Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fleur89

Co myślicie...

Polecane posty

O kobietach jeżdżących na motocyklach? Chodzi mi zarówno o zdanie kobiet jak i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia109
co to za baran? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szympansy
że lubią ostrąj azde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwie Cię bo po wypadkach motocyklowych organy nie nadają sie do przeszczepów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siti
moplikiem se jade na szychta, moplikiem se wracam z roboty na goowie mam google Carerass i sznurkiem mam podwiązane galoty tarararatara,tarararatara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce poznać Wasze zdanie, bo sama jeżdżę i spotykam sie z różnymi opiniami.. Jedni zazdroszczą, podziwiają, inni dziwią sie, ze to przecież "męski" sport, ze jak kobieta może utrzymać sportowy motocykl.. Jeszcze inni są zdziwieni bo zawsze uważali ze kobiety na motocyklach to takie babochłopy z włosami pod pachami :D A ja jestem normalną dziewczyna, mam długie wlosy, maluje sie, dbam o siebie i depilator nie jest mi obcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz, jeździj,nie chcesz - nie jeździj, co Cię interesuje opinia innych i co w tym temacie robi kwestia depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj dokładnie mój post to będziesz wiedziała ;) ja nie pytam czy wam sie to podoba tylko jestem ciekawa co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla jestem
myślę, że to imponujące, fajne hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla jestem
swoją drogą w ogole nie dziwi mnie, ze taka kobieta może być kobieca lub seksowna a babochłopy to akurat zazwyczaj nie są kobiety silne i ambitne, ale wrecz przeciwnie, osoby ktore przez swoje kompleksy na sile probują cos udowodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo co o kobietach jeżdżących autobusem, jedzących zielone jabłka, ubierających karmelowe płaszcze, rąbiących drewno, sprzedających skarpety, malujących okna, piorących portki. Jak kobieta jest niewyjściowa to i najlepszy sprzęt jej nie pasuje. A jak potrafi zadbać o wizerunek, nawet jako lajkonik się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jedzenie zielonych jabłek nie budzi aż takich kontrowersji... A ja często spotykam się ze zdziwieniem, jak ściągnę kask. Ludzie robią oczy jak 5zł, kiedy widzą, że to dziewczyna prowadzi taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuhuu
ze sa sexowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×