Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz_neumann@tlen.pl

Poznanie kobiety która nie miała jeszcze faceta uważam za fascynujace !!!

Polecane posty

skąd wiesz że kobeita nei miala faceta, to nie jest wypisane na czole, poznajac ja nei wiesz (dowiadujesz sie pozniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Lukasz - to nie jest zaden problem. Polecam wszystkie aseksualne co je nawet mysl o seksie brzydzi. Najlepiej jeszcze zeby byla brzydka jak noc. Na pewno pelno jest takich. I .. fascynuj sie . Nikt Ci nie bedzie tego bronil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale ktoś musi...błona oralna nie istnieje, więc raczej szybko się nie zorientujesz czy jest "fascynująco" czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi nawet nie widzą że ja nigdy nie spałam z facetem. Jestem otwarta,lubię imprezy więc to może mylić. Czasami zastanawiam się czy są jeszcze faceci którzy szukają takich dziewczyn jak ja. Bo dzisiaj głównie liczą że dziewczyna się odda po pierwszym lub na pierwszym spotkaniu...Czego oczywiście nie toleruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Czasami zastanawiam się czy są jeszcze faceci którzy szukają takich dziewczyn jak ja. " pod warunkiem że jemu się oddasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja psuć?! No co Ty, przecież ja grzeczna dziewoja:classic_cool: Romana, i dobrze, że nie wiedzą, to facet polubi Cię za to kim jesteś a nie za to co masz między nogami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym faceta który by miał o tym nie wiedziec. Jak dla mnie to nie jest wstyd tylko szacunek dla samej siebie. Facet który nie zrozumie tego doceni po czasie. Jak pozna pierwszą lepszą która mu da a po czasie bedzie dzielić się na znajomych;) Dla was takie dziewczyny jak ja to albo jakieś kościelne panienki ze scholi lub jakieś typowo nieśmiałe itp. Nie wiecie co tracicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanaa, pisałam o początkowych fazach znajomości. Bo są osoby co dla nich WYŁĄCZNIE dziewictwo się liczy, jeśli taki Ci odpowiada który bierze Cię bo masz błonę a nie dlatego, że jesteś mądrą i ciepłą kobitką to spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mialbym wybierac wsród kobiet z blona dziewicza ! to tylko z taka ktora jest na poziomie taka z ktora mam wspolne tematy taka ktora nie patrzy na innych z góry :) z taka co po kilku latach milosc nie spieprzy czegos w jeden dzien !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym aby liczyło się tylko moje dziewictwo. Nie chodzi mi o to. Chciałabym się zakochac dopiero potem myslec o seksie. Chcialabym miec to za sobą ale trudno jest mi znalezc kogos komu moglabym o tym powiedziec i wiedziec ze dla niego tez jest to wazne i ze mnie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×