Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkapask

WEJDŹCIE PROSZĘ I OCENCIE MÓJ SKLEP INTERNETOWY

Polecane posty

Gość alkapask

WITAM PROSZĘ OCEŃCIE MÓJ SKLEP INTERNETOWY www.alkapask.pl czy się wam podoba, czego ewentualnie brak i co byście zmienili, za wszystkie komentarze z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NawetŁadny
ale to alkapask.pl przelatujące przez całą stronę jest dla mnie denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvex
faktycznie usuń z tła ten alkapak.pl bo strasznie irytujące jest to, a ogólnie strona ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówców
Popieram przedmówców w całej krasie i okazałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie akurat
ten pasek i tło denerwuje, zwłaszcza w miejscu gdzie są pokazywane produkty. Wolałbym jednolite. Może to moje zboczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkljfa
polecam www.twoje.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama jedynaczki98
ceny =za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama jedynaczki98
ogólnie głupi pomysł z tymi paskami nie pójdzie ci interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem czegoś. Skoro wchodzę na stronę, to oczywiste jest, że po lewej stronie są kategorie. Więc w jakim celu pokazane są one także na stronie startowej? Po co linkować dwa razy to samo na jednej stronie? Nie lepiej zostawić same nowości oraz produkty polecane? I tak strona startowa jest długa jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie byłoby
gdyby był podany skład kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnimfa
no to ja sie teraz przyczepię. Ogólnie na każdej stronie masz 4 takie rubryki gdzie reklamujesz coś co gdzieś już jest. Co za dużo to nie zdrowo. Faktycznie trochę się ciągnie ten asortyment na stronie a jeszcze te rubryki ja rozciągają. Poza tym te polecane produkty, wydaje mi się, że jak coś się poleca to coś co jest szczególne i nie powinno w tym byc połowy asortymentu bo się robi zamieszanie. Danie dnia w karcie tez jest jedno. U ciebie jest ze 20 polecanych produktów. W Paskach XXXL masz 5 produktów i wszystkie polecasz coś tu nie tak. Poza tym nie widać gdzie kończy się asortyment a gdzie zaczynają sie polecane produkty. Proponuje wybrać kilka i zrobić oddzielną zakładkę w menu głównym albo w każdej zakładce na końcu zrobić polecane produkty i umieścić tam ale też nie więcej jak 10 z całej tej ogólnej zakładki. Co jakiś czas możesz zmieniać. No i to co na końcu jest, na samym dole ten asortyment, nie dość że ta strzałka denerwuje, to jej nie widać i z początku nie wiedziałam co mi tak lata. I nie wiem co to jest bo nie jest podpisane. Widzę że jest na każdej stronie na dole i zajmuje dosyć sporo miejsca. Masz wolną całą prawą stronę więc można by tam umieścić nazwę, zdjęcie, może cenę, ewentualnie krótki opis. Albo przewijanie w poziomie, 3 paski z ceną, krótkim opisem (albo dodać rozwinięcie "Zobacz więcej"), żeby się mieściły w oknie i strzałeczki po bokach że można przesuwać w lewo w prawo tak jak masz te 3 paski na dole w każdym oknie tylko że jeszcze strzałeczki. Poza tym drogo, nie drogo wydaje mi się względnie. W informacjach o firmie bym dopisała jeszcze coś dlaczego warto od ciebie kupować te paski, np to co napisałeś tutaj z czego sa zrobione. Najwyższa jakość w przystępnej cenie to sie tak średnio kojarzy. Ja bym wspomniała o jakości, o trwałości o tym dlaczego warto kupić pasek ze skóry a nie jakiś badziew, a cena jaka jest każdy widzi i nie musisz o niej wspominać. Szczerze mówiąc mnie to zdanie odstraszyło a tego nie potrzebujesz chyba. Raczej jak ktoś wchodzi na stronę i chce coś kupić to nie czyta wszystkiego i interesuje go asortyment ale to ładniej wygląda, profesjonalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygląda fajnie ale
