Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość bez dostepu do swiata
w kazdym razie jak bedziesz potrzebowal fanki to wiesz gdzie mnie znalezc :classic_cool: ­ nie, nie z Twojego, no cos Ty :) o, a gdziez to niby? :classic_cool: ­ i jak sie relaksujesz? :classic_cool: u mnie dzis wyjatkowo spokojnie bylo, a zmeczoma generalnie zyciem jesfem chyba :D i w ogole zli ludzie pozbawili mnie neta, zatem mam ograniczony dostep do czegokolwiek i moge zniknac w niekontrolowany sposob 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dostepu do swiata
tzn nie przez Ciebie ani nie z Twojego powodu :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, no nie do końca właśnie wiem, no chyba że uroczyście zadeklarujesz wieczyście nie opuszczać tego tematu w sposób trwały :classic_cool: ­ Uff, no to dobrze, że nie masz do mnie żadnych większych pretensji :classic_cool: ­ Jak to jak się relaksuję? Przy kąpie, w tym na kafe :classic_cool: Słucham se też akuratnie tej piosęki: http://youtu.be/rpjU_LfXcPA ­ Cieszę się, że praca Cię zbytnio nie wymolestowała, a życiowe zmęczenie to naturalny efekt zmęczenia kureskim losem, także też nic nadzwyczajnego :classic_cool: ­: Miałem się zapytać właśnie, o co chodzi z tym odcięciem od świata :D Wątpiłem żeby gdzieś Cię uwięzili, no chyba że w norweskim więzieniu (skoro piszesz z netu), a to mało prawdopodobne, choć z drugiej strony niewiele o Tobie wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dostepu do swiata
jeszcze a propos - mecz ogladalam i wczoraj i dzis :D :classic_cool: a Ty? ­ o ile Ty obiecasz to samo 😭 :classic_cool: ­ piosenki poslucham w bardziej dogodnych warunkach :O :D ­ bez obaw, musialam tylko przerzucic sie na mniej komfortowe zrodlo netu 😭 mam tylko nadzieje, ze jutro wszystko wroci do normy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oglądałem - ani wtedy, ani wtedy :classic_cool: Nie czynię takich ryzykownych obietnic 😭 Grunt to jak najmniej zobowiązań :classic_cool: I co teraz? 😭:(:classic_cool: Tylko nie sfatyguj sąsiadowi za bardzo tego drutu z netem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dostepu do swiata
pewnie czekales na trzecia okazje :classic_cool: ale wazne, ze wiesz, ze byl :D ­ slusznie, ale w takim razie ja tez nie moge tego obiecac 😭 ­ jak to co, czas spac 😭 zwlaszcza, ze sasiadowi sie zachcialo nocnych filmow, wiec kradnie mi kradziony zasieg 😭 zatem podazam juz w strone lepszego swiata zyczac Ci tym samym dobrych snow i jeszcze lepszego czwartku :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z grubsza oriętuję się w krzyczących nagłówkach na onecie i wp, także wiem mniej więcy, czym żyje polski bruk :classic_cool: ­ No to w takim razie nie wiem, gdzie Cię znaleźć w razie czego 😭 Jakby mi się fanki pokończyły :classic_cool: ­ Dobsz, to Cię dłużej nie zmuszam do pisania w takich warunkach 😭 Trzymaj się Fajansówko i też śpij dobrze, a jeszcze lepiej wyjdź na tym czwartku (że tak od Ciebie zgapię) :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faja nie marudz
tez tesknię za Asterkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurra, świat mnie odzyskał
😭 ­ zgodnie z obietnicą przesłuchałam piosenkę, choć Michael Bolton kojarzy mi się bardziej z Łen a men lofs a łumen 😭 i pewnie kilkoma innymi utworami, których nawet mogę z nim nie kojarzyć :classic_cool: ­ mam nadzieję, że czwartek mija Ci radośnie :classic_cool: mój jest kolejnym spokojnym dniem.. i dobrze, bo więcej emocji póki co mi nie trzeba :classic_cool: ­ ja aktualnie nadrabiam wiadomości, którymi żywi się jak to ładnie ująłeś polski bruk 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, czyli teraz Ty w razie czego możesz poratować kradzionym zasięgiem :classic_cool: ­ To może teraz Ty puść jakąś piosenkę :O ­ Cieszę się Twym szczęściem i dopowiem, że u mnie również spokojnie, także możemy sobie podać ręce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurra, świat mnie odzyskał
owszem, ale nie za darmo :classic_cool: ­ nie krzyw się :( o, to może to http://www.youtube.com/watch?v=cfUOrjnzqNw&feature=related potrzeba mi teraz pozytywnych kolorów, a to chyba najfajniejsza z jutjubowych wersji koncertowych 😭 ­ jeszcze kilka osób i będziemy mogli pobawić w się w "Baloniku nasz malutki" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell no logged
