Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kakarol4

Szukam kobiety z lodzi wiek 30/45 zadbanej

Polecane posty

Chyba dorabiasz sobie jako wróżka Bó, bo właśnie tak się stanie. Ciekawe czy przewidziałaś że słodkie przypierdzenie jest konsekwencją obecności Foxy Lady. Faceci to świnie i potrafią lecieć na dwa fronty, ale ja jestem szowinistyczną świnią i nie mam rozdwojenia jaźni a wszystkich chciałbym traktować wyjątkowo :) :( Tak się nie da :( Dlatego porzućmy ten temat, niech autor świeci swoją szczurzą klatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kawałek tez pamietam... cholera, to ja juz taka stara jestem??? A nic takiego w lustrze nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście " matki" nie oszukasz. Nic to, chcesz, kończę. :) Popisuj się po swojemu. :) Frontuj Fox Lady. Choć czuję, że Fox Lady łypie również okiem na mnie. Okiem jakże młodym i świeżym. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się ten twój stan, umysł podoba Fox Lady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyskata Foxy, taka, którą mężczyzna chciałby ukarać za zarozumiałość, zbytnią pewność siebie. Ten, któremu się uda, w nagrodę będzie mógł zdrowo poszaleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiew świeżości w klasycznym wykonaniu. :) O tym leszczyki przekonają się na własnej skórze, ale za parę lat. Ludzie z wyobraźnią nie patrzą na zegarek, oni po prostu są wszędzie. :D I karmią się waszym strachem przemijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha3333
a gdzie autor topiku Karol4???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha3333
jestem ardzo zadbaną kobietą lekko po 30-tce i co mam szansę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty do spacyfikowania Bó :O. Androgen ja tak raczej nie odebrałem Foxy Lady. I jak chcesz zaatakować to przynajmniej się nie jąkaj, tylko skutecznie wytuptaj nóżkami swoje niezadowolenie a nie piszesz w cały świat. :O Foxy Lady jest osobą elastyczną w każdym środowisku potrafi się znaleźć, co jest Jej ogromną zaletą i wadą zarazem, bo sytuacje nie pozwalają Jej na to by skupiła się na jednej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pokorą przyjmuję Twoje pouczenie na temat ataków. Zostanę jednak przy swoich chamskich metodach, jeśli pozwolisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy... pierwszy raz Ci przyznam racje co do analizy mojej osobowości, faktycznie, mogę wszystko, ale nie wszystko na raz. P.S. Przekaż prosze tą rekomendację mojej szefowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój Androgen i jeszcze pocałujesz mnie w duupę by hołd został w pełni Księżyca udokumentowany. :O Naprawdę nie masz własnego zdania? A jak masz to boisz się napisać. To wolny kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie to trzeba zmienić Androgen. Co jest bardzo skoplikowanym projektem, ale nie niemożliwym. :P Skoro znajdujesz w tym problem warto go naprawić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samantha3333, Karol, jesteście? Z wywodami przerzucamy się jak coś na inny. Koleś naprawdę chce coś pocisnąć z Kafe.:O Nie że jest to nie niemożliwe :D , czego mu życzę . :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bez "dobrego" słowa na drogę? :( I co mam sobie teraz pomyśleć. Niby inteligentny a posługuje się równoważnikami zdania. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście zostaniesz sam na tym łez padole forumowym, mimo że tak usilnie starasz się wkupić w łaski. Kopa w dóópę dostaniesz, a dalej będziesz lizał " to i owo" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, nie nauczysz się kóórwa rozumu, gdzie tam! Takie typy jak ty to totalne mośki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ostatniego końca Bó , tego forum, czy Twojego. :) Monologi to moja specjalność, więc jak ktoś zostanie w ogóle na tym świecie o jeden dzień dłużej, to z przykrością dla zainteresowanych, będę to ja :P. Bó naprawdę otwórz swój zakurzony piórnik i kredkami świecowymi wyraź na papierze co Cię boli, bo ja sam już zastanawiam się nad tym co skłoniło nie do tego by zwracać na Ciebie szczególną uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzieć ci co takiego cię skłoniło? Moja niewątpliwa inteligencja, błysk i wszechwiedza. To tyle na początek. Nowy w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×