Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość matusia877

Gdzie najsmaczniejszy tort zamowic warto w Poznaniu i oklicach

Polecane posty

Gość matusia877

Potrzebuje tort na roczek synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka:P
Expressowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torcik wedlowski
z niesmakiem czyta się ja ktoś nie potrafi poprawnie napisać zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazani
Najlepsze są u Sowy. Jest np na Łazarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia777
Polecam torty z Cafe Krzyżan. Są bardzo efektowne, robią wrażenie. Dobry kontakt z obsługą sklepu a na zamówienie nie czeka się długo. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko cukiernia Sowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w cukierni Sowa w Malcie znajdziesz najlepsze torty. Zrobią Ci tort jaki tylko zechcesz, będzie się ładnie prezentował i smakował - mogę to zagwarantować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w Sowie w Malcie zamawiałam tort na urodziny synka. Był bardzo dobry, kształt był idealny - spełnił moje wymogi. Syn wraz z kolegami zajadali się ciastem prosząc o jeszcze jeden kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno przeprowadziłam się do męża, właśnie do Poznania. Sama jestem z Pomorza. Teściowa ma niedługo urodziny i mam zamówić tort. Musi być smaczny i koniecznie z malinami. Czytam te komentarze i zastanawiam się nad cukiernią Sowa w Malcie (akurat wiem gdzie jest ta galeria), czy to będzie dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od pewnego czasu na wszystkie przyjęcia torty zamawiam u smacznetorty.pl, jak dla mnie prawdziwi artyści :) torty przepiękne, przystępne cenowo a co najważniejsze pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę poręczyć, że w Sowie w Centrum Malta mają dobre torty. Teściowa powinna być zadowolona z wyboru. W tej cukierni jest sporo smaków tortów, jak dobrze pamiętam malinowy także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najsmaczniejsze w Sxpressowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najsmaczniejsze w Expressowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo każdy ma inny gust i smakuje mu co innego. Ja od zawsze kupuje w Sowie, bo to tradycyjna cukiernia, mama mnie do niej prowadzała na słodkości. A teraz to ja prowadzam swoją córkę do tej cukierni po zakupach w Malcie. Torty również tam zamawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobre i sprawdzone cukiernie z szeroką oferta tortów oraz ciast, to ja mogę polecić http://cukiernia-radzikowski.pl/ w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piekarnia Rąba bez dwóch zdań, oni mają zawsze świeże wypieki, a torcik możesz sobie zamówić jaki chcesz. Mój synek miał samochodzik 🙂 nie było problemu, żeby go dla nas przygotowali 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu to akurat nie wiem, ale jak mieszkałam pod Krakowem to z piekarni Rąba sporo razy zamawialiśmy na wszelkie okazje. Smakowo wg mnie torty najlepsze w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×