Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość akura

dlaczego podrywaja mnie tylko brzydcy faceci?

Polecane posty

Gość gość
Mam znajoma ktora na zdjeciach wyglada brzydko,a realnie o wiele lepiej, fajna z niej laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeee tam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu konia zwalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym ty srasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapytam dlaczego podrywały mnie najczęściej choć nie zawsze nieatrakcyjne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam tego problemu bo mnie nie podrywają ani brzydkie ani ładne . A raczej spiertalają na mój widok . Mam spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź . Tylko ja ****** kury . Oczywiście przez gumę ale nie dlatego żeby nie mieć kurcząt ,tylko dlatego gumę zakładam żeby sobie c***ja nie pobrudzić g****ami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nie są brzydcy tylko ty masz wymagania straszne i uwazasz ze zaslugujesz na samca alfa. typowa baba. dla was kazdy ponizej 8/10 to brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań klepać wciąż to samo jak stary kawaler . Z zakazanymi mordami sie nie spotykam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są obłudni,sami nie umówiliby się z brzydszą dziewczyną która nie jest w ich typie ale od dziewczyn tego wymagają, mało tego potępiają je za to że mają swój typ i zdanie,a to gadanie o naturalności,nawet ostatnia naiwniara w to nie uwierzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasada podobieństwa. Do ładnych kobiet mężczyźni poniżej 10/10 nie zagadują bo wiedzą, że nie mają szans. wniosek nzasada podobieństwa. Do ładnych kobiet mężczyźni poniżej 10/10 nie zagadują bo wiedzą, że nie mają szans. wniosek nie jesteś ładna. Bzdura mieszane związki też są ,na ulicy widać to najlepiej-ograniczone myślenie masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu fotke . Komu . Proszę o adres E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

 

Dnia ‎16‎.‎02‎.‎2018 o 18:56, Gość gość napisał:

Faceci są obłudni,sami nie umówiliby się z brzydszą dziewczyną która nie jest w ich typie ale od dziewczyn tego wymagają, mało tego potępiają je za to że mają swój typ i zdanie,a to gadanie o naturalności,nawet ostatnia naiwniara w to nie uwierzy..

 Nie być w czyimś typie a nie być ładnym to dwie różne sprawy.Ja jestem przystojny a tez zdażało mi sie usłyszeć że nie jestem w czyimś typie choć te same osoby uważamy że wyglądam przystojnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagermeister
Dnia ‎05‎.‎09‎.‎2012 o 03:10, Gość akura napisał:

czy kieruja sie oni zasada "podobny do podobnego" i oceniajac sie w lustrze jako ohydnych wybieraja mnie bo uwazaja ze jestem rownie malo atrakcyjna? dlaczego w takim razie ja uwazam ze wygladam od nich lepiej, ze moge miedc kogos kto jest wizualnie lepszy? dlaczego nigdy zaden przystojny mezczyzna nie zaczepil mnie na ulicy lub w MPK? czy sa zajeci a moze oni nie musza zaczepiac kobiet, bo same na nich leca? prosze o odpowiedzi np facetow ktorzy zagaduja brzydkie dziewczyny (ja nie jestem brzydka ale facetom sie chyba nie podobam)

Faceci przeważnie celują w laski na swoim poziomie ewentualnie trochę mniej atrakcyjne od siebie. Jeśli więc uważasz że podrywają cię brzydale to sama musisz nim być. Aczkolwiek z racji że jesteś kobietą to masz zaburzoną umiejętność oceny urody i 80% facetów jest dla ciebie poniżej przeciętnej a 60% to brzydale. Tymczasem ci brzydale to w trzeźwej niekobiecej ocenie w większości przeciętniacy 5/10 6/10. W końcu przeciętnych jest jak wiadomo najwięcej. I ty dla nich też jesteś przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
4 minuty temu, Gość Jagermeister napisał:

Faceci przeważnie celują w laski na swoim poziomie ewentualnie trochę mniej atrakcyjne od siebie. Jeśli więc uważasz że podrywają cię brzydale to sama musisz nim być. Aczkolwiek z racji że jesteś kobietą to masz zaburzoną umiejętność oceny urody i 80% facetów jest dla ciebie poniżej przeciętnej a 60% to brzydale. Tymczasem ci brzydale to w trzeźwej niekobiecej ocenie w większości przeciętniacy 5/10 6/10. W końcu przeciętnych jest jak wiadomo najwięcej. I ty dla nich też jesteś przeciętna.

