Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wystarczy , że kobieta odpowiednio dobrze wygląda

Polecane posty

Gość jak beda miec naj
bedziesz miala raz a dobrze dom spokojnej starosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,bo nawet średnia to zawsze inna. A o to tu najbardziej chodzi. Nawet gdy dziewczyna jest atrakcyjna ,dobra w łóżku, umie gotować, tańczyć , itd itp to może ją facet kopnąć w dupę i to w najmniej spodziewanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,bo nawet średnia to zawsze inna. A o to tu najbardziej chodzi. Nawet gdy dziewczyna jest atrakcyjna ,dobra w łóżku, umie gotować, tańczyć , itd itp to może ją facet kopnąć w d**ę i to w najmniej spodziewanym momencie. chyba żartujesz - słuchaj , zawsze może sie znaleźć jakiś ruchacz - ale chyba nie chcesz brać ich pod uwagę , bo oni nie patrzą na mądrość , ok? a żadna madra dziewczyna nie da sie nabrać takiemu , ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak beda miec naj
twoj jedyny objawi sie w postaci kota syjamskiego i ofiaruje ci bezgraniczna milosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, mam inne spostrzeżenia i doświadczenia... Ale to akurat o czym pisze to są przykłady z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka131 możliwe , ze masz inne - ale ja chciałem dać przykład całkiem dziś "nienormalny" (czasem nazywany normalny) - że ktoś taki, nie musi się nudzić z piękną i mądra dziewczyną , a wręcz przeciwnie - nie przeszkadza mu codzienność itd z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku przeciez ciebie
nikt nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka poza tym , piękna i mądra, to połączenie nie do zamiany na nikogo innego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie mówię,że posiadam jakąś wielką mądrość,ale trochę logicznego myślenia wykazuje więc najpiękniejsza- wolałabym,żebyś mnie nie oceniała ,bo opowiadasz mi jakieś historie o kopaniu facetów w tyłek, tylko nie wiem gdzie ich wszystkich masz, skoro cały czas jesteś na kafe, to raz. A dwa te przykłady podaje nie tylko z siebie ,ale i ze znajomych i czasem mnie męskie wybory przerażają. Pod względem tego kogo na kogo wymieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka ale bez obrazy - facet nie wymieni Cię na żadną inną , gdy trafisz mu w dychę :classic_cool: jedyną trudność może sprawiać wasza zmienność - lecz myślę , ze to można w jakimś stopniu zaakceptować...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię że jestem idealna ,bo mam też swój charakterek,ale to nie jest tez wyłącznie o mnie . Czasem już żonaci faceci z poukładanym życiem poznają jakieś 15stki czy 18stki i dla nich rzucają wszystko. To mnie frustruje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak beda miec naj
ciekawe kiedy ty sie z nimi umawiasz skoro siedzisz na kafe po pare godzin dziennie. Szczegolnie w weekend kiedy jest najwiecej wolnego czasu. Bujac to my ale nie nas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe kto to pisal
chyba żartujesz - słuchaj , zawsze może sie znaleźć jakiś ruchacz - ale chyba nie chcesz brać ich pod uwagę , bo oni nie patrzą na mądrość , ok? a żadna madra dziewczyna nie da sie nabrać takiemu , ok? madra dziewczyna nie da sie zadnemu co najwyzej sie jednym czy drugim pobawi, podrazni ego i :classic_cool: to madra kobieta i takie powiinnysmy byc wszystkie. ament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madra dziewczyna nie da sie zadnemu co najwyzej sie jednym czy drugim pobawi, podrazni ego i to madra kobieta i takie powiinnysmy byc wszystkie mądra kobieta bawi się facetami? to tak samo , jakby "mądry facet bawił się dziewczynami" - w obie strony , to "mądrość nad mądrościami" :classic_cool: i tak - ci wszyscy mądrzy z tych przykładów powinni trafiać tylko na siebie - było by mniej rozczarowań...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver a ty nie masz o czym myslec - tylko o jakichs anonimowych "madrych" ludziach?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie mówię że jestem idealna ,bo mam też swój charakterek,ale to nie jest tez wyłącznie o mnie . Czasem już żonaci faceci z poukładanym życiem poznają jakieś 15stki czy 18stki i dla nich rzucają wszystko. To mnie frustruje, a moze ta 18-tka jest madrzejsza i piękniejsza? :classic_cool: pomyślałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że kiedy kobieta jest piękna i wartościowa, często przyciąga zwyky pospolity motłoch, a nie potomków dawnych Ariów . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR revolver a ty nie masz o czym myslec - tylko o jakichs anonimowych "madrych" ludziach? wiesz...nie często wychodzą oni z ukrycia , więc, za często są anonimowi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sobie stwarasz problemy - rozmyslajac o innych ;-) ale skoro cie to kreci...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe kto to pisal
nie potrafisz strawic prostej prawdy, jaka powinna obowiazywać ale coz jestes aż tylko mężczyzną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem na tym jej życiowe rozterki się zaczynają . . . widocznie próbuje sobie komplikować życie , jak na kobietę przystało ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR nie jestem aż takim egoistą , by myśleć tylko o sobie...reguły nakazują mi czasem myśleć też o innych...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"08.09.2012] 21:55 [zgłoś do usunięcia] revolver Czasem na tym jej życiowe rozterki się zaczynają . . . widocznie próbuje sobie komplikować życie , jak na kobietę przystało ... ____________________________ http://www.youtube.com/watch?v=EZHz_11MHxw&am p ;feature=related " Niezupełnie. Kidy kobieta jest ładna, z jednej strony jest jej łatwiej w wielu sytuacjach. Z drugiej strony bywa celem wykorzystywaczy i innych osób o złych intencjach. Nikt nie wywoził pasztetów do domów publicznych, dla przykładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×