Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgjtyut7u

Życie jest piękne dzisiaj znowu seks z moją 17tką :)

Polecane posty

Gość fgjtyut7u

A dzisiaj znowu spotkam się z swoją 17letnią śliczną dziewczyną i będziemy się pieprzyć z każdej strony, przelecę jej cipkę, będę robił minetkę a ona mi będzie delikatnie ssać i patrzeć na mnie z dołu tymi wielkimi cudownymi oczkami.Będę ją posuwał na zmianę raz w cipkę raz w dupcię.Ja pierdziele ale jestem szczęśliwy ! :D:D:D Mam 25 lat i 17letnią dziewczyną zakochaną we mnie po uszy która robi ze mną w łóżku wszystko czego sobie zapragnę.Życie jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika0002
daj mi jej namiar :p tez skorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzin 6
Potwierdzam, ta dziewczyna robi wszystko czego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjtyut7u
To moja dziewczyna :) Jesteśmy razem 8 miesięcy :) Uprawiamy seks średnio dwa razy w tygodniu po parę razy :) Dzisiaj przyjeżdża o 20 i zostaje na noc :D Już mamy wszystko zaplanowane :) Nie mogę się doczekać kiedy włożę swojego twardego kutasa do jej ciasnej ślicznej ciepłej i mokrej cipeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdz sie pochwal po 8 latach :P teraz to jest napalona potem zmądrzeje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markocasanovapedal
A RUHA SIE TEZ Z INNYMI WCZORAJ SIE JEBALA W KIBLU NA PERONIE BUAHHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjtyut7u
Z początku była bardzo słaba w łóżku, nie kochała się nigdy z nikim i nie wiedziała co i jak.Wszystkiego ją nauczyłem a ona sama jest chętna i skora do zabaw oraz nowych wyznań.Każdy facet w moim wieku marzy o takiej dziewczynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzin 6
To już widzę waszą przyszłość: za kilka miesięcy zostaniesz sam z palcem w dupie a twoja dziewczyna rzuci się na szerokie wody. Już ją widzę z trzema na raz. Takie co się szybko rozkręcaja daleko jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6565634re
Szczerze zazdroszczę ! Mi tylko zostało trzepać konia do jpgów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja
obracalem faktycznie ssie swietnie ale cipatez jest ok ale dupe ma tak rozjechana ze juz gowno jej wylatuje z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjtyut7u
Oj nie będzie tak :) Ona taka nie jest, sam jej raz proponowałem seks w trójkącie ja i ona z koleżanką albo ja z kolegą i ona i się na to nie zgodziła i nigdy nie zgodzi bo jak sama mówi chce mnie mieć tylko dla siebie.A ja i tak bym się nie zgodził bo ją tylko podpuściłem żeby sprawdzić co myśli o trójkątach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzin 6
Łódź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja
mi tez pozwalala z dupy do cipy tylko jak jej juz wlozysz do dupy to wyjmiesz chuja calego w gownie ale lubi ssac go potem wiec nadal ja zapinam w dupala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjtyut7u
Przed seksem analnym zawsze robi lewatywkę :) Gruszka, specjalny płyn z wodą do pupy i lewatywka.Później jak się rżniemy to nie ma śladu bo kupie ani niemiłych zapachów więc wszystko robimy z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja
u mnie lubi ssac gowienka a zwlaszcza takie rzadkie wiec kiedy ma srake to jedzie do mnie, potem jak zabardzo zabrudzi przescieradlo kupa to ja w to zawijam i zostawiam na godzinke czy dwie w tym kale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie warto być uczciwym
KU.RWA ZAŁUJE PEWNEJ HISTORII Z WAKACJI SPRZED 4 LAT. Miałem wtedy 24 lata i na kwaterze za sasiadow mialem malzenstwo z dziecmi, ich córka miała na oko 13 lat. Ja byłem z kolegami i czesto ta malolata do nas przychodzila siadala na moim łózku przynosiła mi jakies kamyczki widać było, że się jej podobam. Jak wyjeżdzali przyszła do mnie i powiedziała, żebym zapisał sobie jej numer, była bardzo ladna blondyneczka ale ja przecież nie jestem pedofilem więc ten numer wykasowalem szybko. Była z mojego miasta. Przeciez moglem poczekać te 3, 4 lata i teraz bym ją posówał. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzin 6
A tak to posuwa ją fgjtyut7u. I ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja
i ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzin 6
A ja nigdy nic głową nie zrobiłem. Próbowałem ale mam wielki łeb i w żaden otwór się nie mieści. Ale za to nosem to sobie nieźle radzę! Mam dość długi, wąski, spiczasty i sztywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfgdfd
nie wolno wkładać penisa z tylka do cipy bo (mimo lewatywy) przenosi sie bakterie i infekcja gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja
daj jej lizac kupe zobaczysz jak odleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plooo
Zacząłem całować jej nogi i wargi sromowe, a oni zmieniali się przy pieszczotach mojego członka. Ale czad... ja pierdzielę. Jeszcze nigdy nie byłem tak wysoko jeśli chodzi o doznania erotyczne. Było bosko, po prostu bosko. Przyznaję, że przez chwilę przemknęło mi przez głowę, aby zrobić podobnie Riko. Zdusiłem jednak w sobie tę myśl. Wystarczająco już dziś "perwersiłem". Wszystko ma swoje granice. Nie dość, że facet robił mi laskę, to strzelałem minetę jego siostrze. Na szczęście nawet tego nie zaproponował. To było jednak tak niesamowite, że nic poza tym się nie liczyło... Nigdy wcześniej nigdy nawet bym o tym nie pomyślał, a co dopiero zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plooo
mila checia wlozylem jej chuja w dupe i zaczolem ja ruchac,rekami gniotlem jej sutki ktore sterczaly,a ona wyla z bulu i krzyczala mocniej.wyjolem chuja z dupy i wsadzilem jej w cipsko ruchalem ja z calych sil.Po okolo 1 godziny sposcilem sie jej do srodka, wyjolem kutasa zlizalem jej soki ktore splywaly jej po udach,ona zlapala mnie za mojego kutasa i zaczela zlizwyac sperme z ochota.Ubralismy sie wypilismy herbate.Od tamtej chwili zawsze chodzilem do niej zeby ja poruchac i po to zeby mi robila loda.KONIEC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×