Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamusia kalinka :)

znajdzie sie pomoc dla mamy potrzebujacej?

Polecane posty

Gość ale wy jesteście
POpierdolone suki!! Chyba same jesteście bezrobotnymi mamusiami co siedza i dupe plaszczą 24/7 przed monitorkiem i nawet w tej dupie dzieci maja bo nie wiecie ze za NIANIE,ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE SIE PŁACI !!!! i bezrobotni ULG NIE MAJĄ !! niby jak AUTORKA ma oddac dzieci do złobka czy przedszkola jak NA NIE NIE MA !!! tak jak NIE MA na ubranka dla dzieci a swoją droga po co kupowac NOWE JAK I TAK DZIECKO WŁOŻY 2X I OKAŻA SIĘ ZA MAŁE !! TAKIE MĄDRE MAMUSKI TYLKO W PISANIU JESTEŚCIE A W UMYSLE TO OPÓŹNIONE I TO SPORO ! a swoja droga jacy ludzie takie państwo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logika kafeterianki
:D Na przedszkole nie ma ale ma bachory wiec obcy ludzie maja jej wyslac ciuchy bo ona nie moze isc do pracy :D:D:D Po co ma kupowac nowe jak za darmo moze wyzebrac ale ta osoba, ktora jej ma dac za ciuchy zaplacila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dajesz to oryginaly
ty masz zapewne sklep z odzieżą dla dzieci ale używana, a pamiętaj, te co dostają za darmo to one chcą oryginalne i nowe rzeczy a nie byle co. moja znajoma biega po opiece społecznej, do kościoła i wszędzie gdzie się da i płacze jaka to ona biedna, ale dzieci własnie chodzą w oryginalnych i nowych ciuchach, a tych co kupują w lumpeksach to sie wyśmiewa, ze kupują rzeczy po "trupach" tj, zmarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jakie niektóre z was są okropne kobiety,nie znacie mnie a osądzacie ale wiecie co wcale sie tym nie przejmuje,nie znacie mojej sytuacji,jest mi przykro bo wlasnie wy pomaranczowe szczegolnie najezdzacie i wyzywacie,ulzylo wam chociaz troche? nie bede sie wypowiadac o was jakie to wy jestescie wole byc madrzejsza, nie chcielscie pomoc ok nikt nie ma za zle czy was jakos osodza, ale chcoaz jak wam sie nie podoba to powinno omijac sie ten temat a nie specjanie wypisywac glupoty i ajkie to wy jestescie madre dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pomarańczowa pisarka o 20.19 napisała całą prawdę o sobie samej. Dlatego tyle w niej złości, bo biedna musi się sporo nabiegać, żeby swoje dzieci ubrać w markowe ciuchy za 3 zł. Autorko, nie czytaj głupot pisanych przez zawistne, wredne mamuśki. Wymądrzanie się na tym forum, to ich jedyna literatura jaką same piszą i czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,bo specjalnie pisza zeby czlowiek sie zdenerwowal,i rozwijał temat,tlumaczyl sie itd dlatego wole sie nie odzywac na ich wypowiedzi,szkoda moich nerwow,nie mam sil na to........ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_katarzyna_P
Ludzie ile w was jadu. Tym bardziej dziwi manie fakt, że piszą to matki do innych matek. Autorko ja mam kilka rzeczy które mogłabym ci podarować po moim dwulatku i nie mam zamiaru zadawać ci zbędnych pytań bo to co z tym zrobisz to twoja sprawa. Jeśli daję coś komuś za darmo i bezinteresownie to nie obchodzi czy sprzeda czy nie. Ważne by zrobiła użytek z tego co jest dla mnie już zbędne lub niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_katarzyna_P
Napisz co konkretnie potrzebujesz. Od razu mówię, że nie mam firmówek ale wszystko jest tylko po moim jedynaku wiec nie sprane ani nie zniszczone. Podaj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-ba-da-ba-du
