Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozsądna z wyboruuuu

Wkurza mnie że faceci mają kobiety za materialistki!!!!

Polecane posty

Gość Tęczowa jaskółka
nxcvhhjdfa, masz 1000% racji. Sama nie tknęłabym nawet patykiem gołodupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
Tak, tylko zwrócicie uwagę, że dzieci to raczej kobiety chcą mieć, a nie ich faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa jaskółka
Zastanawia mnie właśnie fenomen facetów którzy pracują za x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa jaskółka
to po co kobiecie facet w takim razie??Jak nie po to żeby założyć rodzinę? towarzystwo?->z koleżankami się lepiej gada finanse?-> Większość kobiet na siebie spokojnie jest w stanie zapracować sex?-> średnio atrakcyjna kobieta jest w stanie mieć faceta na sex na przysłowiowe pstryknięcie palcem...i to takiego przystojniaka a nie przeciętniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxcvhhjdfa
no jeszcze ta miłość facetów ratuje. ale ja tez nie zamierzam dopłacać do interesu i być z facetem tylko dla samego bycia z nim. nie chcę być kobietą z oczami na zapałki i z wieprzem w salonie( dla kilku cm kiełbasy, nie warto hodować całego wieprza:P) wibratory coraz lepsze wymyślają:P tam ktoś się wypowiadał, że to kobiety chcą mieć dzieci. no, ale nawet jak nie chcą, to trzeba się liczyć z tym, że dzieci mogą się pojawić, bo np. antykoncepcja zawiedzie. kobieta więcej ryzykuje, a taki facet co? porucha sobie i jak pojawi się dziecko to zwinie nogi za pas? kobiety o seks nie muszą zabiegać, zawsze się jakiś chętny nawinie. tylko, że kobiety nie są z facetami dla seksu, tylko dla bezpieczeństwa i kobiety myślą o konsekwencjach, które mogą być dla nich dotkliwsze. chłopczyki bez kasy, którzy chcą tworzyć wielce "dorosłe" związki oparte na seksie i nie są w stanie ponieść konsekwencji tego seksu nie są dla kobiet atrakcyjni. i oby tak pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×