Wygląda fajnie ale kolorystyka zbyt mdła nie przyciąga uwagi odrzuca usuń ten dolny pasek z produktami, przerost formy nad treścią logo nad wszystkimi tymi innymi najpierw logo potem ten pasek z róznymi koszyk , etc usuń te kategorie z głownej, wystarczy pasek kategorii po lewo na głownej mmają być tylko produkty najlepiej promocje , wyprzedaż, nowości , coś co przyciąga oko ułóz kategorie równo od najkrotszej do najdłuższej w formie zgrabnej kolumienki niech to tak nie wyje jak psu z gardła klikniecie otwiera na nowa strone, klikam regulamin otwiera mi sie w nowym oknie , zle, ja kurwicy dostaje jak mi sie jedna strona rozmnazą na dziesiec innych od razu wychodze popreaw regulamin strony gdzie dane firmy, kontaklt,, telefon, regon , nip, to pierwszy punkt regulaminu ze nie jestes krzakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnimfa
Jeszcze sie przyczepie do tego opisu firmy bo troche to nieskładne jest. Wypadałoby napisać od kiedy jesteście na rynku. Np. Nasza firma jest na rynku od tego i tego roku, napisz czym się zajmujecie, jaki jest el waszej firmy. Potem możesz napisać o doświadczeniu jakie posiadacie i co z tego wynika dla potencjalnego klienta. np napisz o allegro i to co tam napisałeś a potem dodaj jeszcze tą branże kaletniczą (to zdanie na końcu zupełnie nie pasuje moim zdaniem) i co to wnosi dla klienta. Potem napisz o tym dlaczego warto kupić wasz asortyment. A na końcu napisz o sklepie internetowym. Może jest coś czym warto się pochwalić. Warto też wspomnieć że planujecie się rozwijać ale nie wiem jak to ładnie ubrać w słowa. nie wiem czy to co piszę będzie dobrze wyglądać, trzeba przeczytać zobaczyć. Po prostu weź sobie przejrzyj kilka a nawet kilkadziesiąt opisów firm i spróbuj napisać coś podobnie. To ma być wizytówka twojej firmy więc warto nad tym posiedzieć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygląda fajnie ale
Usuń z górnego paska, odnośnik do pasków, po co to , masz kategorie i to wystarczy to na górze ma być tylko informacje a ze słupka kategorii usuń odnośnik strona głowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnimfa
mnie tez wkurza jak mi sie coś otwiera w nowych oknach samo. uwag ciąg dalszy. Już się czepiam drobiazgów ale adres w kontaktach dziwnie jest zapisany. Napisz standardowo kod, miasto ulica, województwo, telefon emali. Nie wiem czy pisanie Polski jest takie potrzebne, ale nie zaszkodzi, tylko jak liczysz na klientów z zagranicy to dodaj w nawiasie kierunkowy do polski na komórkę. Regulamin sklepowy to raczej ludzie czytają żeby się nie naciąć więc tez nad tym popracuj żeby nie było niedomówień. Nie lubię czytać regulaminów ale w twoim od razu mi sie rzuciło w oczy Prezentacja oferty punkt 1. 3 razy użyłeś wyrazu wszelki, nie wiem czy to miało być celowe ale lepiej używać synonimów albo zbudować zdanie inaczej. ok to chyba tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnimfa
a jeszcze jedno, w sumie nie wiem co wnosi galeria do twojej strony. Tak na dobrą sprawę masz tam najczęściej oglądane paski (w życiu bym się nie spodziewała tego szukać w jakiejś galerii), ostatnio dodane (2 razy zresztą) też nie spodziewałabym się tego tam szukać, kategorie - które masz z lewie strony podane, te dwie rubryki co się zaczynają od (allbumów 6 stron ... ) to w ogóle nie rozumiem o co chodzi, losowe pliki to nie wiem po co to komu. Najczęściej oglądane i ostatnio dodane bym proponowała wstawić jakieś łącze gdzieś po boku albo w ostateczności w menu ale lepiej gdzieś z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaTUSK
MOŻE KLIKNE OD CIEBIE PASEK I DAMY SOBIE KOMENTARZE HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma sens897
kiła jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia 1980, Ty również nie dopełniłaś kilku obowiązków. Podstawowy to brak informacji o podmiocie świadczącym usługi. A jeśli chodzi o dane osobowe i ich ochronę to pkt. 12 Twojego regulaminu tego nie załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertrtryrty
strona ładna i profesjonalna ale utrzymasz się ze sprzedaży tych pasków? bo ja tak szczerze to bym żadnego paska u Ciebie nie kupiła raczej. Ceny niby OK ale chyba na allegro taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×