Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Z reka w nocniku... - ale ma prawo decydować z kim chce pracować. Nie rozumiem czym się bulwersujesz. Jakbym była dyrektorem jakiejś firmy, to też wolałabym mieć zgrabną, ładną sekretarkę, która ma kwalifikacje, niż brzydką i grubą z takimi samymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
Rhovanion, jak to nie dyskryminacja...? Na dodatek chamstwo, prostactwo i bezczelnosc, jak mozna komus wprost powiedziec, ze nie przyjma ze wzgledu na wyglad:O?:O Mi akurat zupelnie nie przeszkadza kto manie obsluguje, chyba, ze chodzi o restauracje ( w ogole jedzenie, tu tez nie chodzi o wyglad, a higiene) Zauwazylam, ze np w urzedach kobiety brzydsze sa najczejsciej o wiele milsze niz te atrakcyjne, ladne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
Z reka w nocniku... dziekuje;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym była dyrektorem jakiejś firmy, to też wolałabym mieć zgrabną, ładną sekretarkę, która ma kwalifikacje, niż brzydką i grubą z takimi samymi. Ja nie! Ja wolalabym miec madrego, uczciwego,szczerego i lojalnego pracownika.Liczy sie czlowiek a nie wyglad :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
Rhovannion,a z jakiej miejscowosci jestes, jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje szukac lekarza
Rhov musisz, po prostu musisz wokol siebie roztaczac taka aure ze ludzie tak do ciebie mowia, nie ma innej opcji. uwierz, ze ja jestem brzydka, mam brzydkie rysy twarzy, znalam tez osoby brzydsze niz ja, i jakos ludzie nie byli na tyle bezczelni by tak sie odnosic. ale wynika to raczej z silnej osobowosci, z sily charakteru, czyli czegos, czego nie widac, a czym mimo wszystko emanujemy i co sie czuje przy kontakcie z ludzmi. musi, po prostu musi bic od ciebie taka a nie inna energia i nie wmowisz mi tu ze jest inaczej, a to ze napiszesz mi zaraz ze przeciez jestes usmiechnieta i mila, to nie ma nic do rzeczy, bo ja czesto wlasnie ani mila ani usmiechnieta nie jestes a jakos mimo mojej okrutnej brzydoty takich tekstow nie slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisniOOfka - pochodzę z Krakowa, ale już tam nie mieszkam. Z resztą, za dużo intymnych szczegółów podaję, żeby napisać gdzie mieszkam teraz. pozostaje szukac lekarza - ja nie wiem czemu tak się dzieje. Po prostu tak jest. Może obracam się wśród ludzi, którzy są bardzo atrakcyjni i dlatego tak się rzuca w oczy ten mój wygląd. Albo jestem za dobra i za miła, więc ludzie wybierają sobie mnie do tępienia? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje szukac lekarza
mowie ci, to bardziej jakas slabosc charakteru niz brzydota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
Rhovanion, rozumiem;) Zapytalam, bo pomyslalam ze moze jestes z moich okolic i gdybym slyszala o jakiejs odpowiedniej ofercie dla Ciebie, to dalabym Ci znac, ja mieszkam we Wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam słabego charakteru właśnie. Jestem pewna swoich kwalifikacji, intelektu, przebojowa, otwarta, twarda kiedy trzeba. Na Uniwerku radziłam sobie ze wszystkim i ze wszystkimi, nawet ze studentami, jak miałam w zastępstwie jakieś zajęcia z I rokiem. Tylko w kwestii urody czy raczej jej braku jestem podatna na zranienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje szukac lekarza
a no wlasnie i ta podatnosc na zranienie widac tak bardzo z ciebie emanuje, ze tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje szukac lekarza
znaczy odnosnie urody rzecz jasna, bo o tym rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
