Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

wnioskuje o nowe działy

Polecane posty

problemy psychiczne nasze zwierzęta języki obce kto się przychyla do wniosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoiczek po cukrze
i durna whedif osobny dział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgjgjgj
ale musisz byc zasiedzialymprzegrancem zeby tak do niej pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość administrator bazy
dział problemy psychiczne nie ma sensu bo wszyscy tutaj mają takie problemy zamiast nasze zwierzęta - my jesteśmy jak zwierzęta języki to raczej w okolicach genitaliów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skąd możesz wiedzieć od kiedy tu jestem i nawet nie wiesz czy nie pisałam tu pod innymi nickami ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgjgjgj
pewnie pisalas bo znasz slowo robaczki gnido mala oszustko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
Jak dla mnie przydałby się dział- Szkoła i studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok języki obce to może mało popularne ale o zwierzętach tematów jest ostatnio naprawdę dużo problemy psychiczne to nie tylko problemy z partnerem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23letnia dziewica
ze znajomością francuskiego i fobią społeczną jakoś rzuca się w oczy:P pomijając że każdy kto tu trochę chociaż jest wie, że wnioskowanie o cokolwiek nie ma sens:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę mówicie robaczki? nie ja pisałam o duperele kiedyś chyba co zrobić żeby plama zeszła ja mówię różnie do kafeterii która nie zawsze mnie lubi :( z niewiadomych przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23letnia dziewica ze znajomością francuskiego i fobią społeczną jakoś rzuca się w oczy - dlaczego? pomijając że każdy kto tu trochę chociaż jest wie, że wnioskowanie o cokolwiek nie ma sens - dlaczego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgjgjgj
tu nikt nikogo nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy wlasnie
tutaj na tym forum najwiecej jest wypowiedzi takich lekko "skrzywionych", czesto wulgarnych. Ci ludzie nie potrafia powaznie rozmawiac na zaden temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23letnia dziewica
bo laski raczej się tak nie afiszują, prawiczki mają to do siebie, ja Ciebie zapamiętałam a to już coś, bo nie przywiązuję uwagi do nicków a moderatorzy i redakcja generalnie ma w dupie co się dzieje na forum, nawet o rzeczy które Ci się należą (np. teraz usunięcie tego tematu) możesz się prosić i 2 miesiące chyba, że interweniujesz u "góry", a co dopiero by inicjatywa użytkowników się liczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie przydałby się
dział: problemy psychiczne i zaburzenia rozwoju psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23letnia dziewica
z jednej strony kafe przyciąga świrów i odmieńców, ale z drugiej nawet Ci pozornie normalni w życiu tutaj odreagowują swoje frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgjgjgj
ja cie pamietam jak sie chcialas podszyc ale ci nie wyszlo udawaczko przebiegla nie udawaj teraz takiej biednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za działem o zwierzętach, gdzie bede mogla poruszać problemy egzystencjalne moich ślimaków :) Ale osobny dział "problemy psychiczne" też mile widziany. Aczkolwiek jak ktoś już zauważył waszyscy tu takie mają, więc nie wiem czy jest sens... :D:D... A w ogóle cześć kochana. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce wcale nie jest
jeszcze tak źle, skoro ludzie przewalają tyle cennego czasu na bezdenne głupoty wypisywane na tym forum zamiast uczyć się albo brać za jakąś pożyteczną robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę wnioskować
by po 24-tej zamykano to forum do 6-tej rano bo ludzie się nie wysypiają i zapodają potem jak potłuczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Cześć ślimaki 2) jakie afiszować? tu jest anonimowo a jak inne piszą że miały 20 partnerów to już dobrze? poza tym większość praviczków to projekty i robią z tego problem no ja nie rozbię tylko mówię jak jest u mnie jak kto się pyta 3) ja mówię o dziale zaburzenia psychiczne z poradami, zwierzaniem się na temat terapii, leków, skuteczności 4) chciałam się podszyć ale się przyznałam a temat był zabawny i autorka się nie obraziła (chyba) i podszyw też miał być zabawny no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna kolejność odpowiedzi
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się komuś kolejność nie spodobała :o nie miałeś innego drobiazgu żeby się przyczepić? proszę pisać na temat tak czy nie i z uzasadnieniem jeśli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
whedif-;)ja jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
uzasadnienie? prosze uprzejmie panienko.;) zwierzeta-mam i z checia porozmawiam choroby psych-hmm..z zakresu socjologii i psychologii mam doswiadczenie. wiec lets go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za głosy na pewno więcej osób chce tylko nie chce im się wchodzić. inicjatywa obywatelska leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
jezyki obce..angielski -z checia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×