Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katarzyna123412

Jaki pomysł na własny biznes ??

Polecane posty

Gość gość
Razem z koleżanką, która z wykształcenia jest okulistą otworzyłyśmy salon optyczny, wszystkie potrzebne urządzenia kupiłyśmy od dystrybutora sprzętu optycznego polandoptical.pl, dlatego mamy bardzo dobrze wyposażony salon, robimy pełen zakres badań, na brak klientów nie narzekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy marzeniu o własnym biznesie trzeba przede wszystkim myśleć o tym, żeby się powiódł. Z tego tytułu warto pomysleć o sklepie z odzieżą. NIe kosztuje to wiele, dostawcę łatwo wynaleźć a oprócz wieszaków warto mieć niedrogie ale wygodne pojemniki www.pojemnik.net.pl - to cały wydatek -a sklepy z ciuchami zwykle idą bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą opcją jest internetowy kantor. Ja ostatnio korzystam z Pewnego Kantoru, bo ma najlepszą ofertę natenczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze piekarnia? ja myslalam o czym takim, ale najpierw trzeba kupic maszyny np takie www.guztech.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma organizuje targi. Współpracuje też z różnymi firmami np takim od stoisk www.aastudio.com.pl . To jest bardzo ciekawa praca i uwielbiam jej pomagać.to jesto dobrym pomysl na biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zastanawiam się nad jakims biznesem w moich rodzinnych stronach w Pogorzelicy nad morzem. Mysle o zalożeniu swojej restauracji, bo w sumie mam już doświadczenie w gastronomii, ale u kogoś niestety zbyt dużo nie zarobię. Jak myślicie jaki rodzaj kuchni cieszy się teraz największym zainteresowaniem? Co do lokalu to bardzo mi się podobają lokale usługowe w Baltic Parku http://master-house.com.pl/lokale-uslugowe/. Do takiego lokalu przynależy tez miejsce, które można zaaranżować na ogródek, a poza tym myślę, ze nowe budownictwo bardziej się oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zalozylismy stacje paliw! To bardzo dobry biznes. zlwaszcza kiedy masz dobry punkt! Kupiliśmy dobrej jakości sprzęt w www.petronova.pl/ działa bez zarzutu więc nie mamy większych kosztów. z perspektywy czasu - nie ząłujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie, że decydując się na własną stację paliw poniekąd odpowiadasz za bezpieczeńśtwo innych ludzi. Wśród nich są Twoi pracownicy i klienci. Zadbaj, aby sprzęty były dobrej jakości i utrzymane w dobrym stanie. U nas dba o to www.mar-serwis.com i uważam, że dobrze się nimi zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pół roku temu z mężem otworzyłam u siebie restaurację, do której wyposażenie kupiliśmy u http://www.pe-pe.com.pl/ i biznes nam się udał. Zdobyliśmy w okolicy niezłą renomę i nie narzekamy na brak ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka otworzyła salon sukien ślubnych, idzie jej to naprawdę dobrze. Uczestniczyła nawet w targach ślubnych, miała profesjonalne stoisko wystawiennicze przygotowane przez www.art-co.com.pl. Przyciągnęła nim uwagę wielu osób, zyskała nowe kontakty i klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam kurs gastronomiczny w www.zdz.lodz.pl w Łodzi i po jego skończeniu otworzyłam swoją wymarzoną restaurację. Wiele się nauczyłam, zdobyłam nowe doświadczenie i dzięki temu odważyłam się na otworzenie własnego interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harabamba
