Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jankos

Oszukani klienci przez Getin Bank

Polecane posty

Gość Jankos

Jestem kolejnym okradzionym przez Getin Bank z Wołomina, P. Natalia zaproponowała mi lokatę z tzw. Ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym przekonując, ze jest to lokata na 6 miesięcy z dobrym oprocentowaniem. Po 9 miesiącach postanowiłem wypłacić środki z rzekomych atrakcyjnych "lokat" ponieważ nic nie przybywało. Była na tyle perfidna, ze nawet nie poinformowała mnie ile stracę wypowiadając tą "lokatę", czyżby ze strachu że prawda ujrzy światło dzienne i jej kłamstwo i wprowadzany w błąd klient dowie się na jaką minę go wsadziła. Na pieniądze czekałem 1,5 miesiąca, dopytywałem w banku co tak długo niczego nie świadom. A oni wzruszali ramionami i udawali też zaskoczonych że to tyle trwa. Nie puścili pary, że zagarną 44%, bo z wpłaconych 10000zł wypłacili mi 5600zł. O zgrozo, to ma być demokracja, oszukiwanie i okradanie na każdym kroku. Kogo te banki zatrudniają? Gdzie sumienie, gdzie uczciwość? Za ciężko pracowałem na te pieniądze, żeby ktoś bezkarnie sobie je przywłaszczył. Pisałem do TVN, do P. Pieńkowskiej, żeby zrobiła program z udziałem jej męża P. Czarneckim, który jest udziałowcem/ akcjonariuszem Getin Banku, ale milczą, bo po co srać w swoje gniazdo. I co mamy zrobić szaraki? Pozwolić się „dymać oligarchii do upadłego. Marzy mi się zryw społeczeństwa do walki z tymi obłudnymi, bez godności „PLICHT@MI, który przyniesie totalny przewrót, bo w obecnej Polsce nie da się normalnie żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomutom
Nikt cie nie oszukał tylko nie przeczytałaś PRZED podpisaniem umowy, głupia cipo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na kurs zarabiania
a czytać to Ty potrafisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na kurs zarabiania
W umowie na pewno było wszystko napisane. Jeśli w umowy nie było tych treści, to idź do sądu, a nie do TV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasdsdf
bo to sciema z tymi bankami, kase najlepiej trzymac w domu, ale oni smieją sie z takich co trzymają, ze to niby sredniowiecze, zeby ludzie wlasnie tracili kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgvfxc
Getin bank to najgorszy syf jaki widziałem. Podobnie jest z Open Finance który jest w jakiś sposób powiązany z getinem. Sam się naciąłem. Czytajcie umowy jeśli wam podtykają coś do podpisania to powiedzcie, że podpiszecie jak przeczytacie umowę np na następny dzień. Onie nie kłamią tylko nie mówią całej prawdy. Czasami też nie przedstawiają umów. Sam musisz ich szukać w internecie. Liczą, że akurat minie czas wypowiedzenia umowy bez konsekwencji np 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getin czasem miewa dobre zwykl
lokaty ale nigdy nie wolno dac im sie namowic na cos wiecej!! a najlepszy numer robia dzwoniac z getinonline i prponujc spotkania w no jakims homebroker czy open finance! ale 44% to niezle przegiecie... kiedy to bylo? chyba im nie darujesz? zabrali ci 44% kapitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_zdeterminowana
Szukam osób oszukanych, ale przez Idea Bank. Najlepiej z okolic Krakowa, ale nie tylko. Chciałabym porozmawiać i znaleźć osoby, z którymi mogłabym walczyć z tym bankiem. Chciałabym również prosić o kontakt osoby, które już wygrały z tym bankiem. Mój adres e-mail: zdeterminowana18@wp.pl Ja również chętnie podzielę się moimi doświadczeniami związanymi z tym bankiem. Z niecierpliwością czekam na wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dniu 04.10.2013r o godz.8.30 rozpocznie się przed Sądem Rejonowym w Ostrowie Wlkp. sala nr.43 postępowanie przeciwko pracownikom Getin Banku w Ostrowie Wlkp. oskarżonym o oszustwo przy pozyskiwaniu klientów do produktu " Kwartalne Zyski" , postępowanie jest jawne , pokrzywdzeni przez Getin Bank i zainteresowani mogą w nim uczestniczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, reprezentuję Kancelarie Prawną LEX. Kancelaria zajmuje się skutecznym odzyskiwaniem utraconych środków (tzw. opłat likwidacyjnych) z tytułu rozwiązania polisy z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym (UFK) . Posiadamy doświadczonych specjalistów oraz do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Cechujemy się wysoką skutecznością przy minimum formalności ze strony Klienta. Co więcej współpraca z nami nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: m.jamroz@kancelaria-lex.org lub pod nr.telefonu :886 546 631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo banku jest raczej rzadkie - w takim przypadku pozostaje tylko droga prawna. Co innego jezeli ktos podpisuje umowe ktorej nie przeczytal i nie zrozumial. To jest glupota - czlowiek ktory np. decyduje sie na ryzykowna lokate podpisuje zazwyczaj w umowie, ze warunki przyjal dowiadomosci, ze oprocentowanie nie jest gwarantowane, ze informacja polega na przebiegu oprocentowania w przeszlosci i nie jest obietnica, a jedynie prognoza na przyszlosc. Wszyscy podpisuja, niewielu czyta i rozumie - a potem pretenscje, ze oprocentowanie nie rozwija sie tak jak opowiadal mily pan czy mila panienka z okienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W umowach takich znajduje sie niestety zazwyczaj informacja o potracanych w razie przedwczesnego zerwania umowy oplatach. Mozny dyskutowac o wysokosci i slusznosci tych oplat, ale podpisujac umowe (dobrowolnie) akceptujemy wszystkie jej warunki. A wiec czytac, przemyslec, zrozumiec, poprosic w razie potrzeby kogos o rade, a dopierwo gdy wszystko jasne - podpisac. Pracownik banku to nie wasz zaufany powiernik, tylko sprzedawca, placony od sprzedanych produktow, a nie za uczciwosc i wasze zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×