Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kakarol4

Szukam kobiety z lodzi wiek 30/45 zadbanej

Polecane posty

"Nowy w miescie" Ty musiales juz uciec do innego miasta bo sie wszystkie z Ciebie na ulicy smialy ze nie stawal i byl maly xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Łódź piszę się z dużej litery. Chociaż nie wiem jak bardzo pogardzałbyś tym miastem, to zawsze zrobisz błąd ortograficzny ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starych drzew się nie przesadza Karol, wybacz trochę zmodyfikowałem Twojego nicka, bo się nie jąkam a i łatwiej się pisze. ... kupił Karol królewnie Karolinie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"26 latek przystojny, model, szczuply" ....To ja Narcyz się nazywam...":classic_cool: Coś się budzi we mnie wredny charakterek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nitz Chyba nie myślisz że będziesz się tu wozić tak bezkarnie ze swoim cukierkowym charakterkiem, który nie trąci nawet odrobiną chamstwa i tupetu 💤 O takich "charakterkach" jak Twój Adaa, słyszałem że są najprzyjemniejsze do rozdeptywania, bez urazy oczywiście. Sam bym się tym zajął ale mój regionalny sentymentalizm mi na to nie pozwala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam tylko po to, by sprawdzić czy to Nowy w mieście założył temat. W sumie to się mało omyliłam, jest, udziela się, zatem jakby był autorem. Zajjebbiiśściie się koleś podczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała szara mysz
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nitz wspólnego z tym tematem po za Łodzią Bó, dlatego popraw grzywkę i nagabuj ludzi na swoim wyszukanym poziomie heheheh :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to miłe Bó, co zrobiłaś. Znaczy się zaczęłaś grać w bierki i koniecznie uparłaś się by wyciągnąć "widełki". :P Lecz tym razem gnoju nie będziemy roztrząsać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kóórwa Nowy! Przecież ty żyjesz z gnojówki. O co ci więc chodzi? Jara cię ostra, brutalna gra, a próbujesz się wybielić zrzucając na mnie gnój. A idź w cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościsz mi Bó że z tego co robię utoczyłem większe gówno. :P Jak chcesz mogę go na Ciebie przerzucić, ja i tak miałem już swoje piętnaście minut. :D Teraz oddzieram kupony i pozdrawiam w kolorze niebieskim Foxy Lady 🌼 :) 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Jesteś zimna jak lód. Warto nad Tobą popracować Foxy Lady. :D To wyzwanie dla Karola, bo w końcu chyba znudzi mu się trzymać karteczkę że "przystojny , szczupły , model " :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę ci, że wszystko po tobie spływa gładko. :) Co do rozmazania mnie góównem, nie chcę, dziękuję za taką adorację. Adoruj godnych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi jeszcze postać z karteczka, a najlepiej ogromnym bannerem, bo mnie do Łodzi ponad 200 kilosów nie chce sie dojeżdzać :) A cóż Ty chcesz pracowac nade mną? jam juz oszlifowany diament:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie tak gładko Bó :( Właśnie dowiedziałem się że ktoś liczył na mój suport i zawiodłem. :( 😭 Nie mam w zwyczaju porzucać "znajomych", ale też nie czytam w myślach. Nie spływa Bó , wszystko co napiszesz może być użyte przeciwko Tobie :P 🖐️ Poprawiłaś grzywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy Lady jak "oszlifowany" to co już nie można się nawet cieszyć Twoją obecnością? To nie moja wina że nasze relacje rozchodzą się w taki sposób , mimo tego że dzielą nas "granice". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja czytam w myślach, dalszych poczynaniach( w tej chwili twoich). Teraz będziesz próbował mnie udobruchać. A ja zimna ryba się dam czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie to miałam na mysli, że nad oszlifowanym nie trzeba sie napracowac, tylko patrzec, podziwiac i delikatnie pocierac, żeby pieknie błyszczał. To my mamy jakies "relacje" i "granice"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będzie nucił Białego Misia. Boki zrywać. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo muzyki. Ostatnio mi jedna osoba zagrała. Jakoś takoś mi się płakac chciało. http://www.youtube.com/watch?v=tdQ_z6LgzMQ Ja osoba mocno drętwa, stanowcza i zimna, się wzruszyłam. I to łzy jak grochy leciały. Jeżu, żeby to jeszcze człowiek młodym był to rozumiem. A ja jak dziecię się roztkliwiłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, pamietam białego misia... dla dziewczyny (...), który w oczach ma tylko szaree łzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×