Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Arek88

Facet u kosmetyczki

Polecane posty

Gość Arek88

Witam, mam takie pytanie, odnośnie chodzenia do kosmetyczki. Mam 23 lata i już minimalne problemy z trądzikiem, sporadyczne. Myślałem o tym żeby iść do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. Ale się wstydzę, boję się że pomyśli że jestem jakimś pedałem czy coś. Czy według Was jak facet pójdzie do kosmetyczki to obciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym wypadku, większym obciachem jest niezadbana cera. To różnica iść do kosmetyczki, żeby wydepilować klatę a pomóc sobie w problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek88
Dzięki, może się przełamie w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mof def
Nie polecam oczyszczania twarzy u kosmetyczki. Wiekszosc kosmetyczek to idiotki imozesz miec po takim oczyszczaniu jeszcze wieksze problemy z cera. Podstawa to: dobra dieta, dobry tonik\zel\mleczko do twarzy i pilling. Oraz oczywiscie dobry krem na noc i na dzien. Wagrow sie nie powinno wyciskac, bo wtedy wiecej loju sie wydobywa z meszkow lojowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u dobrej kosmetyczki
naprawde warto. Bez porzadnego,ale fachowego oczyszczania zadne produkty nie zadzialaja bo skora bedzie zapchana. Warto tez wybrac sie do dermatologa, moze znajdzie panaceum na wszystkie bolaczki. A gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek88
Właśnie mimo wszystko chciałbym, bo mam pełno czarnych kropek na nosie. I koleżanka powiedziała, że tylko wizyta u dobrej kosmetyczki pomoże w tym wypadku. Bo przy ciągłym wyciskaniu mam już głębokie zmiany. - Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mof def
pierdolisz glupoty, bo ja nie chodze na oczyszczanie, a cere mam taka, ze duzo ludzi by mi moglo pozazdroscic. Nie dajcie sie wrobic w to oczyszczanie, bo to kolejne wyciaganie hajsu! przyjrzyjcie sie dodzie z bliska albo victorii beckham, maja fatalne cery. Laduja w ryje tony kosmetykow, potem oczyszczaja, a wystarczyloby uzywac mniej tapety na twarz. Kiedys nie bylo oczyszczania, a ludzie mieli piekne cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mof def
Ale nie da sie calkowicie zamknac wagrow. Wycisna ci loj, a potem loj znowu sie pojawi. Jaka w tym logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnjendjednjednjednjednjednjend
słuchaj arek widze, ze jestes z gliwic, powiedz mi czy z placu piastów dojde pieszo na tarnogórska 9 czy to za daleko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u dobrej kosmetyczki
Ja w Krakowie wiec to troche daleko,ale kosmetyczki odwiedzam 1-2 razy do roku na oczyszczanie. Zwykle 1 raz bo wiecej nie trzeba :) W Krakowie jest natomiast b.dobry dermatolog - dr Kapinska-Mrowiecka (czy jakos tak, bylam u niej dobrych kilka lat temu,ale efekty sa do tej pory), przyjmuje na Placu na Stawach. Kto wie, zawsze mozesz byc w Krakowie, z tym ze u niej w kolejce czeka sie kilka godzin i z tego co wiem to nic sie nie zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek88
Dojdziesz bardzo szybko, jakieś 10 min. z placu, pójdziesz w kierunku Forum, w lewo, troszkę prosto i już jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnjendjednjednjednjednjednjend
42-677 Szałsza k/Gliwic ul.Tarnogórska 9 chodzi mi dokładnie o ten adres :)) Właśnie nie wiem czy dojde tam pieszo czy jakimś busem lepiej podjechać :) Jak sądzisz? To jest Bio clinic,tutaj polecałabym pójść na oczyszczanie twarzy. Mój znajomy tam był i Panie mówiły, że przychodzą do nich mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek88
Do - U dobrej kosmetyczki - Ja w zasadzie chciałem iść właśnie z powodu tych wągrów na nosie. Bo pryszcze to sporadycznie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u dobrej kosmetyczki