Rhovannion, jesli moge.. Wspominalas o kolezance wizazystce, ze nawet jej rady nie skutkuja, aby ukryc mankamenty, chodzi tylko o oczy? Wiesz, w moim miescie jest wiele wizazystek a co druga panna mloda wychodzi z placzem, wiec jak widac one nie za bardzo znaja sie na rzeczy, moze trafilas na taka i przez to utwierdzilas sie w przekonaniu ze nic nie da sie z Toba zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jedno oko wyżej, drugie niżej, tego się nie da zamaskować, naprawdę :) Moja kumpela jest bardzo zdolna, potrafi wyczarować śliczności na modelkach. Ale, jak mówi przysłowie "nie pomoże bielidło, kiedy baba straszydło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje szukac lekarza
rhovan asymetria twarzy nie przesadza o brzydocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak mocno widac, ze jedno oko wyzej drugie nizej? Znam wiele osob ktore maja jedno oko mniejsze od drugiego:-) Nie wiem Rvovanion ale na punkcie wygladu to masz naprawde bzika :D prosze nie obraz sie :D nie mozna byc takim brzydkim no way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje szukac lekarza
no ma bzika, ciagle o tym gada, ciagle ja to boli (co rozumiem) i pewnie dlatego ludzie to wyczuwaja i ja rania. dla mnie ciagle nie o brzydote tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mocno, bo u mnie są nierówno osadzone- jedno bliżej nosa, drugie dalej i jedno jest pół centymetra wyżej. Strasznie to wygląda, jakbym miała wiecznego, ogromnego zeza. Do tego bardzo wysokie czoło, wyglądam jakbym łysiała. Wystający podbródek i bardzo szeroki dół twarzy. Naprawdę jestem brzydka, to nie jest lekka asymetria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te krzywe oczy to tylko Ty widzisz, mam racje :-)??? Zeby to bylo widoczne to byc musiala miec jedno oko na maroko drugie na kaukaz :-) wysokie czolo tez mam i bardzo lubie to :-) do teog mam jakies 10 kilo nadwagi :-) :-):-) wiesz ja kiedys bylam tak bardzo niepewna siebie, ze ludzie mi mowili, ze jestem glupia i nic nie umiem :-) dopiero kiedy uznalam siebie sama za madrego czlowieka nikt mi juz takich rzeczy nie mowi:-) Musisz pokochac siebie taka jaka jestes :-) i myslec o sobie jak najlepiej :-) ale jesli obnosisz sie swoja brzydota (w ktora nie wierze) to kazdy wczuje Twoj czuly punkt i bedzie wlasnie tam palucha wsadzac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi na siłę wmawiasz, że ja mam kompleksy i to nieuzasadnione. Otóż, wszyscy mi powtarzają, że to strasznie widać, że mam brzydką twarz. Nawet moi rodzice, rodzina, bliscy znajomi. Zawsze słyszę "charakter masz świetny, tylko ta twarz". Myślisz, że mnie nie przyjęli do pracy, bo mam kompleksy? Nie, po prostu jestem brzydka. Możesz wierzyć, możesz nie wierzyć, ale taka jest prawda. Nie zmienię tego, muszę jakoś żyć ze sobą i sie tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest prawda. Nikt tego nie mówi, żeby mi dopiec. Tylko są ze mną szczerzy. Ja o sobie cenię. Lubię swój charakter, lubię osobowość, nie trawię wyglądu i nic tego nie zmieni. I nie przejmuję się tym, póki mi to życia nie utrudnia jakoś specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre jest to że masz takie dolegliwości, bo chciałem pomóc. Naprawdę miałem dobre chęci lecz nie zawsze da się wszystkim pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy :) Miło, że tyle osób próbuje pomóc, nawet jeśli nic z tego nie wychodzi. Po prostu jesteście dobrymi ludźmi i tyle. :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
Oj bedzie, bedzie... Tego jestem pewna i nie pisze tego po to, by ja pocieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bumek
Bry wieczór wszystkim! :-) Rhov-czy możesz odskrobać na maila? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisniOOfka
bum bumek bry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×