Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katarzyna123412

Jaki pomysł na własny biznes ??

Polecane posty

Gość majkel dżordan

Polecam maszyny Bossman od dystrubutora Ultra-Nonwoven . To właśnie za ich sprawą udało nam się osiągnąć niebywały sukces, dzięki któremu biznes opierający się na szyciu ubrań wciąż prosperuje! Cieszymy się dużym zainteresowaniem, charakteryzuje nas jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

ja skorzystałam z pomocy i doradztwa firmy https://bf4business.eu/ pomogli mi rozwinąć mój na początku malutki biznes, a teraz dzięki ich wsparciu prosperuje na prawdę nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroowalk

Od roku prowadzę drukarnię. Najwięcej zamówień mam na materiały reklamowe, co mnie zbytnio nie dziwi. Generalnie nie żałuję, że podjąłem decyzję o przejściu "na swoje" .  Znalazłem sobie hurtownię tworzyw sztucznych, bez której ciężko byłoby mi funkcjonować. Na bieżąco potrzebuję sporo materiałów z plexi. www.sklep.akces-plexi.pl - tutaj mam duży wybór, dobre ceny i co najważniejsze super obsługę klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barek

Jako świeżo upieczony absolwent medycyny postanowiłem skorzystać ze wsparcia rodziców i otworzyć własny gabinet medyczny. Przez okres studiów między innymi dowiedziałem się o tym, jak bardzo ważne jest zaopatrzenie we właściwy sprzęt i oprogramowanie – od tych elementów zależy powodzenie naszego gabinetu. Dzięki Diabetica  zaopatrzyłem się w oprogramowanie Optomed Workstation pozwalające na komfortowe i efektywne zarządzanie zdjęciami dna oka pacjentów, czy urządzenia Smartscope Pro , ukazujące szczegółowy obraz dna oka. Według mnie jest to niezbędne wyposażenie gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju987

Jak własny biznes, to ja polecam jak najbardziej pójście w to, co się lubi, ja osobiście kocham szyć, więc poszłam w otworzenie szwalni, no i biznes bardzo się opłacił. Kupiłam sobie sprzęt w hurtowni i jest to bardzo opłacalne zarówno pod względem jakości jak i cen ombgroup.pl polecam, warto inwestować we własne marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaro

Moja firma opiera się na produkcji mebli. Był to zdecydowanie właściwy krok, gdyż sprzedają się świetnie a do tego nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość. Stało się to możliwe za sprawą materiałów tapicerskich czy komponentów do mebli z oferty Mebel-art .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaz

Ja pomyślałem nad restauracją i wszystko wskazuje na to, iż wybór ten był perfekcyjny. Jednakże mam dla Was przestrogę i radę - nie zapomnijcie o zakupieniu właściwych mebli gastronomicznych. Wbrew pozorom mają one niezmierne znaczenie. Te, które kupiłem od SOMET sprawują się do dziś świetnie w naszym lokalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian32

Ciekawą propozycję franczyzy ma Cuk. Na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej z ich logo nie trzeba zbyt wielu środków, dodatkowo zapewniają szkolenia i wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a co myślicie o pisaniu wierszy czy książek? Można z tego wyżyć? Ja publikuje swoje poki co na https://poezja.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proponuję wybrać się do firmy która zajmuje się doradctwem, planowaniem strategii itp, dużo dobrego słyszałam o tej https://bf4business.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesta

Z pomysłem na biznes problemu nie miałam, myslałam o tym od dawna, ale brakowało mi po pierwsze odwagi, a po drugie funduszy, na otwarcie działalności. W końcu stwierdziłam, że raz się żyje i otworzyłam firmę. Dzięki pomocy agencji MtWeb z Krakowa, która zajęła się promocją firmy, skutecznie się rozkręca! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzoryk

Prowadzę masarnię i powiem tyle -  bez zaopatrzenia w odpowiednie urządzenia nie byłoby to możliwe.  Beck Clip Systems zaopatrzyli nas w masę urządzeń służących do przetwórstwa mięsnego. Od zwykłych klipsów po maszyny rozbijające. Dzięki nim nasz biznes sprawuje się rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol34

Ciekawą propozycję ma Cuk. Niski koszt wejścia we franczyzę, można nauczyć się wszystkiego o ubezpieczeniach podczas szkoleń, więc nie trzeba mieć doświadczenia w branży ubezpieczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Chcę pójść na szkolenie Roberta Kiyosaki w Warszawie, 7-8 Maja. Ktoś może już był w 2013 roku i podzieli się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Ja nie byłam w 2013, ale tego razu na pewno idę, super sprawa jest. Przeczytałam wszystkie go książki i nie mogę się doczekać Wealth Masters Tour! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIopw

