innej osoby korzystającej z tego kompa, a ja jestem z natury ugodowy :classic_cool: Z nieoficjalną stroną startową masz oczywiście rację (tak po prostu) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×