Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość schulerin

obwisle poslady

Polecane posty

Gość schulerin
to dla urozmaicenia bede sobie rolkowac i biegac zeby nie bylo za nudno :P a jak bede chciala zwiedzic wiecej swiata to wsiade na rower jako ze to najszybsczy srodek lokomocji z tych 3 :P dobra to lece wymeczyc poslady cwiczeniami od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
u mnie rolki działały średnio, chociaz b. lubie. Może jestem inna Nie zwracajcie na mnie uwagi. sluchaj zrozum dziewczyno ze kazdy jest inny :-O ja nigdy nie mialam wiszacej doopy chociaz 2 razy schudlam po 30 kilo i jakos nic nie wisi. to sa po prostu geny. i na jednego dziala bieganie, na innego rolki a dla nastepnego gimnastyka. mi sie strasznie szybko wyrabiaja miesnie. Poczyaj troche o tym. to tez zalezy n.p od hormonow. ja mam troche za duto testosteronu jak na kobiete i dlatego szybko wyrabiaja mi sie miesnie. kazdy jest inny. autroko. zmien diete prosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
nie no rozumiem ze wszystko zalezy od roznych czynnikow. ja mam dosc kiepskie miesnie ale tez jakos dlugo nie musze ich wyrabiac. 500km na rowerze i mam lydki jak marzenie, uda pewnie po 1000 by zadzialaly idealnie chociaz nie ma tragedii. a diete mam na jaka zmienic? przeciez i tak nie jem mnostwa rzeczy, wlasciwie same owoce, warzywa i produkty zbozowe. miesa nie ruszam od x lat ani pochodnych. naprawde nie mam co juz jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
wiecej bialka. jesli miesa nie jesz to ryby i kefiry, jogurty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
ryby nawet patykiem nie tkne a po kefirach i innych trawienie mam jakies bardziej bolesne ale czasem cos takiego zjem chociaz nie przepadam. i pewnie temu tak ciezko mi miesnie uzyskac, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
oj znam znam ten bol. 2 razy w zyciu musialam schudnac po 30 kilo to musialam sie niezle nacwiczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
slimakowa zapytalam Cie o probelm podskakujacych cyckow podczas bbiegania ale zniknelas wiec teraz zadam odpowiedzi :P 30 kg to ogromnie duzo. nie masz teraz zadnych rozsteopow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
nie mam rozstepow i nie mam wiszacej skory. Schudlam tak jakby z balona spuszczono powietrze. Tylko,ze ja zaczelam uprwaiac sport w wieku 16 lat i to codziennie. Tak jak pisalam codziennie gimnastyka, 3 razy w tygodniu basen, no i rower. Tylko w ciazy nie uprawialam sportu stad po 30 kilo do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
ale mialas duzo szczescia i silnej woli. wiele kobiet ma pelno rozstepow nawet mimo ze w ciazy nie byly nigdy. ja nie dosc ze mam wiszacy tylek to jeszcze na kazdym posladzie po 3-4 rozstepy i to te biale czyli albo laser albo barchany po kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pisałam ci o cyckach strone temu, musiałas to ominąć, ale łap: Ja mam mały biust, ogólnie (60E) Na skaczący cyc najlepszy jest dobrze dobrany stanik, w którym nie ma prawa nic ci podskakiwać. Czy idziesz, czy biegniesz. Także proponuje sie dobrze wymierzyć i upewnić, czy nosisz dobry rozmiar (serio mówie), ktory dobrze podtrzymuje twój biust. Bo jak cycki skaczą w staniku gdy biegniesz to zły znak... W skrócie zmierz sie, pod biustem ciasno na wydechu, w biuscie luźno, sprawdz jaki rozmiar nosisz :P I tu masz jaki MNIEJ WIECEJ powinnaś nosić: http://bra-fitter.prv.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
a no faktycznie pisalas ale mi umknelo :P i nie masz malego biustu, ja mam 65E-F zalezy od firmy. i nosze dobrze dobrany stanik, brafitterki o mnie zadbaly i to nie jest tak ze mi sie wylewa czy wyskakuje. nie nosze stanikow ktore sa maksymalnie zabudowane tylko jakies wyciete bez mostkow i sila rzeczy skacza te cycki. i to jest irytujace troche. policzki tez sie trzesa ale to jeszcze potrafie przezyc :P zastanawiam sie czy znajde jakis stanik sportowy ktory mi zabuduje cale cycki i nie beda sie trzesly. bo chyba to jedyne rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
na cycuszki tez sa cwiczenia przeciez :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na spryciarzach
są zestawy na pośladki.Ja ćwiczę podobnie jak 37 i dupa.Plus przysiady. serie naprzemienne , po 20.Łącznie 60.NO oczywiście brzuszki itp. U mnie po miesiącu tyłek podniósł się o połowę.Wczesniej mój tyłek wyglądał jak naleśnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
a zlapiesz go w dlon czy zostaje ci miejsce? ja mam pono idealny taki do rąsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
to akurat powiedzial facet :P w moje sie ledwo miesci ale tez sei nie wylewa niewiadomo ile, troche tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat i dupa
dobranoc dziewczeta. i nie przesadzajcie za bardzo. rada od starszej : nie wmawiajcie sobie kompleksow. :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
dobranoc kobieto dojrzala 👄 🌼 i dzieki za pomoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
dobranoc kobieto dojrzala 👄 🌼 i dzieki za pomoc 🌼 dobranoc reszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna_Davidova moje 60E To jest ledwo 84cm w biuscie :P A pod luźno mierzone mam 69cm... :P czyli porażająca różnica 15 cm :D. Jakoś super mało toto nie jest, ale nadal mało. Dla przecietnego faceta (bo oni nie są uświadomieni) to jest "takie tam Beeee". ;) A do ręki owszem jest, mojej. Bo ja mam małe dłonie. wyjatkowo małe, niech o tym świadczy fakt ze 99% rekawiczek jest na mnie za duzych :D. A u mojego faceta to juz tak średnio do ręki, bo ma dłonie znacznie wieksze niz ja. :P Ale lubi mój biust bo twierdzi, że ładny kształt ma chociaz, bo takie tam 2 kuleczki. Wiec to chyba jedyny + jest, ze sa zgrabne. Lepsze male zgrabne niz duze rozlazłe, wiadomo. Ale jakbym miala miec wieksze rozmiar, 2, to bym sie nie obraziła ;p (pod warunkiem zachowania jedrnosci) No ale to nie temat o moich cyckach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
siemanko :) bylam na rolkach, godzine jezdzilam i wrocilam pare minut temu. jestem wykonczona! a poslady chyba najbardziej. przejechalam 8km wiec nieduzo ale staralam sie odpowiednio odpychac sie nogami zeby poslady popracowaly najwiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że codzienne bieganie -szczególnie na początku - nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem dla zdrowia i samopoczucia :) Może wybierz sobie 2-3 dni w tygodniu na dworze po pół godziny + specjalne ćwiczenia ujędrniające pośladki w domu. W internecie krąży sporo filmików z instrukcjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×