Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Coś w tym jest ;] Choć ja pracuję po 12 godzin - więc dla mnie to trochę nowość tak o 15 skończyć. Dobrze się człowiek nie napracuję a już mu się czas skończył ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie poznaję :( Oj Ty Nocniczku ;) chyba tak bardzo chcesz zmiany w życiu że odzwierciedla się to w twoich snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pracuję po 12 h w jednej pracy a w drugiej trochę krócej więc zdarza się kilka razy w miesiącu ze pracuje 18-19 h . Dobrze że jest kawka która fantastycznie na mnie działa to jakoś daję radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zadowolony z działania kawy na mnie ;) Kurna - Ty taki pracuś jesteś to gdzie kiedy Ty czas faceta masz znaleźć myślałem, że ja mam ciężko z kobietą bo czasu nie mam za wiele, ale Ty mnie bijesz centralnie na głowę pod tym kątem. Sny - nie znam się zazwyczaj nie pamiętam. Choć kilka razy mi się zdarzyło spamiętać - nic niesamowite zbiórka fantazji przemieszana ze wspomnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no właśnie gdzie go znaleźć ;) ? Imprezy, kursy tańca, kursy językowe ,praca, szkolenia podróże,wędrówki ,grzybobrania,nurkowanie,plażowanie,ogniska ,grille etc,etc to wszystko mam przerobione , nie działa . Zatem odpowiedz jest jedna , ma go nie być i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna chata przerobiłaś to wszystko ? jesli tak to normalnie szacuneczek, ale to tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że ta cholera musi siedzieć gdzieś przyczajona :P inaczej tyle byśmy jej nie szukali ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nocniczku. Relaksuj się ,spaceruj i rozglądaj bacznie , bo może szczęście czeka za rogiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam ;-)On Cie znajdzie ;-)To jest nasz los :-) To oni musza nas znalezc a wiec nie szukac^^ ale Twoje piekne oczeta otwieraj szeroko i uuuuuuusmieeeeeech :-) pogadamy pozniej :-)😘 8276623gbbc Fajny temat Pozdrowienia dla autorki i reszty dziekuje i tez pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z panem Panie T :D! Ponoć najciemniej pod latarnią ;) Ale powiem Ci,że nie ma tego złego ..... dzięki tym wszystkim sytuacją mam naprawdę szeroki światopogląd ,sporo świata widziałam i coś tam wiem :) Myślę ,że to kiedyś zaprocentuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokół mojej latarni wszystko oblookane - been there seen shit - nothing there :P Miłego spacerowania. "oni muszą nas znaleźć" jak wy peirony siedzicie na kafeterii to jak mam was znaleźć ? hmmm ? W zasadzie sam tu siedzę :P, no ale gdy nie siedzę a faktycznie udaje się na spacery, imprezy i inne temu typu podobne to jakoś "was" tam nie ma ? :) i co ? oni my wy - nie generalizujmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tu nie siedzieć na kafeterii ?? Miłe inteligentne towarzystwo,bardzo przyjemny anturaż , samkowity napój w naczyniu ( w zależności od okoliczności woda , wóda , wino ,piwo,kawa bądź herbata )jak deszcz pada to sucho i ciepło , jak upał niemożliwy to wiatrak chłodzi rozgrzane skronie :D czego więcej chcieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie T słowo " pierony "( bo myślę że o to chodziło) wydaje mi się być szczególnie bliskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Chodzi mi o to że mieszkam w miejscu gdzie owo słowo jest bardzo popularne ( gwara ) stąd moje przywiązanie do niego ;) Może w trzecim wymiarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też to jest w miarę używane choć jakoś nie szczególnie przywiązuję do tego wagę. To chyba z gwary świętokrzyskiej jest - takie jej pozostałości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genezy nie znam ,niemniej słyszę je często :D Rany już 17,00 to jest nieprawdopodobne jak czas gna podczas miłej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przefajnowałem w tym miesiącu i przed wypłatą cieniutko piszczę ;) zdarza się nawet najlepszym - następnym razem lepiej liczyć siłę na zamiary. Nie ma co narzekać wypłata lada dzień. To jeśli można wiedzieć to pochwal się w jakiej branży pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak powiem w służbie dla ludności :D A Ty czym się zajmujesz , bo glany w pracy kojarzą się jednoznacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie to co myślisz - w mojej pracy jestem jedynym który nosi takie buty. A służba ludności to mi się ze służbą zdrowia skojarzyło :) hmmm jakby tu odpowiedzieć, aby za dużo nie opowiedzieć - może tak, pracuję w firmie na którą wszyscy narzekają nie potrafiąc jej właściwie nazwać ! o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, ja wreszcie po pracy, zmęczona jestem jak diabli. Nie wiem, jakiś wysyp wesel chyba będzie w ten weekend. Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rhov ! Skoro wesela to suknie pewnie szły jak świeże bułki. Poszłabym chętnie na jakieś wesele ale niestety nikt mnie nie chce zaprosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wesele też bym poszedł, ale już nie idę sam pierdziele ! znowu zabaluję ze staruszyzna a potem będą każdą spódnicę obtańcowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej garsonki, bo ja na dziale 50+ jestem. Ale miałam dzisiaj klientkę, która zmierzyła chyba wszystko, co było w sklepie na nią. Masakra, zmachałam się jak dzika. Ja ostatnio byłam na weselu, ale fatalnie się bawiłam. Zatańczyłam tylko jeden taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×