Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dalera

Jakiej firmy buty polecacie?

Polecane posty

Gość Scarlet57
Jeffrey Campbell, United Nude i A.S.98(Airstep)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zajrzeć na Eobuwie. Tam mają naprawdę świetne buty. I dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylowe buty znajdziesz na przykład w sklepie APIA - www.sklep.apia.pl. Dla mnie plusem jest duży wybór marek. Mają nie tylko kolekcje APIA, ale i Fabi, Naturino, Sorel, Lacoste i naprawdę bardzo dużo innych marek ze światowych manufaktur oraz fabryk. Nigdzie indziej nie widziałam tak zróżnicowanego wzornictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne kolekcje można znaleźć w sklepie www.sklep.apia.pl. Oferują zarówno buty damskie, jak i męskie i dziecięce. Bardzo dużo kolekcji mają od różnych producentów niemal z całego świata (zarówno renomowanych, jak i niszowych manufaktur). Celują w najbardziej wymagających klientów, więc jakość butów jest bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że na Eobuwie mają w asortymencie bardzo dużo butów różnych, naprawdę dobrych firm. Może warto zajrzeć własnie tam? A nuż coś się trafi i spodoba:) Myślę, że warto zajrzeć w ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuję obuwie włoskie. Od dłuższego czasu zamawiam buty głównie w sklepie italshoe.pl Zamówienia zawsze docierają do mnie w krótkim terminie, nie zdarzyły się jeszcze żadne problemy czy pomyłki. A buty są naprawdę wygodne i zdecydowanie są warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta55
Ja kupuje buty od Italshoe.pl. Są bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane. Do tego pełno klasycznych wzorów i duży wybór włoskich butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie jestem spamerką więc linku nie dam ale polecam buty polskiej (chyba?) firmy LESTA. Mam 3 pary już kilka lat (najstarsze chyba z 10) i są nie do zdarcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ecco bardzo się popsuło. Sprawdzajcie z jakiego kiepskiego materiału teraz robią podeszwy, sam plastyk, który przy lekkim przymrozku będzie reagował jak łyżwy na lodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakichś internetowych? Bo zazwyczaj są niższe ceny, a buty "oryginalniejsze". :) Polecacie coś? Ciężko chyba tak dopasować buty do stopy bez przymiarki, nie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sins63
Nunu.pl - buty mają naprawdę niesamowite i przede wszystkim wygodne, mam stamtąd 3 pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli788
też zastanawiam się nad jednymi z Nunu, co o nich myślicie? http://nunu.pl/Produkt/41/srebrne_szpilki_z_d%C5%BCetami idealnie pasowałyby mi do sukienki na sylwka. A co do dopasowania - z innych sklepów bez problemu przychodziły mi dobre rozmiarowo buciki, trzeba tylko zmierzyć długość stopy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne, ale to raczej na takie bardziej imprezowe wyjścia. :) ale na Sylwestra ekstra. a z Nunu też zamawiałam szpilki, b. wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ze skóry naturalnej to takie: http://gamis.com.pl/ są trwałe, elegankie, wygodne i dobrze się noszą. Do tego nawet po dłuższym czasie doskonale się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli788
A tam, zamówiłam i naprawdę wygodnie się tańczyło, ale wcześniej pochodziłam w nich troszkę. ;p przepiękne są na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merg ma te stawki na wyjątkowo dobrym poziomie. Kwestia taka czego dokładnie szukacie. Możliwości są rzeczywiście spore, można kupić bardzo ładne obuwie, ale najpierw do czegoś takiego potrzebny solidny budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dobre tanie buty poniżej kwoty 100 zł Ja nie widzę sensu w wydawaniu np 200 zł lub więcej. można spokojnie kupić dobre buty za 100 zł Ja w takich chodzę i powiem wam, że na prawdę dobrze się spisują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
good girl gone bad dziś nie głupi podszywie. Dobre buty nie mogą kosztować 100zł, a poniżej stu to nawet nie chce mi się komentować...:D-ciekawe jakiej firmy-ambra?!:D:P nie chciałabym zbliżyć się do Ciebie po ich zdjęciu. ;) Dla takiego przeciętnego człowieka-czyli dla mnie porządniejsze buty kosztują w przecenie około 250 zł, a kozaki zawsze trochę drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię buty marki ecco, wg mnie solidne i bardzo komfortowo się w nich chodzi. Kupuję je od lat i przyznam, że nie zauważyłam, żeby jakość się pogorszyła, wg mnie trzymają poziom :) Wyjściowo są dość drogie, ale ja zamawiam z internetu, najczęściej z Eccoshop.pl, bo jest to oszczędność czasem nawet 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoszeńka00
Ja regularnie kupuje buty włoskie w sklepie BM butik. Są bardzo wytrzymałe, w jednej parze można chodzić kilka sezonów i cały czas wyglądają świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ecco na Eccoshop.pl w bardzo dobrych cenach. ceny w sklepach ecco są dla mnie za drogie, a Eccoshop ma oryginalne buty i mega promocje na nie. Nie wszystkie modele mi się podobają, ale mają sporo klasycznych modeli i przede wszystkim bardzo dobre jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuję za granicą firmy No Stress, są całe ze skóry i nieziemsko wygodne. Ostatnio kupiłam śliczne, ale zła jestem bo niedobry rozmiar, może ktoś ma ochotę, wystawiam na allegro. http://allegro.pl/show_item.php?item=5961067015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia825
Ja uwielbiam buty ze sklepu Italshoe.pl! Są baaaardzo wygodne i eleganckie. Nadają się na praktycznie każdą okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×