Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość wyrównuję ulicę turlając się
cześć peeśpe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrównuję ulicę turlając się
a nie wiem, wymyśliłem go pod wpływem impulsu :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrównuję ulicę turlając się
przynajmniej wyręczyłaś drogowców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miasto zaoszczędziło dzięki temu kupę kasy :classic_cool: bo wiadomo jak to robotnicy... 50% czasu pracy stoją, palą, gadają i gwiżdżą na przechodzą w okolicy loszki, 20% piją und wypróżniają się, 20% siedzą i jedzą, 10% pracują :classic_cool: dlatego trwało by to długo i kosztowałoby nie mało c'nie :classic_cool: a ja mam dobre serduszko i zrobiłam to za darmo, ale z jaką przyjemnością 🖐️:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrównuję ulicę turlając się
a do tego odpiertalajo fuszerkę jak Łęcina! 😠:classic_cool: na Ciebie tez gwiżdżo? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrównuję ulicę turlając się
chyba z plecaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrównuję ulicę turlając się
no ja myślę :classic_cool: licealistki nie powinny tak się obnosić :classic_cool: ps: już próbowałaś zamknąć się w walizce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjebaliśta atmąsferę świąteczną to w końcu mam śmiałość przedstawić swoją osstrą fantazję :classic_cool: ­ jadę tramwajem do fajansówki dzierżąc w rękach flachę wiśniówki najebiemy się oboje fest, żeby wiedziała że mam gest na koniec jebniemy się do łóżka i zobaczy true zboczuszka co w gaciach ma obwarzanki o smaku jagodzianki :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop sa sa, hop sa sa, Podskakuję do lasa. W prawej rece mam jabola, W drugiej czymam motzno wora. Nagle pacze ktoś mie goni, A to fajansówka czyma picze w dłoni :classic_cool: I tak sobie my skakali, I gangnam stajla se śpiewali :classic_cool: ­ Hej :classic_cool:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianka już spożyta, Fajansówka wyśmienita. Czas odwdzięczyć się malutka Chcesz zobaczyć mego fiutka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrównuję ulicę turlając się
beka :D wywiózłby Cię na lotnisko i wrzucił do przypadkowego samolotu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja bardzo proszę o zaprzestanie tego żałosnego podszywania bo będe musiał zadzwonić na milicję :classic_cool: I tak to sie właśnie skończy:O Żeby nie było żem nie pisał :classic_cool:! ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Fayki :classic_cool:))) ­ O mój luby, najmilejszy Nie mógł powstać wiersz piękniejszy 😭 Chętnie wskoczę Ci do łóżka, Jak mi wydobrzeje nóżka :O Bo gdy zmywam brudy mopem (objeżdżając też za klopem), Zawsze ją biedną sforsuję :( I w złości gacie Ci pruję :classic_cool: Wybacz tę przeszkodę, proszę A tymczasem obiad znoszę :) ­ I nie obchodzi mnie żadna Fajansówka!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×