Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Wierszyk na mikołajki :classic_cool: ­ Idzie Faja borem lasem podskakuje sobie czasem gdy podskoczy - dzwonią jaja taki ze mnie sobie Faja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. ­ Zimno, zimno, pada snieg więc włączyłem 5 bieg gdy tak biegnę, dzwonią jaja biorą mnie za Mikołaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę się nie podszywać :O ­ Itzo, Fajansówko, doczekałaś się? :classic_cool: A Iwąka się doczekała (prezentów)? :classic_cool: ­ Przepraszam za ten brokat 😭 Mam nadzieję, że nie przyczyniłem się do sfatygowania Twojej psychiki :classic_cool: ­ Jestem pod wrażeniem modelu Twojego listu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfan
witam wszystkich :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfajans
ja również :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coby towarzystwo się nie nudziło teraz ja se zapodam wierszyk. ­ Świąteczny. :classic_cool: ­ Cicha noc, cicha noc, Weszło mi coś pod koc. Rączka mi po nóżkach lata, Ja zaglądam, a tam...tata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. ­ Mówię: tato, nie rób tego :( a on na to: ciiii.... kolego Sprawdzam tylko czy zadzwoni gdy pomyrdam drutem w dłoni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. ­ Pomyrdane, posmyrane i tak nagle zaniechane. Tato, tato wejdź pod kocyk! Rozbijemy se namiocik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. ­ Pod namiotem fiku - miku narobiłem dużo krzyku :O tate szybko wciagnął gacie gdy zarobił przez łeb szmaciem :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. ­ No i wyszedł, sam w pokoju, czas się znowu wziąć do boju. Net, panienki i chusteczki, taki jest tej start wycieczki. :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×