No a co powiecie na biznes w branży wodno kanalizacyjnej? Na przykład czyszczenie kanalizacji specjalnym sprzętem typu narzędzia Ridgid z http://rafnar.pl/ ? Albo specjalne głowice ciśnieniowe? Czy myślicie, że jest zapotrzebowanie na naszym rynku na tego typu usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A franczyza? Wato tym tematem się interesować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może placówka Cuk? Ubezpieczenia są dosyć intratnym zajęciem i nie potrzeba dużego wkładu na rozruch.Bo na gastronomię czy sklep to już dużo większe sumy są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja się zastanawiam nad franczyzą. Znalazłam taką fajna ofertę na mobilną smażalnię ryb www.rybkodajnia.pl . Nie trzeba mieć dużego wkładu. Poza tym u mnie w mieście nie ma żadnej knajpy, gdzie można zjeść dobra rybę więc pomysł wydaje mi się trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od tego zawsze na czym zna się. W kwestiach prawnych na pewno pomoc dobrej kancelarii jak http://www.bob.com.pl/ może być bardzo przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości spojrzałam na tą franczyzę ubezpieczeniową. Jest tam informacja że na otwarcie placówki Cuk potrzeba około 15 tys. To faktycznie nie jest dużo. Ciekawe ile trzeba czasu żeby taki biznes zaczął przynosić zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba pomysł z otworzeniem takiej mobilnej pizzerii Crazy pepe. pod supermarketem, z dowozem na skuterze, kateringiem.Prawdziwa włoska pizza z pieca ,brzmi nieżle. Bardzo dogodne warunki dają . Tu znalazłam info o tej franczyzie www.Crazypepe.pl. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyłam na te propozycje, ale na franczyzę jeszcze nie jestem gotowa. Zaciekawiła mnie natomiast działalność na swoim jako niezależny doradca cuk, bo nie trzeba inwestować własnych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
MI marzy się własna pizzeria. Znalazłam nawet wyposażenie pizzerii na http://www.szron.eu/341-wyposazenie-pizzerii i teraz szukam lokalu do wynajęcia. U nas w miejscowości nie ma żadnej pizzerii i myślę, że mój pomysł ma szansę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym pomyslem jest gabinet stomatologiczny. Tutaj znajdziesz caly potrzebny sprzet: www.holdental.pl . teraz wystarczy znalezc miejsce na gabinet i urzadzac miejsce do pryzjmowania pacjentow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natknąłem się ostatnio na taki pomysł otworzenia myjni pod marketem, wiecie tam się mnóstwo ludzi kręci, zawsze ktoś wpadnie nie? poza tym to teraz wrecz modne takie myjnie, ludzie bardziej dbają o auta. Na http://biznespodmarketem.pl/ o tym czytałem i teraz się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge CI podrzucic pomysl na knajpe z jedzneiem z dodatkiem pieczarek. Nie ma czegos takiego a z pieczark mozna zrobic mase potraw: mieso z sosem pieczarkwym, faszerowane pieczarki i wiele wiele innych. A dobre pieczarki kupisz w www.lomania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOskonalym pomyslem na biznes w dzisiejszych czasach jest przyczepa gastronomiczna. CIekawe oferty znajdziesz w www.przyczepygastronomiczne.pl . pomysl o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbedziesz miec wlasny biznes i bedziesz sprzedawac swoj produkt to pomysl o oryginalnym opakowaniu. ZNajdziesz tutaj firme www.zrobtorebke.pl/ ktora robi torebki na zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małą firmę, która zatrudnia kilka osób, ale zadbałam o formowe gadżety i powerbanki dla moich pracowników. Udało mi się znaleźć dobrą firmę (http://powerbanki24.pl/), która zajmuje się takimi rzeczami. Więc nie był to jakiś wielki koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązując do postu wyżej - takie oryginalne torebki bądź opakowania z logo firmy to jest świetna sprawa. Ja do swojego sklepu zamawiam je w http://www.maxal.pl/. Zawsze to lepiej wygląda jak się daje taką papierową torebkę niż zwykłą reklamówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem, który z wykształcenia jest okulistą postanowiliśmy otworzyć własny salon optyczny gdzie wykonywane są np. profesjonalne badania wzroku, dobieramy okulary itp. Wynajęliśmy lokal, kupiliśmy sprzęt okulistyczny od www.polandoptical.pl, zaopatrzyliśmy się w najlepsze okulary i interes idzie nam świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×