Mam nadzieje ze znajdziesz jakis dobry zaklad i powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma obciachu w dbałości o siebie :) Obciach to dzisiaj mając współczesne możliwości - nigdy nie skorzystać z nich. Na pewno nie będziesz pierwszym facetem w gabinecie kosmetycznym, a przesąd że tylko geje chodzą do kosmetyczki jest po prostu głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie się wydaję, że to wcale nie obciach. Jak najbardziej jeśli tylko jest taka potrzeba to się korzysta. JA pamiętam z wieku młodzieńczego to stosowałem jakieś kremy na twarz. a z innnej beczki - chciałem się kiedyś obciąć i tłumaczę pani u męskiego fryzjera, że życzyłbym sobie, aby mi wymyśliła nową fryzurę i broń boziu nie na kolano to zgadnijcie - odpowiedziała mi żebym poszedł do damskiego fryzjera :P I tak też zrobiłem ! Fryzjer który nawiesza dyplomów na ścianach a nie potrafi więcej niż maszynką obcinać to żaden fryzjer !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
to żaden obciach, wręcz przeciwnie, uważam, że faceci, którzy boją się iść do kosmetyczki, bo to "niemęskie" są tchórzami i zakutymi łbami a depilowanie klaty i nie tylko to bardzo pozytywna rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kosmetologiemmm
Sporo Panów przychodzi do na różnego rodzaju zabiegi. Od oczyszczania manualnego zaczyna się odchodzić. Wszystko na rzecz kwasów i mikrodermabrazji, które są o wiele bardziej skuteczne, ale również więcej kosztują. Polecam Ci zrobić dobre oczyszczanie i stosować na noc krem z kwasem glikolowym :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kosmetologiemmm
uwierz mi, że jeżeli toś pracuje w tym zawodzie to widział nie jedno a Panowie w Gabinecie kosmetycznym to obecnie norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
mikrodermabrazja wiecej kosztuje niz oczyszczanie manualne? :D z ciebie taki kosmetolog jak z koziej dupy traba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o----lenka
A ja Wam powiem że w tych lepszych gabinetach, salonach urody są nawet specjalne zabiegi dla mężczyzn. Wystarczy zobaczyć chociażby tutaj http://www.cec-efekt.pl/pl/Oferta/ZABIEGI-DLA-MEZCZYZN Więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko zachęcenie naszych mężczyzn do odwiedzania takich miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka_mroczka
Żadem obciach. mój mąż chodzi od czasu do czasu i wcale nie jest przez to dla mnie mniej męski. A jeśli słowo "kosmetyczka" Ci przeszkadza to idź do lekarza med. estetycznej - po pierwsze nie narobi Ci bałaganu na twarzy, a po drugie zadziała jakąś silniejszą metodą niż oczyszczanie twarzy, np.laserem (dr Marek Wasiluk tak mi pomógł z trądzikiem). No a słuchaj mieć zabieg laserowy to już jest takie nawet bardzo męskie powiedziałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrruśka2222
Olenka masz racje. Czemu do takiego salonu nie zabrac swojego mężczyzny... Zawsze mozecie pojsc razem na zabiegi i na pewno bedzie to udany czas spedzony we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Krakowie i jakiś czas temu byłem na konsultacji w SCM Estetic. Mają tam dobrych specjalistów. Zdecydowałem się na zabieg depilacji laserowej klatki piersiowej. To owłosienie było dla mnie prawdziwą udręką. Wszyscy mówią, że tacy faceci są najatrakcyjniejsi, ale możecie mówić co chcecie - ja czułem się źle zwłaszcza w lecie. Po ośmiu zabiegach nie mam już zbędnego owłosienia i jestem zadowolony więc polecam ten zabieg i panom i paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jakiś czas temu postanowiłem zrobić sobie dzień tylko dla siebie. Chciałem iść do fryzjera i może jeszcze do kosmetyczki. Byłem akurat w Szczecinie a to miasto jak żadne inne słynie akurat z dobrych kosmetyczek.http://ecyfrowaszkola.pl/mezczyzna-u-kosmetyczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi na twarz oraz depilacja wlosow na ciele dla mezczyzn jest jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś może budziło to jakieś kontrowersje ale obecnie jest już na porządku dziennym aby facet dbał o siebie. Mój Mąż chodzi tak samo jak ja i nie uważam, żeby był niemęski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obleśny zasapany Janusz z piwnym brzuchem będzie wyzywał facetów dbających o siebie od pedałów a sam wygląda tak że nawet mucha się brzydzi na nim usiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc naprawdę, lepiej mieć zadbaną skórę, tym bardziej jeśli chodzi o walkę z trądzikiem, niż się bez sensu męczyć.

Edytowano przez kseon
zdublowało mi kometarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×