Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dalera

Jakiej firmy buty polecacie?

Polecane posty

Gość gość
świąteczne rabaty na www.najlepszebuty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świąteczne rabaty www.najlepszebuty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne teraz są świąteczne rabaty na www.najlepszebuty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredowa
Ja nie mam jakiejś wyjątkowo ulubionej firmy ale kupuję po prostu od sprawdzonej firmy, która dba o swój asortyment, a nie bierze pierwsze lepsze na sprzedaż na sztukę. Dzięki temu wiem, że jakąkolwiek firmę zamowię to będzie to dobrze, porządnie wykonany but :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoloniaO
Czyli że jeden sklep ma w swoim asortymencie produkty od różnych firm, tak? Dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataly34
Ja ostatnio kupuję w tym sklepie, może też wam się spodoba :) Duży wybór i super ceny webep1.com/Zobacz/To?a=24234&mp=2046&r=Lw2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafataria
Ja lubię włoską skórę więc zwykle celuję w marki takie jak casadei albo baldinini. No i oczywiście w outletach albo na przecenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A buty Clarks? Lubicie, zamawiacie? Ja np. bardzo sobie chwalę ich jakość :) Zamawiam najczęściej ze sklepu http://clarksonline.pl, wybór mają duży, zawsze znajduję coś dla siebie :) A jeśli chodzi o buty, to jestem naprawdę wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akusia35
apoloniaO - tak. M.in właśnie tu ktoś wyżej podał e-kaja ma coś takiego, że nie jest tylko jedna marka tylko wybór i to całkiem nie byle jaki. poza butami jakiś czas temu tam się na torebkę Michaela Korsa skusiłam :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikielona
Ja też, tą www.e-kaja.pl/produkt/52/2822/tommy-hilfiger-europeaw0aw01920910honeyboxycrossoverstripe4500092944-torebka-damska jest boska!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara49
Ostatnio wyczaiłam online buty giatoma nicoli http://nikbutik.pl/36-giatoma-niccoli i właśnie je mogę polecić. Noszę już drugi miesiąc i jestem zadowolona- skórzane, wygodne, bardzo miękkie. Zdecydowanie warte swojej ceny. Do tego modele są bardzo klasyczne, a jednocześnie wpisują się w najnowsze trendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filadelfia
Up akusia35 - a za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia73
Ja bardzo sobie cenie jakosc i wykonanie butow. Niestety mam bardzo mocno schorowane stawy i stopy i nie kazde buty moge ubrac. Znalazlam ostatnio firme Arcopedico i przed swietami zakupilam sobie od nich pare i musze przyznac, ze tak wygodnych i lekkich butow nie mialam. Kupilam skorzane, ale widzialam, ze maja takie modele co nawet w pralce mozna prac. Na pewno kupie jeszcze tej firmy buty, bo sa super wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandyska
@kafataria a można je w ogóle dostać w polsce? Szukałam kiedyś i nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafataria
W polsce to na luxusowi chociażby. To taki boutlet więc ceny mają tam niższe. Sama napalam się póki co na sneakersy z Casadei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikam znanych marek - szukam raczej fajnych okazji w dobrych cenach i w zasadzie za każdym razem udaje się coś ustrzelić, głównie na Merg. Nie widzę sensu stawiania na bardzo znane firmy, bo zwyczajnie nie przekłada się to na żadne korzyści, więc po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprzedaz www.najlepszebuty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowy sklep z butami. Obuwie damskie, buty damskie. Sneakersy, botki, czółenka, sandały, klapki, baleriny, szpilki, trampki, mokasyny, espadryle w najlepszych cenach. Buty to całe nasze życie. Można wręcz powiedzieć, że buty mamy we krwi. Dlatego też chcemy się rozwijać i jednocześnie stworzyć dla Państwa miejsce, gdzie będziecie mogli kupować swoje wymarzone obuwie z czystą przyjemnością oraz gwarancją najwyższej jakości. najlepsze buty damskie tu www.najlepszebuty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie lubię przepłacać za buty, można znaleźć tańsze a równie dobre pd względem jakości, jeżeli poszukamy w sklepach internetowych, zresztą mam nawet fajny namiar www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić buty z www.nikbutik.pl mam dwie pary, noszą się super, miękkie, wygodne, całkiem tanie. W czasie wyprzedaży można sobie taniej kupić w ich sklepie albo polować na najnowszą promocję na ostatnie pary butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacyjne marki obuwia od najlepszych projektantów mody znalazłam w Via Della Spiga, super sklep https://viadellaspiga.pl/buty Mnóstwo obniżek mają , można więc super zakupy zrobić na karnawałowe zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowy sklep z butami. Obuwie damskie, buty damskie. Sneakersy, botki, czółenka, sandały, klapki, baleriny, szpilki, trampki, mokasyny, espadryle w najlepszych cenach. Buty to całe nasze życie. Można wręcz powiedzieć, że buty mamy we krwi. Dlatego też chcemy się rozwijać i jednocześnie stworzyć dla Państwa miejsce, gdzie będziecie mogli kupować swoje wymarzone obuwie z czystą przyjemnością oraz gwarancją najwyższej jakości. najlepsze buty damskie tu www.najlepszebuty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę po prostu śledzić oferty - https://www.merg.pl/ Po co płacić za jakieś dziwne marki, skoro to kompletnie nic nie daje? Lepiej stawiajcie na te firmy, które po prostu dają jakość i wygodne obuwie. Nie ma co stawiać na cudowne nazwy - to kompletnie nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janitek887
Ja polecam Ci zajrzeć też dot ego sklepu http://sklep-luz.pl/ zawsze najświeższe modele w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×