Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katarzyna123412

Jaki pomysł na własny biznes ??

Polecane posty

Gość Franczyza

Mnie zaciekawiła współpraca z Cuk na zasadzie franczyzy. Dobre warunki współpracy, szkolenia i wsparcie merytoryczne, zachęciły mnie do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia Zawartka

Polecam zrobienie jakiegoś kursu w New Nails w Warszawie - na przykład stylizacji paznokci, masażu lub kosmetycznego. Dodatkowo ich szkolenia mogą zostać dofinansowane z urzędu pracy, nawet do 6 tys zł. Potem tylko otwierać własny biznes lub szukać lepszej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Jeśli planujecie wejść w przemysł meblarski to warto mieć namiar na producenta maszyn i narzędzi do obróbki drewna koniecznych przy pracach stolarskich związanych ze szlifowaniem drewna. Mówię o www.prochera.com.pl Firma solidna, jakość maszyn bardzo dobra, z naszej strony pełne zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loller

Widzę po kuzynie że warto założyć malarnię proszkową. Zaopatrzył się w  www.zugilprojekt.pl w malarskie kabiny proszkowe itd. i teraz całkiem fajnie zarabia, także biznes wart uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaaa

Myślę, że z powodzeniem mogłabyś otworzyć StudioFigura - oferują franczyzę. Oferta wielu zabiegów modelujących sylwetkę. Poczytaj na temat franczyzy na ich stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolx

Multiagencja ubezpieczeniowa to dobry pomysł. Branża świetnie się rozwija a wejście w ten biznes nie wymaga wielkich nakładów tylko 15 tyś. Rozwijasz się u boku dużej firmy jaką jest Cuk, która na początek uczy Cię tego biznesu a potem wspiera Cię na każdym kroku. Do dyspozycji masz też duży wybór narzędzi do zarządzania sprzedażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario

Mam mały sklep z pamiątkami całkiem dobrze prosperuje, szczególnie teraz wprowadziłem płatności kartą i możliwość obsługi w innej walucie a to dzięki współpracy z epłatnościami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirekk

Mnie zainteresowało otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej z Cuk, proponują dobre warunki współpracy, a całego biznesu można nauczyć się na szkoleniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesbtc

Dzień dobry! Mam na imię Mirosław Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu:  systemzarabiania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie odnośnie do pracowników to ja już na własną rękę nie szukam, za dużo razy się przejechałam. Zaufałam agencji no i się nie zawiodłam. Akurat mam dobre doświadczenia z tą https://bisar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja miałam wiele pomysłów na biznes ale jako, że jestem z zawodu kosmetyczką postanowiłam otworzyć salon kosmetyczny. Na początek działalności zdecydowałam się na wypożyczenie laseru diodowego LightSheer Duet. Dzięki niemu moje klientki są zadowolone z efektów usuwania owłosienia. Sprzęt wypożyczałam w Laseron Kielce. Jestem zadowolona z współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma otworzyła ostatnio swój salon kosmetyczny w Kielcach. Ma sporo klientek bo wystrój salonu jest w stylu glamour A kobiety lubią takie luksusowe wnętrza. Przy tym ma przystępne ceny. Zajrzyjcie na ich stronę na FB i IG ,@kimsalonkosmetycznykielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×