Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marianek, lat 23

ogromnym problem w nowym związku

Polecane posty

Gość Marianek, lat 23

Witajcie, mam następujący problem - z nowo poznaną dziewczyną zdecydowaliśmy się na wyjazd wakacyjny, padło na góry, ona bardzo ucieszyła się na myśl o tym wyjeździe, nawet ogoliła krocze (a nie robi tego codziennie, robi to tylko przy większych okazjach, świętach), niestety już pierwszego dnia wynikł poważny problem, mianowicie złapałem grzybicę prącia od ubikacji w schronisku , do najbliższego sklepu od tego schroniska w górach mamy co najmniej 10 kilometrów , nie mogę kupić kondona, co robić, pomóżcie, doradźcie tutaj w schronisku nie mamy ciepłej wody a ja mam takie czerwone kropki i mnie szczypie, a ona ma wygoloną i nie możemy się kochać to na pewno od tych kibli w schronisku, a kondony to w Zakopanem w sklepie są, a tu daaaaaaaaaaaleko do Zakopanego a ona się ogoliła a ja cierpię, ona cierpi, cierpimy oboje, czuję, że zawiodłem jej nadzieje, my cierpimy, bardzo moją nową dziewczynę, ona teraz może mysli, że te krosty to od kogoś innego są a to z ubikacji publicznej w schronisku , a ona może myśleć, że to od kogoś innego złapane , mamy złą pogodę więc wyjść nigdzie nie można, pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×