Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katarzyna123412

Jaki pomysł na własny biznes ??

Polecane posty

Gość gość
Ja z mężem zainwestowałam w studio nagraniowe do którego urządzenia audio zakupiliśmy u http://www.soundkrak.com.pl/i jesteśmy zadowleni z tej inwestycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwonik
Odsyłam tutaj - http://lesgaz.com/ Jako przykład... Nie robi się tego co wszyscy, szuka się biznesu, który może wyjść, ale jest jednocześnie po prostu innowacyjny. Dochodzi do tego kwestia budżetu - trzeba przecież podołać kosztom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja założyłam mała kawiarenkę w której sprzęt zakupiłam od http://www.pe-pe.com.pl/ i jak na razie wszystko rozwija się bardzo pomyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakis czas temu założyłam wlasny sklep z ciuchami, dlatego, ze znalazłam odpowiednie miejsce w którym mogę kupic po dobrych cenach dobrej jakości materialy – www.migro-tex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja założyłam kawiarnię, do której wszelki niezbędny sprzęt zakupiłam od firmy http://frigosystem.com.pl/ którą mi znajomy polecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle,ze najlepiej to zalozyc cos takiego nietypowego, mi sie np. podoba ten pomysł - www.hero-collection.com.pl - szycie mundurów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym burdel otworzyla dla takich chetnych jak Pravik 24 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sklep z narzędziami, elektronarzędziami itp.? Bogata oferte ma Lange łukaszuk, można zostać ich punktem partnerskim i sprzedawac produkty takich firmna które oni maja wyłączność, ale to trzeba oczywiście mieć dobry biznes plan itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do własnego biznesu potrzeba dobrego sprzętu, a taki można kupić na http://www.thomas-it.pl/ ;-) dzisiaj komputer to norma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze piekarnia? w sumie teraz malo ktora piekarnia jest dobra.. prawdziwa... :) maszyny i piece mozesz kupic od firmy www.guztech.com.pl i wydaje mi sie, ze to bardzo nosny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zalezności od tego czym się zajmujesz. Możesz np postawić na gabinet stomatologiczny, wynająć miejsce na gabinet, kupić sprzęt w www.holdental.pl , zrobić reklamę i postawić widoczne oznaczenia i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.25 w zalezności od tego czym się zajmujesz. Możesz np postawić na gabinet stomatologiczny, wynająć miejsce na gabinet, kupić sprzęt w www.holdental.pl , zrobić reklamę i postawić widoczne oznaczenia i do dziełausmiech.gif Dentysta to doskonały pomysł. Oni są zawsze potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz fajnego pomysłu na biznes? Jesli nie masz dużego kapitąłu warto zdecydować się na jedzenie na kółkach! Możesz kupić przyczepę np tutaj www.przyczepygastronomiczne.pl . Możesz postawić ją gdzie chcesz, a ile teraz jest targów żywnościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ząłóż sklep z odzieżą z drugiej ręki. TO się naprawdę opłaca. Sprowadzasz ubrania spoza granic kraju tak jak hurtownia www.wilowscy.pl/ możesz też kupować od nich albo jakiejkolwiek innej hurtoni i sprzedajesz. Klientki przychodzą po dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl z punktem partnerkim Lange lukaszuk jest b.dobry; handel +branza budowalana to siwetne polaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo myjnia to bardzo ciekawe rozwiązanie o ile ktos nas nie uprzedzil bo etraz się robi coraz wiecej myjni –jeśli jeszcze nie ma myjni parowej w waszym otoczeniu to mocno bym się zastanowil, kolega jezdzi z myjnia mobilna optimy i nawet mi tez kiedys czyścił samochod, fajnie to dziala, auto na blysk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma transportowa dobrze przemyslana przynosi dobre zyski przynajmniej w mojej rodzinie, mamy pomysl na siebie, jeździmy na dobrych samochodach dostawczych sprinterach, mamy kilku zaufanych pracownikow ale i tak stosujemy monitoring samochodow oczywiście za zgoda pracownikow. Biznes ma 10 lat a zyski sa duze, spokojnie utrzymuja kilka rodzin, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powieszna stację benzynową? Nie jest to może zbyt oczywist biznes, ale naprawdę dochpdwy. Przeglądałam ostatrnio strone www.petronova.pl/ myślę, że warto się zasatnaowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my postanowiliśmy założyć stacje benzynową i uważam, że było to opłacalne. W tej chwili mamy bardzo dużo klientów także stałych, dochody są, a wydatki to głównie na ewentualne serwisowanie: www.mar-serwis.com to dobry pomysł - tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co umiesz, co Cię kręci. Mnie kręci farmacja, więc od lat prowadzę aptekę. Rozkręciłam ją z pomocą firmy Pharmaco, która jest najlepsza w branży. No i właśnie w tym jest sęk, żeby miał Ci ktoś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sklep z kobiecymi ciuchami i biznes dobrze mi się układa, w kwestiach finansowych nie do końca sobie dobrze radziłam, dlatego zaczęłam współpracować z biurem rachunkowym http://bilans.info.pl/ teraz wszystko jest jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założenie własnego biznesu to świetny pomysł tylko, że trudno znaleźć niszę na rynku. Ostatnio trafiłam na producenta myjni bezdotykowych www.klimres.pl i zwróciłam uwagę, że u mnie w mieście nie ma żadnej takiej myjni więc to mógłby być strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślę o własnym biznesie to myślę o tym, żeby nie trzeba było mieć dużego wkładu włąsnego. z tego względu nasuwa mi się gastronomia na kółkach. W sumie najważniejsze co trzeba mieć to przyczepe: www.przyczepygastronomiczne.pl/ reszta to już nie duże koszty i to naprawdę jest chwytliwe - np salatki na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealnym pomysłem na biznes jest coś - co zasze będzie potrzebne. Np gabinet dentystyczny. Miejsce powinno miećdobra lokalizację i najlepszy sprzęt od www.holdental.pl/ . reszt sama pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szukasz naprawdę dobrego pomysłu na własny biznes to nie może być niczego lepszego niż stacja paliw. Ona jest wciąż i wciąż potrzebna. Samochody gdzieść muszą się tnakować. Pomyśl o tym , a sprzęt nzajdziesz w www.petronova.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×