Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość mam ciotkę starą pannę
kto się Wami na starość zajmie? Pewnie zwalicie się innym na głowę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tu absolutnie do was nie pasuję bo w zasadzie odpowiada mi aktualny stan rzeczy. Jednak nie myślę być kawalerem do końca życia :) Nie mam dołów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ciotkę - ja się nikomu nigdzie zwalac nie będę , bom samowystarczalna w pełnym tego słowa znaczeniu , a jak nadejdzie super starość to od czego sa domy pogodnej starości , nawet tam ludzie znajdują swoją miłośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ciotkę starą pannę
Moja ciotka jest straszna. Chce żebyśmy ja dochowaywali, choć ma dopiero 55 lat i pracuje - nauczycielka. Tyle lat się we wszystko wpierdala, bo nie ma swojego życia. Jest żałosna i ciągle zamienia się z psem na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ciotkę starą pannę
Przynajmniej masz jakąs godnośc koniku. Ona nie chce słyszeć o domu starców, a my nie chcemy słyszeć o niej, nie chcemy jej majątku i jej, bo przez całe życie była zaborcza i rozbiła małżeństwo rodziców (swojego brata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybiegam aż tak daleko w przód aby myśleć co będzie po 50tce. Chciałbym dożyć emerytury i może trochę z niej skorzystać. Własny dom trochę drzewek trochę łąk i może jakieś zajęcie z tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie T - to miłe mam ciotkę - tajemnica wrednosci się rozwiazała , niestety zawód cioci wiele mówi ;) ( nie obrażając nikogo :D ) Rhav - nie umieraj tak wcześnie bo może cię coś fajnego ominąć Ręka w - moze się w jakomś miłym ośrodku spotkamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy będę już tak schorowana, że tylko to mi zostało. Chciałabym dość szybko zejść z tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konik no fajnie by bylo :D Moja babcia mieszkala w takim domu dla starcow w USA i miala tam wlasne mieszkanko oraz dochodna opiekunke i mnostwo sasiedow :-) zawsze zabawa byla u nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba mamy zupełnie różne wyobrażenie domu starców. Ja idąc do pracy często staruszków mijam w tym jedną panią która zawsze chce złotówke - a to może chociaż papierosa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom świat jest mały więc kto wie czy kiedyś nie będziemy razem w jednym miejscu popijac herbatke i grac w bingo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też umierania odmawiam :) Jest jeszcze tyle rzeczy do zobaczenia , posłuchania , wypicia i zjedzenia , aż żal by było tego wszystkiego nie spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu się zastanawiałam, czy sobie nie zafundować wycieczki w jedną stronę z okazji 25 urodzin. Moje życie jest totalnie bez sensu, puste, bez wartości. Mogłabym umrzeć nawet jutro, nie miałabym czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idąc do pracy często staruszków mijam w tym jedną panią która zawsze chce złotówke - a to może chociaż papierosa .. oj dalabym dala :-) u mnie tylko pijaki prosza o pieniadze :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dałabyś chodząc tamtędy w kółko o złotówkę gdy prosi i to nie tylko Ciebie a każdego - jak zacięta płyta. I pielęgniarki ją zabeirały i tłumaczyły i myśmy z nimi rozmawiali. Ona tak ma i już Jaki koncert ? ooo już wiem ! Akurat - przyjemna muzyka i strasznie uśmiechnięty wokalista. No tyle pozytywnej energii ze sobą niesie, że ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro polecasz i pozytywnie będzie to idziemy a właściwie jedziemy na wózkach, trójnogach i balkonikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×