Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalcia_27

Jestem lesbijką i... mam problem

Polecane posty

Gość natalcia_27

Cześć. Słuchajcie mam do was pytanie apropo związku homoseksualnym. Otóż od 6 lat żyję w związku z kobietą. Jestem z nią bardzo szczęśliwa i kocham ją bardzo. Śpimy razem w łóżku i czasami uprawiamy sex (z rana, po południu i wieczorem). I a propo sexu mam do was pytanie - Czasami jak moja kobieta czasami opuszcza mnie i wyjeżdża służbowo, czasami zostaje sama w mieszkaniu i kladę do łóżka czasami nachodzi mnie masturbacja. Czasem jak nie ma nikogo albo moja dziewczyna jest to tuż przed sexem masturbujemy się do przygotowania się do sexu. Pytanie jest takie - Czy kiedy my uprawiamy sex i masturbujemy się to czy to nie jest zaraźliwe i czy od tego nie dostaniemy żadnej choroby nawet gdy my jesteśmy w związku homoseksualnym ? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuniuniauu
a ja jestem bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka4747
Uuu... w związku z kobietą i problem z masturbacją ??? No to nieźle... ale odpowiem - Związek homoseksualny z kobietą nie jest zaraźliwy jak chcesz wiedzieć więc... spokojnie. Nawet gdy jesteś w związku z Kobietą dziecka tobie nie zapłodni :). Ale... HIV, AIDS i inne choroby nie złapiesz dopóki nie zabezpieczysz się dokładnie - a chodzi mi tu o gumki seksualne typu kondony :). Ja kiedyś byłam i nadal jestem w związku z kobietą i ty nie jesteś sama, ale... my zabezpieczamy się przed sexem i ja też masturbuje się tak jak ty... ale nie martw się wszystko jest ok :). Ja dzieci nie mam a ty masz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalcia_27
Ewka - Nie mam dzieci niestety. A tak przy okazji ja nie moszę kondony ale zacznę kupować bo może to mi najbardziej pomoże by nie zarazić się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha55599
Z tego co jest mi wiadomo to kondony służą tylko do sexu z mężczyzną niz z kobietą :). Zapłodnić poprzez sex kobiety z kobietą to jakiś absurd i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za polityczna działalnosc
trzeba sie modlic do boga zeby cie wyleczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musialdo
jeszcze tego by brakowalo aby ktos taki jak wy mieli dzieci. Nie dosc ze powinniscie sie leczyc z tego chorego postepowania to tym bardziej nei powinniscie sie ubiegac o swoje prawa. Nie wspomne juz o tym ze chcecie miec dzieci. I jak wy to sobie wyobrazacie ? ze dziecko ma dwoch ojcow lub 2 matki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×