O matko! Tylko szczekac potraficie! Po co rodza dzieci jak ich nie stac? A was stac? Ciekawe jakie to macie intratne posady,za ktore dostajecie tysiace? Bo mi sie wydawalo,ze zeby zarobic trzeba poswiecic czas pracy,zaangazowac sie w nia,a nie siedziec calymi dniami na kafe i sie wymadrzac.kobiety ktore zarabiaja fortune,nie siedza na kafe bo nie maja na to czasu. Tylko wy wielkie panie,macie czas na wszystko. A to ze ktos jest biedny i potrzebuje pomocy nie oznacza ze mozna mu ublizac. I mieszac z blotem. Niech was kiedys spotka taka sytuacja,zobaczymy jakie bedziecie madre! Pustaki,myslace tylko o sobie i swoich rozowych tipsach. Wy nawet majac ubrania po dzieciach wolalybyscie je spalic niz oddac za darmo,bo jak mozna na czyms nie zarobic? Zero empati,pomocy drugiemu.zygac mi sie chce,jak czytam wpisy takich samolubow.swiat schodzi na psy... Ech...szkoda slow. autorko chetnie bym pomogla,ale mam coreczke malutka wiec nie posiadam takich ubranek. Ale zycze powodzenia w zyciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? tak najeżdżacie, może jest chwilowo w takiej sytuacji,trzeba pomagać. Wy możecie znaleźć się w takiej sytuacji, ciekawe czy nie będziecie prosić o pomoc. Jesteście ludzie bez serca, jak tak można. Autorko a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam troszeczkę starsze już dzieciaczki,ale można zorganizować jakąś zbiórkę. Mogę coś pokupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtjyukiuk
Durne znudzone babska widza wszedzie tylko podstep i oszustwo,nie przyszło wam do tych pustych łbów ze ta kobieta moze naprawdę potrezbowac ubran?a nie jest to wasz interes dlaczego ich potrzebuje!!!!!Nie macie nic do oddanie to wynocha,po cholerę tu włazice głupie babska.Myslicie ze jak wasi męzulkowie przynosza wypłate podczas gdy wy tylko ruszacie swoje tłuste dupy zeby ją wydac to nie znaczy ze kazdy jest taki i go stać.A czy to jakas róznica ze ktoś ma na wydaniu ciuszki to czy wyrzuci do kosza czy odda autorce(nawet jesli ona je zhandluje) to zadna róznica,jak kto ma na zbyciu to wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia_Kubusia_
Ta Pani sie juz pewnie nie pojawi ponieważ hieny które sie tu odezwały skutecznie odstraszają .... ja sie odezwałam na @ i sprawa prawie załatwiona jesli ktoś rzeczywiscie chce pomóc to nie musowo przeciez na forum publicum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia_Kubusia_
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też.. mama
nieładnie sie zachowujecie, ktos o pomoc prosi a tu wszystkie pomyje wylane. Przyszło Wam do głowy że rzeczywiście ktos jest w bardzo trudnej sytuacji?? Pomóżcie prosze jeśli możecie ale zbędne są te teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha.........
a co to znaczy "pomozcie"? :O Chcesz bierz obcego bachora na utrzymanie ale nie narzucaj innym co maja robic. Autorka jest glupia (i nacigaczka :P) bo kafeteria to nie forum pomocowe. Jest na gazecie forum oddam/przyjme i nawet bez sprawdzania sytuacji mozna wydebic jakies ciuchy. A te wszystkie litosciwe co to pisza "pomozcie" niech same wysylaja paczki obcej babie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznie aż sie nóż otwiera
jednak to co mówią o Polakach to prawda. Nic dodać nic ująć. Dziękuję za uwagę, życzę wszystkiego najgorszego bo na nic dobrego nie załugujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibkakaksjs
ja mam duzo ubranek po corci od urodzenia do rozmiaru 98.Wszysto sie niszczeje a nie mam komu oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika z zielonej
moze jeszcze ja ubrac lub nakarmic,wescie sie rzudzcie w gowno jakas masakra mowie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×