Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Wiedzialam, ze na mnie lecisz :classic_cool: ­ Lecz musisz sie bardzi postarac :classic_cool: Nie jestem taka latwa :classic_cool: Dobranotz 😍:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestes w koncu :O🖐️ Przygotuj mi niebieskie leginsy i wyprasuj biala bluzke 🖐️ ­ Twoja Gwiazda wychodzi dzisiaj na impreze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąsżur
I jesli liczysz na cos wiecej to zapraszam do kabiny numer 7 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie to te na samym dnie wora z brudami? :O A prasować nie ma sensu 🖐️ I tak jak zwykle wrócisz cała wymiętolona, nie mówiąc już o ufajdaniu ziemią, na którą zawsze się musisz przewrócić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niebieskie na dole wora to sa bokserki meskie z ktorymi wrociles wczoraj do domu :O🖐️ Nadal gonisz chlopcow po miescie i sciagasz im bokserki :O? Ty chyba nigdy z tego nie wyrosniesz :O :classic_cool: ­ Kocham nasza polska ziemie i zawsze w ten sposob dziekuje jej za udany łikend :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... :O Nie wyrosnę to raczej z innych rzeczy 😴 ­ Oby aktualny łikend również był udany, patriotko :classic_cool: ­ Dobra, zbieram się. Też na imprezę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemol22lata
Bążur, oglądasz moje foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąsżur
Z***biste :classic_cool: Az strzelilam sobie z palca pod Twoja sliczna facjate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013.09.13 "Iwąka bądź ze mną. Kochaj mnie jak słońce niebo. Jak ogień suche liście. Jak wiatr rozwiewajacy Twe piekne długie włosy. Pokochaj i maluj ze mną nasze szczęście :)😍" ­ Zastanowie sie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest 13 :classic_cool: A, ze Ty taki do tylu to i data inna :classic_cool: ­ Tu taki cwaniak a jak ze mna gadasz na tlenie to monitor lizesz :classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Znów rzeczywistość miesza Ci się z tymi nieprzyzwoitymi filmami, które pasjami oglądasz i z wypiekami mi relacjonujesz :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Faya dosc tej komedii :classic_cool: Za drzwi ale taka zla nie jestem wiec pozwlalam Ci przykryc sie wycieraczka :classic_cool: ­ Dobranotz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×