Zawsze pojawiam się tam, gdzie koldplej :D 🖐️ :D Azot mi od rana siadł, nic nie widzę, nic nie slyszę :o Ale może to i lepiej, gdysz poniewasz jestem jakaś chora i nie do życia, obawiam się, że coś mję bierze :o Ale melduję się, że pamiętam i myślę o wszystkich ❤️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansówko, Ty zachłannico :classic_cool: ­ Ach te koldplejowe fanki :D Pochwalę się więc i powiem, że ostatnio słucham co jakiś czas "Fix You" :classic_cool: ­ Myszell, jesteś nieznośna z tym chorowaniem :O I tlenem :D:classic_cool: ­ Jak na nas nie nachuchasz, to zapraszamy do zabawy w balonik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurra, świat mnie odzyskał
o właśnie, zapraszamy do balonika :classic_cool: na mnie możesz nawet nachuchać, o ile dzięki temu będę mogła cały dzień spać 😭 ­ z czegoś trzeba żyć :classic_cool: ­ ja właśnie Koltpleja to jakoś mało słucham ostatnio, tak mi się po prostu przypomniało :classic_cool: ­ o, swego czasu moja ulubiona reklama 😭 a czemuż to ulubione? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego słuchasz ostatnio? ­ Ulubione, bo... zrobiło na mnie w swoim czasie wielkie wrażenie (mimo że nigdy tam nie byłem) i został mi do niego duży sentyment... Jest bardzo piękne i malownicze 😭 ­ A Ty masz jakieś swoje ulubione miejsca na świecie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurra, świat mnie odzyskał
hm.. poza przebojami radiowymi, na które jestem skazana w pracy to właściwie mało czego ostatnio słucham :O no.. może poza pierwszą płytą Adele (kiedy nie była jeszcze tak sławna i leciała w kółko i wszędzie) i tym http://www.youtube.com/watch?v=COjfRmGi4Rw&feature=fvwrel czego słucham od zawsze, zwłaszcza kiedy jest mi źle 😭 ­ no to życzę Ci żebyś tam kiedyś pojechał skoro jeszcze nie byłeś 😭 ­ ja chyba nie mam, choć zawsze chciałam mieszkać nad morzem (polskim 😭), ale ostatnio z pewnych względów mi trochę przeszło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny ten Archive, podoba mi się. Muszę se zapamiętać :classic_cool: A nie lubisz przebojów radiowych? No i - bo to najważniejsze - o jakim radiu mówimy? :D ­ Dziękuję za piękne życzenia 😭 Jesteś dla mnie za dobra :classic_cool: ­ A daleko Ci do polskiego morza? I ciekawe, co to za względy zabiły w Tobie tę piękną chęć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurra, świat mnie odzyskał
jak to dobrze móc czasem ponieść kaganek oświaty 😭 :classic_cool: no coś między zetką a eremefem :D i nie że nie lubię, bo czasem miło sobie dygnąć, ale czasem po prostu irytuje mnie jak obok siebie lecą Jolka, Jolka pamiętasz 😭 (❤️) i Czeczererecze :D :classic_cool: ­ tak myślisz? 😭 no ok, to niech pierwszą rzeczą jaka Cię tam spotka będzie kupka jakiegoś niesfornego fruwacza pozostawiona na Twojej ułożonej specjalnie na tę okazję czuprynie :classic_cool: ­ pół Polski 😭 i nie, że zabiły, ale tymczasowo powstrzymały :classic_cool: a takie tam wiesz.. nie do opowiedzenia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurra, świat mnie odzyskał
no to Ci dobrej skoro tak 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale zostałem na jakiś czas wygoniony z kąpa :classic_cool: ­ Też lubię "Jolkę". A tego drugiego nie kojarzę :D Chyba że masz na myśli jakiś niezbyt przekonujący bit, których teraz sporo w eterze :O ­ Oczywiście musiałaś skończyć na kupie :classic_cool: ­ Hm, no to życzę Ci, żebyś, mimo rzeczonych względów, trafiła jednak nad to morze, chociaż na trochę :classic_cool: ­ Dobranoc i miłych spaciulków, pozytywnie nastrajających przed łikędem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeczererecze czeczererecze
czeczererecze czeczererecze cze cze cze cze :classic_cool: wszystkim i Tobie wielokolorowy Fajansu 😭 tak, tak, bo wmawiam sobie, że ten fan (o ile to w ogóle mnie się tyczyło) to Ty wstydzący się do tego przyznać w czarnym ubranku 😭 :classic_cool: ­ jak możesz nie wiedzieć co to Czeczererecze? 😭 gdzieś Ty się uchował, że Cię to omija? miałam nawet szatański pomysł, żeby Ci to wkleić, ale marnie by to wyglądało przy tych Koltplejach i Arkajfach :classic_cool: ­ a łikend uważam za rozpoczęty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatal error, topic closed
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeczerecze to żenada
:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo krytycznego wyjątku, jaki nastąpił w temacie, pozwolę sobie podnieść :classic_cool: ­ Niestety, Fajansówko, to nie ja :( A co, tak brakuje Ci fana? :classic_cool: ­ Nie słucham radia za bardzo, na kanały muzyczne też nie paczę, to nie kojarzę tego przeboju :D Byłbym naprawdę wdzięczny za wklejenie, mimo wszystko :classic_cool: ­ PS. Nie jestem wielokolorowy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×