Dokładnie. Dla was wszystkich liczy się tylko Kilka procent mężczyzn. Tylko ci umięśnieni, najwyżsi i z kwadratową szczęką a tych 80% olewacie. Straszą znieczulica. To tak jakby faceci interesowali się tylko: szczupłymi, cycatymi, dziewczynami o figurze klepsydry, oczywiści pozbawionymi zmarszczek. Tym czasem interesują się bardzo różnymi kobietami, zazwyczaj ze swojej ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82

Kobiety to są straszne egoistki. Brzydule chcą przystojniaków a jak taki normalny facet o przeciętnej pospolitej urodzie chce poznać ładną bakę to dostanie kosza no chyba że ma super charakter ale podobno charakter jest na drugim miejscu...

Sam już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masztależ

Dla kobiet prawie wszyscy faceci są brzydcy. Także ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczupła, mam studia  a podrywają mnie grubasy bez szkoły, arabowie i murzyni. Załamać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podrywają nas ludzie, którzy sie wydają nam brzydcy. Powiedzmy, jeśli można powiedzieć, że jesteśmy poukładani gdzieś w hierarchii urody(podzieleni na ligi?), to przecież oczywiste, że startują do nas Ci z niższych szczebli, bo im się wydajemy atrakcyjni. Tak samo my chcielibyśmy kogoś z naszej ligi lub jeszcze atrakcyjniejszego od nas. Uważam, że działa to w przypadku obu płci.

Natomiast jeśli chodzi o kobiety, to te bardzo atrakcyjne często są podrywane przez szczególny rodzaj buraków i paszczurow. Starych bogaczy którzy uważają, że "im się należy" dwudziestoletnia modelka, albo takich mentalnych cepow, którzy widzą świat bardzo prosto, nie czują siary ani żenady i potrafią podbijać do superatrakcyjnych babek, nie widząc że to nie ma sensu i ten puzzel się nie złoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

No, ale podobno dużo najładniejszych dziewczyn jest z takimi burakami potem.

Więc im się to opłaca jak najbardziej.

Przecież nikt nie broni dziewczyną startować, ale najczęściej one same nie chcą, może nawet mają trochę racji.

Ale nawet jeśli bardzo ładna dziewczyna startując do gościa, co nie byłby totalnym burakiem, może ośmieliłaby go na tyle, że nawet jeśli jej wtedy o tym czasie i miejscu dałby kosza to startowałby  też do innej ładnej dziewczyny ośmielając właśnie swoich kolegów, by takie dziewczyny nie były skazane potem na awanse największych buraków. 

Wiesz co, ładni ludzie zazwyczaj dobierają się z ladnymi i tyle. Podobni z podobnymi. Każdy sobie może marzyć o nie wiadać jakich cudeńkach, ale życie idzie swoim torem. Nie znam par z szczególnie rażącą różnicą atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, chwilownik napisał:

Twoja mądrość  mnie poraża a twoje  doświadczenie życiowe   powala mnie na kolana.

Jeszcze jakbyś zrobiła szpagat  ze stopami skierowanymi  w tę samą stronę co d o o p a  to bym  poprosił cię o rękę

Czego Uju Ci potrzeba, że się znow przy.pier.doliłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, chwilownik napisał:

Ludzie  atrakcyjni seksualnie mają tak rozdymane ego, że   nawet  go nie widzą bo jest za wielkie.

 

Co w tym złego? żałosne jest żebranie uwagi nad jakąś kobietą chociaż cię olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×