Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2240

Związek z 18 letnią różnicą wieku

Polecane posty

Gość 2240

Czy taki związek ma sens? Ja mam 22 lata, Ona 40. Myślicie, że może Nam się udać? Co sądzicie o takich związkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 38 lat a mój partner 25
I jest nam bardzo dobrze. Jest bardzo dojrzały, Jestem jego pierwszą kobietą i jedyną. Niedawno mi się oświadczył i już w planach jest ślub. Dodam, że jesteśmy już razem 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2240
A co na to Wasi rodzice, znajomi? A przede wszystkim rodzicie, zaakceptowali taki związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2240
A co na to Wasi rodzice? Zaakceptowali taki związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2240
A co na to Wasi rodzice? Zaakceptowali taki związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2240
A co na to Wasi rodzice? Zaakceptowali taki związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 38 lat a mój partner
rodzice zaakceptowali nasz związek. Oboje jesteśmy dojrzali i myślimy o sobie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za.Sama kiedyś kiedys sto lat temu byłam w zwiazku z sporą roznicą wieku i mile to wspominam,tym bardziej ze partner wygladał o wiele mlodziej niż w rzeczywistosci miał lat Wiek to tylko liczba,nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
Ja mam 38 lat a mój partner 25--------Twoj 25 latek jest niedojrzały,bo dojrzały 25 letni mężczyzna nie pcha sie w związek z kobietą 38 letnią. Po prostu z braku laku i kit dobry,wiec ciesz się póki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak...
masz kompleks eypa to trza leczyc.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
Ja mam 38 lat a mój partner---------masz w ogóle dzeci?Chciałąbyś aby Twój 25 letni syn zwiazał sie z 38 letnia kobietą? Piszesz,ze dla swego 25 latka jesteś pierwsza i jedyna kobietą,wiec nie dziwię sie wcale,ze rodzice tego 25 latka zaakaceptowali wasz zwiazek,bo wolą żeby ze strą kobieta sie zadał niż zeby pedalem był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
2240 --------a ty do psychiatry i to szybko sie udaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
ToksycznaKobita---byłas młodsza od swego partnera czy starsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO "oobrednie " ja bylam młoooodszaa. Co do związkow tam gdzie facet jest o wiele mlodszy od parnerki,wiesz,moze to nie o tyle braku laku jak to napisałaś,lecz niektórzy faceci preferują dominujące kobiety i w tym starsze kobiety ich pociągają ,swoim wiekiem Panie dominują nad chłopcami i to ich "jara" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigła
mamy takich w rodzinie. on zostawił żonę i 2 dzieci. teraz maja 2 swoich. tamte dzieci nie mają nic do nowej mamy. Różnica wieku między żoną , a córką 6 lat.wnuczek i córka w jednym wieku. ona ma 36 on 54. chodzą do jego znajomych na 50. fakt , że trzyma się dobrze i ma kasę. a co będzie za 20lat trudno powiedzieć. najlepsze teściowa ma 56 i on mówi mamo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
ToksycznaKobita---a to co innego.Facet starszy od kobiety to całkiem co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
ToksycznaKobita--wybacz,ale czesciej to z braku laku tacy zadaja sie ze starszymi i takze z powodu emocjonalnej niedojrzałosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
śmigła---tylko,ze on ma 54 a ona 36,wiec w tym wypadku to on jest starszy. Wyobrazasz sobie odwrotnosc,ona 54,a on 36?To było by dopiero śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i oczywiście jeżeli facet
jest starszy od kobiety to Ok a odwrotnie to już nie halo hipokryzja czy złośliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieasd
Kobiety sie bardzo szybko starzeja.. jezeli dziewczyna jest nawet 5 lat starsza ode mnie dla mnie to kosmos. Zmarszczki, otylosc.. fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parfea
Byłam w takim związku, ale nie planowałam przyszłości. Taki etap w życiu, łączyły nas zainteresowania i aktywność. Moi równolatkowie siedzą na ogół w kapciach przed TV, potrzebowałam partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, niezaprzeczalnie jest to kwesia infantylnosci ,ale najwidoczniej to wlasnie jest motyw takiego wyboru, ze facet preferuje bardziej wiekowo postawne kobiety.Infantylizm to jedno, a druga sprawa równiez bywa to jakims skrytym fetyszem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
i oczywiście jeżeli facet--ani hipokryzja,ani złosliwosc. Jestem kobietą i wiem,ze mezczyzna to calkeim inna osobowosc niż kobieta i tylko albo cwaniacy albo nieudacznicy zwiazuja sie z duzo starszymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvty
a to co innego.Facet starszy od kobiety to całkiem co innego. Jasne.. "Ożenił się stary z młodą, wycierał jej dupę brodą" :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka sobieasd
Kobiety sie bardzo szybko starzeja.. jezeli dziewczyna jest nawet 5 lat starsza ode mnie dla mnie to kosmos. Zmarszczki, otylosc.. fuj Chyba w twojej rodzinie :P Facet starszy 5 lat to dla mnie kosmos. Zmarszczki, otylosc.. impotencja.. fuj! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
mnbvty---:-) na starej picy młody ch... sie cwicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
mnbvty---:-) na starej picy młody ch... sie cwicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ci dopiero..
jezeli dziewczyna jest nawet 5 lat starsza ode mnie dla mnie to kosmos. Mój jest ode mnie młodszy o 8 lat. Zmarszczki ma on, otyłość nie grozi żadnemu z nas. Masz pecha, koleś - dostałeś złe geny po kobietach, które tak szybko się sypią :P Czeka cię to samooo..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobrednie
I znowu walka płci na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×