Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość a teraz na powaznie!!
gdzie jest Fajansu?? nie moge spac, nie moge jesc, nie wyczuwam juz chlopa...:( Fajansu comeback!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajek poplynac na wyspe stracencow niestety na powrot brak mu ...gotowki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz na powaznie!!
z rozpaczy za Fajansu ogladam nagie zdjecia Przemka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja z wyspy straceńców
oho, nowa fanka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fayansiczek
aktualnie schylam się po mydełko, proszę o minetkę cierpliwości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fayansiczek
najpierw to muszę podnieść maszt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdroższy postawienie masztu należy do moich obowiązków :classic_cool: Ty posuń nas morzem miłosci w stronę zachodu słońca :classic_cool: Ino nie zapomnij umyc doopy :classic_cool:🖐️ Domestos i papier scierny stoją na pułce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fayansiczek
I po miłośći :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szybko wszystko chciales :classic_cool: Kto to widzial aby odrazu zaczynac od pupy? :classic_cool: A mogło byc tak pieknie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fayansiczek
Jak pięknie by mogło byćć... przynajmniej możemy wspólnie pośpiewać :classic_cool: A potem sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fayayaya
Alesz mie dógo nie było 😭 Od dzisiej byde was więcy odwiedzadź :) Ajm sory moje pipeczki w kropedźki i całósy w KROKusy :classic_cool: Ja żem w ógóle muślał ze topig nie istnieje jusz [drapie sie po kroku] Ech... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktoś ma zabawę, ajajaj... :D:O Na pewno jakaś dama, która zapragnęła wyrafinowanej rozrywki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama kafeterii
Zamilcz dzbanie :classic_cool: Dzis to ja Ci podam zupę :classic_cool: Uwierz mi, że nigdy nie bedziesz czuł sie już głodny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam, to Ty jesteś naczyniem; pogódź się ze swoim losem :classic_cool: Z zupką jesteś kochana, ale będziesz musiała trochę poczekać, gdyż dziś wrócę później :( W międzyczasie zajmij się czymś, np. pobaw się kapslami po browarach (tylko nie pogub, jak ostatnio, bo potem narzekasz, że nie masz zabawek i nuda :O). Ok. 15:00 jak zwykle się prześpij, tylko pamiętaj, żeby się przykryć, a nie jak miesiąc temu, że zapomniałaś i potem byłaś chora :O Baw się ładnie w domu do mojego powrotu, możesz też pooglądać telewizję, musisz tylko znaleźć pilota, uczyłem Cię ostatnio. Na spacerek pójdziemy, jak wrócę, bo trzeba Cię ubrać, a z tym jest zawsze skaranie Boskie. Cierpliwości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie o mnie 🖐️ Dama wychodzi i wróci dopiero poznym wieczorem. Obiad masz naszykowany i lezy kolo lodowki. Tylko sie nie pomyl jak ostatnio i nie zjedz Reksiowi jedzenia :O Twoja miseczka jest podpisana "kocham swa Dame i jestem jej wierny jak pies" :classic_cool: Wiem jaki spragniony zawsze wracasz do domu wiec wystawilam Ci szklanke na balkon. Mocno padało wiec napijesz sie do syta :) Jakbys nie mogl sobie z czyms poradzic to dzwon. Napisalam Ci instrukcje jak sie to robi :classic_cool: Acha... Sasiadka Halinka wpadnie po dobranocce aby zmienic ci pieluszke. Nie chce aby sytuacja z tamtego tygodnia sie powtorzyla :O🖐️ Jestes zreszta juz na tyle dorosly, ze sam powinienes to robic :O Jutro nad tym pocwiczymy skarbie😍 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle niesforna :D Byle nie posłuchać dobrych rad, byle na przekór :O I co Ci po tupaniu nóżką, jak potem znów będzie płacz i szloch? Ech, co ja z Tobą mam :classic_cool: ­ PS. Dobrze, że chociaż Halinka wpadnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz sie, ze sie nad Toba zlitowalam 😴 Teraz fikasz a przypomnij sobie jak zarles na lawce gruz z cyganami :classic_cool: :O Chciałbys takiego długiego posta miec w portkach co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj nie mierz juz tyle :O To ci nic nie pomoze ani nie poprawi Twej zalosnej sytuacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fayansiczek
Twój post ma 11 wersów, a to co mam w spodniach mierzy 18 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko, co robisz, jest pocieszne, także zawsze się cieszę, gdy jesteś w pobliżu :classic_cool: ­ Nie gruz, tylko paprykarz szczeciński, i nie z cyganami, tylko z kolegami, zawsze coś pokręcisz (i to dziwnym trafem na moją niekorzyść) :O🖐️ A mądra jakby była pewna :classic_cool: ­ Ja wiem, że Twoje seksualne demony nie dają Ci spokoju i trudno Ci z nimi walczyć, ale postaraj się chociaż nie robić trzody przy ludziach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska2
Hej :* Macie bonusowe doladowanie telefonu :) ja juz wzielam skroc.pl/bonusdoladuj pamietajcie o podziekowaniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fayansiczek
przemyślę każdą rozsądną w miarę propozycję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób coś lepiej ze swoją stopką, bo nie wiem, co mają znaczyć te kreski :O Uporządkuj je chociaż :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×