Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

a zabawa dopiero się rozkręcała... :( ­ skoro tak...pode mnie również proszę się już nie podszywać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tam z przeszłości :( Biegnę , biegnę do Mikołaja, Mówię - Chuju daj Mi yaya , A Mikołaj gupi ciul , Dał Mi tylko wielki wór :classic_cool: A w tym worze siedzi pała, Biegnę wiec z powrotem do Mikołaja, -Mikołaju co to jest? Chciałem tylko yaya mieć, A Mikołaj gupi ciul, Wsadził Mi na łep ten wór :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie i panie, proponuję urządzić konkurs, który na celu ma rozwiązanie raz na zawsze tej zagadki - kto z Nas jest prawdziwym fajansiarzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię konkuręcję topikowemu połecie i piszem wzrooszające story świąteczne: ­ Pędzę na środku drogi potykając się o nogi, bo Mikołaj zapiertala i trzyma się za yaya sypiąc na boki prezętami jak starymi skarpetami, a ja chcę złapać jeden i mieć razem siedem, dwa Fajansówce podaruję i u niej zaplusuję, a potem będziem mieć stadko dzieci przez wiele tysiącleci 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze: marny z Ciebie poeta co dowodzi, że nie możesz być oryginałem, odpadasz :O 🖐️ ­ a teraz wyjdź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałem, że kafe mnie niczym nie zaskoczy :D ­ Sytuacja mnie lekko przerasta, także w tym momęcie więcej się nie udzielam, dobranoc :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiarz unlogged
A tera przyznawać się kto jest kim. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho, jest i czecia kuleżanka
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Iwąki :classic_cool:)) ­ Przyszłaś w końcu ma ukochana, Jo żem czekał tu od rana. Róże, fiołki Ci zerwałem, I Ci drogę obsypałem :classic_cool: Łóżko moje jest malutkie, Ale jakże wygodniutkie, Zróbmy dzieci sobie sto, Na ten nowy przyszły rok :classic_cool: ­ Hej :classic_cool:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×