Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elilka32

POMOCY- jestem na macierzyńskim a szef zwinął interes i zwiał za granicę

Polecane posty

Gość Elilka32

Co mam robić w tej sytuacji? Do kogo się zwrócić o pomoc? Wiem już, że składki za zeszły miesiąć nie były odprowadzone. Nie dostanę zasiłku macierzyńskiego i nie wiem czy dostanę świadectwo pracya przepracowałam w tej firmie 7 lat.Pomóżcie, doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elilka32
Nie ogłosił upadłości, ani nic tylko wsiadł do auta i odjechał. 50 ludzi zostało bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sEmiDOLCE
niech ci da ten co dziecko zrobił no chyba że to szefa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka-1989
Bardzo dobrze. Trzeba było pomyśleć wcześniej zamiast liczyć na innych. Na pewno chłop nie wytrzymał takich oszustek i zwinął biznes :( Straszne jak matrony wyłudzają alimenty a dodatkowo wciskają się na posadki, żeby wyłudzić pieniądze. Los ci odpłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może dopowiem
idź do PIPu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy bym baby nie zatrudnił
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria..99
znajdź nową prace i znów zaciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może dopowiem
Autorko te chamskie docinki to chyba jedna i ta sama osoba pisze, więc się nie przejmuj. Idź do Pipu i oni powiedzą Ci co robić. Sądy Pracy są bezpłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo nie do wiary!!!
ewka-1989 --- weź ty się walnij w swój pusty łeb! co ty w ogóle za bzdury wypisujesz? dziewczyna pisze, że 7 lat pracowała w tej firmie, a zasiłek macierzyński jej się należy jak psu buda. o jakim oszustwie piszesz, o jakim wyłudzaniu alimentów??? pojebało cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20GB-a
"jej się należy" Pewnie ! Wszystko wam się należy ! Od pierwszego dnia ciąży zwolnienia i zasiłki. Nie dziwię się że nikt nie chce kobiet zatrudniać. A samej nie łaska zarobić lub obciążyć kosztami męża / kochanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przedsiębiorcy kilkakrotnie częściej zgłaszają, że zatrudnione u nich kobiet idą na długie zwolnienia lekarskie w czasie ciąży potwierdza Jeremi Mordasewicz, PKPP Lewiatan, członek rady nadzorczej ZUS. http://www.regiopraca.pl/portal/porady/mama-w-pracy/firmy-traca-bo-ciezarne-pracownice-ida-na-zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elilka 32
Dziękuję tym, którzy pomogli! A reszcie nie życzę aby się znaleźli w takiej sytuacji, nie wiecie co Was jeszcze w życiu czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
pewnie ze jej się należy macierzyński i mam nadzieje ze autorce ZUS szybko wypłaci pieniążki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnice wstrętne
żal wam dupe ściska, że ktoś pracował i mu się należy macierzyńskie a wyście gówno dostały bo macie dupska leniwe i klepiecie biede po plecach, a potem się wyżywają na normalnej kobiecie! Autorko, tak jak radzili wcześniej z tą sprawą kieruj się do PIP i już :) Mam nadzieję, że ZUS wypłaci Ci macierzyńskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaHeńka
oho nie bedzie kaski hehehehheh :) a męża chociaż masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×