Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 1000 i jeden kopmeksów

Czy to prawda że jeżeli mężczyzna ma wysportowane ciało, dużo

Polecane posty

Gość jedno wtrace
Sorry ale jest pelno lasek ponizej 160 cm. Najwiecej jest 160-165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, ale na chwilę obecną jedną dziewczyną jaka wykazuje moją osobą jakiekolwiek zainteresowanie, jest taka jedna mająca 179 cm :( A takie 160 cm jak nie mają nasrane to może polecą na kogoś nieznacznie wyższego, jednak większość woli wysokich! Mało to par: ona 155 cm, on 190 cm? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
165... no od biedy. Ale taka to ma odpał na takich 175 cm. Zrozumcie że wzrost 169 jest najgorszy dla faceta! Ok powiem jako informatyk - najbardziej niekompatybilny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 1000 i jeden kopmeksów
174-175 ale raczej nie tu leży problem. Myślę że to wina twarzy i braku włosów. W młodości poważnie chorowałem i chyba to ostatnie z tego się wzięło bo ani mój ojciec ani dziadek problemów z owłosieniem nie miał. W przeszłości od czasu do czasu wydawało mi się że może kogoś zainteresowałem, bo miałem takie a nie inne znaki. Na początku oczywiście bałem się zagadać, ale tak 5 lat temu kogoś takiego spróbowałem poznać i okazało się że te znaki nie były żadnymi znakami, po prostu źle zinterpretowałem spojrzenia i sygnały, widocznie we wcześniejszych i późniejszych przypadkach był o tak samo (tak uznałem) i dałem sobie spokój :) Pisałem poważnie o tej terapii? Da się jakoś pozbyć tego dziwnego uczucia chęci bycia z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175 i zawsze mialem
B duze powodzenie u lasek takich okolo 160 ale to naprawdę duze. Dziewczyny ok 170 cm i wiecek natomiast ignorowaly mnie (totalnie inne podejscie niż tamte 160 ) wiec nie wiem czy tak to jest że te 160 leca na tych 190, moi wysocy znajomi nie maja zbyt duzego wziecia u tych 160 i mniej, natomiast kazdy z nich jest z dziewczyna okolo 170-175 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bydgoszcz ostatnio zmienia się na lepsze, w lutym 2013 roku ma zagrać Modern Talking!! :D A co do owłosienia, to jak zaawansowana jest Twoja łysina autorze? Masz tylko zakola czy całkowity brak włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 1000 i jeden kopmeksów
Zakola tylko, ale są to spore zakola. Pewnie za 10 lat będzie już o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac to male powodz
enie u WYSOKICH dziewczyn to pryszcz, bo moim zdaniem wysokie nie sa zbyt atrakcyjne z reguly. Jeszcze jak się trafi taka drobna z talia i ladna delikatna buzia i kosccem to ok ale jak patrze na te czomolungmy po 175 albo i 180 cm z wielkimi plerami szerokimi barkami i brakiem talii to i tal traktuje taka jakby jej nie było. To nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frodo, no przede wszystkim hity MT: You're my heart you're my soul, Cheri Cheri Lady, Brother Louie, Geronimo''s Cadillac, Atlantis is Calling, Diamonds never made a Lady, itp :D Do tego solowe jako dopełnienie koncertu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frodo, będzie pewnie można je wygrać w Radiu Złote Przeboje. Polecam ich słuchać, fajną muzę puszczają i Modern Talking często leci, CC Catch nawet jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to ja mam lepiej. W Radiu Złote Przeboje wygrałem parę razy trochę pieniążków (200 zł, 100 zł), masę płyt a nawet komputer (w 2006 roku jeszcze jak była lokalność i byli lokalni DJ-e) :P Potem radio przechodziło kryzys za sprawą Marka Niedźwieckiego, który niszczył to radio, ale od 2011 roku znów zaczęli grać porządną muzykę i tak zostało do dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopaki, Waszym problemem
nie jest wzrost, tylko KOMPLEKS(y) !! Po co sami sobie utrudniacie znalezienie miłości życia?! Przecież jak traficie na "TĄ właściwą osobę" to kompleksy przestaną mieć znaczenie, bo ona będzie Was kochać takimi, jakimi jesteście. Nie kocha się za wygląd, ale za "to coś", urok osobisty, błysk w oku i ciekawą osobowość, głebokie wnętrze, wartości. Po co ustalacie sobie ramy wzrostu? Da się zmierzyć miłość czy szczęście?? Jeśli pokocha Was jakaś dziewczyna Waszego wzrostu lub lekko wyższa, to odrzucicie miłość swojego życia? No chłopy, zastanówcie się tak logicznie. Co jest ważniejsze, Wasz wzrost i kompleksy czy miłość, danie jej szansy? wyjście poza siebie i swoje ograniczone schematy myślowe. Znałam faceta, który był z wyglądu poniżej przeciętnej, nawet sporo, wzrostu mojego ok. 170, ale on nie miał kompleksów!! Wyobrażacie to sobie? Był ciekawy z charakteru, bił od niego pokój, dobre serce, miał dużo wiedzy i można było z nim ciekawie rozmawiać, spędzać czas -był przez to interesujący. Mówił mi nawet, że lubi dziewczyny typu modelki i żaden problem jeśli taka będzie sporo wyższa od niego!! Dla niego to zaszczyt przed ludźmi, że taka laska jest z nim a nie z kimś innym! I chyba o to chodzi, to bym Wam polecała -zmienic podejście do swoich ograniczeń!!! Dlatego polecam Wam terapię, by zmienić swoje myślenie i podejście do innych ludzi, kompleksy. Polecam, bo mam doświadczenia w terapii i dużo mi to pomaga!! Ale trzeba być cierpliwym i dać sobie czas na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pięknie, że ten kolega
lubi modelki, tylko czy modelki lubią jego? sama widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 1000 i jeden kopmeksów
A ja nie dostałem odpowiedzi na swoje pytania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×