Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hshsgdjgasdhg

czy podpisac intrcyzę?

Polecane posty

Gość hshsgdjgasdhg
Kochanka Franka - moje dochody przeznaczane były na wszytskie wydatki zwiaznae z dziecmi, zakupy, moje rachunki, paliwo itp. Jego zarobki szły na opłacenie rachunków a reszta na oszczednosci. Nigdy nie bylo zadnych wakacji. Pytałam go o powod. Powiedzial ze skoro nie jestesmy w tej chwili razem to to co od tej chwili zarobic, zyska powinno byc jego. Ze to sprawiedliwe.... Problem jest tez taki ze on zarabia nieoficjalnie 7 tys. (n czarno) wiecie, ja naprawde nie mam zamiaru go oskubać. Kompletnie mi na tym nie zalezy. Chce tylko sprawiedliwego podzialu który zabepieczy mnie finansowo... a co on kombinuje to ie wiem. Juz chyba wolalabym sie rozwiesc niz podpisac intercyzę w której przeciez moze zataic wiele rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Slyszalam o tym ze ludzie czasami sie rozstaje,nie koniecznie rozwodzi i podpisują rozdzielczość żeby zabezpieczyć przyszłe finanse. Np gość chce kupić dom,samochód ale nie jest pewne czy para bedzie razem.jednak powinnam poczekać na piątkowa. Wizytę u adwokata. Powodzenia.zycze wam żeby rozwód nie był potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam intercyzę
i dobrze na tym wyszłam. Na Twoim miejscu zastanowiłabym się po co to takie pilne się zrobiło. Może jakiś duży deal zrobił i nie chce się dzielić .... Z tego co macie połowa jest Twoja. Walcz o to, bo później przestanie być taki szczodry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się czymś
Pewnie oficjalnie zarabia 1500 zł, więc na jakie alimenty ona może licztc? 600 zł na dwoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×