Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość ma wlaczona blokade
cale 9 min czekałam :classic_cool: i sie doczekałam ­ Ach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma wlaczona blokade
jakis zajety jestes :classic_cool: ide powzdychac gdzie indziej:P i zamulic 🖐️ ;) urocze w Twoja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfan
dzień dobry :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfan
Zbieram zamówienia na sniadanko :classic_cool: Co komu, pisać, ja wszystko przygotuję 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfan
podszyw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfan
O i drugi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfan
mimowolnie podnoszę, bo to jak mowili wazne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łop łop łop
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wpływem korzennych ciastek
teraz to już pora podwieczorku Fajansu :classic_cool: ­ a tatuażu nie mam, bo po pierwsze jako osobie niezdecydowanej ciężko byłoby się zdecydować na jakiś wzór, po drugie jako osobie szybko nudzącej się cokolwiek bym w końcu wybrała pewnie za chwilę by się znudziło, a po trzecie jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam :classic_cool: a Ty masz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy na tym południu to macie jakieś dziwne pory jedzenia :O W takim razie na podwieczorek zjadłem obiad, i to tak syty, że czuję się prawie jak w święta :classic_cool: ­ Nie, też nie mam tatuażu :classic_cool: ­ Masz korzenne ciastka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wpływem korzennych ciastek
pory jak wszędzie indziej, więc nie wiem kto tu jest dziwny :classic_cool: to pewnie śniadanie jadłeś w porze obiadu, kolację w porze śniadania itp :classic_cool: a cóż żeś zjadł na ten obiadopodwieczorek? :classic_cool: ­ owszem, nawet całe pudełeczko mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli obiad masz w południe (jak w szpitalu), to rzeczywiście śniadanie zjadłem w porze obiadowej :classic_cool: Zjadłem proszę Ciebie 2 pyszne tortille z zieleniną, ryżem, mięsem i sosikiem (((:classic_cool:))) Do pierwszej tyle se napchałem tego nadzienia, że nie mogłem jej zwinąć :O I tak żarłem jak łajza na w pół otwartą :classic_cool: ­ Sama opędzlujesz całe pudełko? Jeszcze pewnie takie duże, jednokilogramowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wpływem korzennych ciastek
w takim razie nie pytam nawet, o której wstałeś :classic_cool: do świąt powinno Ci wystarczyć :classic_cool: ­ a chcesz trochę? możliwe, ale są taaaakie pyszniutkie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie pytasz, ja nie odpowiadam :classic_cool: Dobrze, że nie organizujesz mi żywienia :classic_cool: ­ W innych okolicznościach bym się poczęstował, ale aktualnie nie mam miejsca 😭 A to może takie płaskie, brązowe ciasteczka Tago? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wpływem korzennych ciastek
hm.. a długo przed śniadaniem? :classic_cool: chyba nie sądzisz, że kazałabym Ci jeść raz na miesiąc? 😭 zasugerowałam się jedynie Twoim najedzeniem :classic_cool: ­ to takie brązowe gwiazdki z dużo tanio tesko i nie kilogramowe, a jedynie trzystapięćdziesięciogramowe 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, niedługo, z jakieś pół godziny wcześniej :classic_cool: Teraz sobie przypomniałem, że śniadanie jadłem chyba przed dwunastą :O Tak bardziej o 11:30 :classic_cool: A Ty o której wstałaś i jadłaś? ­ Owszem, tak właśnie mi się pomyślało... że raz na miesiąc full i potem zamek :( ­ Nie kojarzę tych gwiazdek :( Poka ich fotę w tym maleńkim pudełeczku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wpływem korzennych ciastek
strasznie długo śpisz ja wstałam jakoś ok 10 i wtedy zjadłam sobie śniadanie popijając kawą i uprzyjemniając sobie czas lekturą :classic_cool: ­ to niezdrowo przecież :( lepiej po trochu a częściej :classic_cool: ­ masz szczęście, że gugle zawsze służy pomocą, o takie.. http://www.tesco.pl/ciastka-tesco/images/produkty/herbatniki/550x550/ciastka-korzenne-350g.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem... Być może kiedyś uda mi się wstawać z kurami, tak jak Ty :classic_cool: A co czytałaś? :classic_cool: ­ No dobra, to nie skreślam Cię jeszcze z kandydatek na pomoc domową :classic_cool: ­ To nie są żadne gwiazdki, tylko jakieś... kwiatki :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wpływem korzennych ciastek
i po co ta złośliwość Fajansu Dziewczynę, która igrała z ogniem :classic_cool: ­ :D żebym ja Cię czasem nie skreśliła z listy kandydatów na hm.. podopiecznego? :classic_cool: ­ no może trochę :O ale smakują jak gwiazdki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mógłby sie ten fajansiarz
już umyc :classic_cool: bo czuć go od 3600 postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędzam wodę 😴 ­ Oj tam, oj tam, Fajansówko :classic_cool: Tylko nie bierz przykładu z tej dziewczyny przypadkiem :classic_cool: ­ :D Każdy ma swoją listę i dobra jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wpływem korzennych ciastek
i co będziesz z tą zaoszczędzoną wodą robił? :classic_cool: ­ bez obaw, nie za bardzo przepadam za ogniem :classic_cool: ale tytuł przecież nie odnosi się dosłownie do treści książki :classic_cool: ­ a kto jest jeszcze na tej liście oprócz mnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zakochana żem
w fajce :classic_cool: gdyby on mnie tylko chciec byloby nam jak w bajce tylko tej fajansofce dac ban i my z fajkiem w tan 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę ją wypiwał :classic_cool: ­ Nie przepadasz za ogniem? Czyli na ten przykład nie lubisz ognisk? 😭 A wcześniej mi też przecież nie musiało chodzić dosłownie o ogień :classic_cool: ­ Pokreślona jest ta lista Ci powiem, ciężko mi się rozczytać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zakochana żem
🖐️ :P juz nic nie mowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×