Polecam Ci zacząć handel jakimiś ciekawymi rzeczami, możesz albo zacząć je sprowadzać lub kupić w jakiejś hurtowni, możesz zajrzeć tutaj hurtowniak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kan

Ja na przykład żabkę prowadzę. To też spoko biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma
24 minuty temu, Gość Kan napisał:

Ja na przykład żabkę prowadzę. To też spoko biznes

I ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kan
21 godzin temu, Gość Duma napisał:

I ile zarabiasz?

Zależy od miesiąca, ale poniżej 4 tysięcy raczej nie schodzę zazwyczaj.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegMik

Gdy już prowadzisz własną działalność to otwarcie punktu partnerskiego z Cuk daje Ci szansę na dodatkowy dochód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dużo osób prowadzi własną działalność, bo coraz popularniejsze staje się zatrudnienie na umowie B2B. Sama tak pracuję i szukam ofert pracy na kontrakcie, pracodawcy często teraz zatrudniają właśnie na takich warunkach zamiast umowy o pracę. Warto się rozejrzeć w jakich branżach można tak działać, np. na https://fachpraca.pl/polska/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dużo osób prowadzi własną działalność, bo coraz popularniejsze staje się zatrudnienie na umowie B2B. Sama tak pracuję i szukam ofert pracy na kontrakcie, pracodawcy często teraz zatrudniają właśnie na takich warunkach zamiast umowy o pracę. Warto się rozejrzeć w jakich branżach można tak działać, np. na fachpraca.pl/polska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Prowadzę lodziarnę, dużo do stworzenia jej nie było potrzebne, tylko jakies zamrażarki i lady chłodnicze, które zakupiłam z Bolursa, bardzo dobry sprzęt, nie duży lokal i ktoś do pomocy, nie jest trudno biznes się kręci dobrze szczegolnie teraz w okresie wakacyjny,m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaS

Własna firma może dać dużo frajdy i wcale nie musi być kosztowna. Wystarczy dobrze to zaplanować i włożyć w to trochę własnej pracy, a może się opłacić. Przykładem takiej działalności jest franczyza w Cuk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naswoim

Gdy nie masz doświadczenia najlepiej rozpocząć swoją przygodę z biznesem od franczyzy. Mniejsze ryzyko i dużo mniejsza inwestycja we własny biznes. Od początku masz czas na naukę i zbieranie doświadczenia obok silnej marki. Cuk ma bardzo fajną propozycję takiej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto pomyśleć o biznesie online. Osobiście naprawdę polecam. Nie wymaga kosztów na start. Praktycznie cała potrzebna wiedza znajduje się w Internecie. Zapraszam do zapoznania się z moim nowym wpisem na temat startupów. https://zarabiaj365.pl/pomysl-na-wlasny-biznes-startup/ Na moim blogu dowiesz się jak zarabiać przez 365 dni w roku 24 godziny na dobę, pracując tylko kilka godzin tygodniowo. Zapraszam serdecznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto pomyśleć o biznesie online. Osobiście naprawdę polecam. Nie wymaga kosztów na start. Praktycznie cała potrzebna wiedza znajduje się w Internecie. Zapraszam do zapoznania się z moim nowym wpisem na temat startupów. https://zarabiaj365.pl/pomysl-na-wlasny-biznes-startup/ Na moim blogu dowiesz się jak zarabiać przez 365 dni w roku 24 godziny na dobę, pracując tylko kilka godzin tygodniowo. Zapraszam serdecznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: https://nestbank.pl/wspolpraca Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcindokowski

Zależy od naszego regionu, umiejętności i oczywiście budżetu na start. Wystarczy podejść do tematu z głową, przeanalizować konkurencję dookoła i zacząć działać. Ja zająłem się przewozem osób. Kupiłem busa w dobrej cenie i od razu oddałem go do zabudowy firmie Hitbus www.zabudowabusa-hitbus.pl. Początek był ciężki jeśli chodzi o zlecenia, lecz zadowoleni klienci przekazywali dalej i tak jakoś się kręci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romekk

Może opłacać się pralnia. Nawet mam namiary na dostawcę sprzętu bo znajomy niedawno właśnie pralnie otworzył i razem jeździliśmy do tej firmy www.pralus.pl/ Wszystko co trzeba tam znajdziecie i to cenowo z tego co pamiętam całkiem nieźle wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×