Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie ze nie dam rady

1,5 roku różnicy między dziećmi - jak dajecie radę? czy to totalna masakra?

Polecane posty

Gość gość
witam...mam 5 miesięcznego synka i dziś robiąc test zobaczyłam dwie kreski !!! udało się ...chciałam aby było drugie bez długiej przerwy....sama jestem jedynaczką i wiem jak to niefajnie....dziewczyny boję się ale jestem szczęśliwa :-) :-) są świeże i przyszłe mamusie ??? wchodzimy w dyskusję :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xx mialam taka sama sytuacje i uwazam, ze jest to super sprawa. Wspolne zabawy, zabawki, gadzety, spacery, ksiazki, kolka zainteresowan, koledzy, szkola- nigdy sie nie nudziły a ja odchowałam dwójke za jednym zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwójkę rok po roku . właśnie za tydzień mamy urodziny bo mają dzień po sobie. Prawie jak bliźniaki początki te pierwsze miesiące trudne później super ;) chciałabym mieć jeszcze trzecie ale za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny...wczoraj byłam szczęśliwa dzisiaj wstałam z ogromnym lękiem ....i jeszcze te wózki podwójne a jak nie dam rady ...teraz już za późno bo dwie kreski na teście a 5 miesięczny maluch śpi obecnie w łóżeczku....ale tak jak wczoraj przez cały dzień mogłam góry przenosić tak dzisiaj mam stracha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy ..napiszcie coś o wózkach ...napiszcie jak radzicie sobie na spacerach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do przedmówczyni , która zobaczyła na teście dwie kreseczki . Jak tam twoje nastawienie ? Być moze bede w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo123
Hej, ja tez w takiej samej sytuacji. Malutka 11 miesiecy a test pozytywny. Chciałam drugie ale prędkość z jaka się udało mnie zaskoczyła. Jak tam wasze nastawienie? Martwię się ze córeczka będzie cierpieć z powodu mniejszej ilości uwagi bo jest bardzo aktywna i uwielbiamy być razem cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo123 dziś przeciez nie bedzie mniejszej uwagi, bo przybędzie jej jeszcze ktos, dla kogo bedzie bardzo wazna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×