Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość musk mi pęka
to po pierwsze 😭 :classic_cool: ­ po drugie dzień dobry miłym osobnikom, tym mniej miłym trochę gorszy :classic_cool: ­ po trzecie proszę Iwy niech się Iwa nie wygłupia i przyniesie te walizki z powrotem no.. może połowę z tych walizek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musk mi pęka
jeśli nie za późno to smacznego :classic_cool: ­ ja się za chwilę będę delektować placuszkami z tuńczyka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musk mi pęka
jem kupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to "smacznego" było do mnie, to dzięki. Doprawiłam się plackami ziemniaczanymi no i 🖐️ Teraz hoduję tłuszcz plaszcząc dupala przy lapie :) ­ A co z Twoim muskiem? Wpływ pogody czy szefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astera29O
teraz czuję się w pokoju jak żydzi w komorze gazowej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw920
To było, jest i będzie najpiękniejsze podszywe kafełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musk mi pęka
oczywiście, że do Ciebie, kto inny tu niby je, poza mną :classic_cool: ­ szef mi chwilowo nerwów nie psuje, to raczej pogoda i niskie ciśnienie :O ale już jest lepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że do orędża to było. Tak se tu siedzi biedny, nikt z Nim nie gada :(:classic_cool: ­ I rozśmieszać też próbuje :P ­ No powiem Ci, że mnie też łep niekiedy na zmianę pogody napierrdala, jak chińczyk w tamburyn :O. Co ja mówię, "niekiedy". Zawsze :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musk mi pęka
prawdziwa z Ciebie Matka Aster z Kafeterii 😭 :classic_cool: ­ no takie to z nas pogodowe księżniczki na ziarnku grochu 😭 delikatne wahania ciśnienia i już umieramy :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy no widzisz. Babskie dolegliwości, z których faja pewnie będzie się śmiał :( :classic_cool: ­: Lecę, bo muszę przysiąść do nauki, a ten kompan tylko mnie rozprasza. ­ ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musk mi pęka
on na pewno też cierpi na swoje, równie zabawne dolegliwości :( :classic_cool: ­ w takim razie niech Ci książki przyjaciółmi będą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajans pomarańczowy boj
przy* :classic_cool: Jak przyjęcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajans pomarańczowy boj
przyruchać tyż można :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi pónk
mniej niż zeroooo ooo , mniej niż zerooo oooo 😭 O o o o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mameue, ile użytkowniczek :classic_cool: ­ Część cierpiąca, część zadowolona... część subtelna, część wulgarna... wylewna, powściągliwa... bliżej pokarmu, dalej pokarmu... i tak dalej, i tak dalej... Dla każdego coś miłego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ciężko, żebym wypowiadał się bezwzględnie za każdego 😴 ­ Ty może lepiej pozostań niedookreślona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie się zawsze coś nie podoba :O Czy tam masz jakieś 'ale' :classic_cool: ­ Hehe, biedny Padaletz chciałby odstępy :classic_cool: ­ Sie robi tak :classic_cool: W miejscu planowanego odstępu się pisze: & shy ; [bez odstępów] ­ Także tak, drogi niecierpliwcu :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa, mnie też boli
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×