Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuchnia Natki

blog kulinarny

Polecane posty

Gość 2003
pietruszka - sernik super, blog fajowy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczynam pierwsze kroki blogowania www.gargosi.blogspot.com/ zapraszam i liczę na opinie i pomysły jak ulepszyć. Pokornie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzałam na gar Gosi i nie mam uwag. Fajnie wszystko opisane, zdjęcia może i nie powalają (ale sama o tym wiesz). Chyba wypróbuję przepis na ptasie mleczko, bo wyglada bardzo apetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia22l
Takie blogi podobno teraz zyskują na popularności. Można taki blog założyć w kilka minut na darmowej platformie np. tky.pl Jak mamy jakieś ciekawe przepisy to możemy nawet zyskać sporą popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 61ella
Natka ładnie opisuje ze zdjęciami musi popracować to fakt, ogólnie podoba mi się. A ja ostatnio korzystam z przepisów http://okruszka.pl/ muszę wam powiedzieć, że jestem zadowolona i ja i rodzina bo wszystko jest smaczne i opisane super jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczkowa
Mogę potwierdzić, że z okruszka pl. są fajne obiadki. Ostatnio wcinaliśmy od niej kopytka mmm pychoty, ale i inne już sprawdziliśmy można powiedzieć że są przez nas już sprawdzone i bardzo smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczko
Mogę potwierdzić co mówi 61ella, że z okruszka pl. są fajne obiadki. Ostatnio wcinaliśmy od niej kopytka mmm pychoty, ale i inne już sprawdziliśmy można powiedzieć że są przez nas już sprawdzone i bardzo smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciuś błaszczuk
Zapraszam na swojego bloga kulinarnego kasztanowa kuchnia . Podpowiem jak się gotuje te blogi ktore tu są reklamowane nie mają nic wspólnego z gotowaniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzałam na tego okruszka i odrzuciło mnie. Nie mówi się "pomarańcz", litośc****omarańcza się rodzaju żeńskiego. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo nie ładnie krytykować innych to jest trochę niesmaczne. Ja potrafię sam ocenić co mi smakuje a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Was wszystkie na mój nowy blog http://cooklive.blox.pl Znajdziecie na nim przepisy na pyszne i proste dania razem ze zdjęciami. Z racji mojego zawodu bardzo zwracam uwagę na otaczający nas świat więc na blogu będę przemycać treści związane z przedmiotami, które w kuchni są użyteczne ale też cieszą nasze oko. Zapraszam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarmelkaElka
Czasem jest ciężko znaleźć dobry blog kulinarny. Ja mam kilka ulubionych i tylko z ich przepisów korzystam, bo wiem że są sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt1132211
przepis na tiramisu kokosowe kuchnianatki blogspot com/2015/01/tiramisu-kokosowe html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Kuchenny Kredens
Witam serdecznie, Od niedawna prowadzę blog o tematyce około - kulinarnej www.KuchennyKredens.pl. Nie chcę oczywiście rozsiewać tu na forum spamu, a tylko zaprosić wszystkich szukających kuchennych inspiracji do odwiedzenia strony. Jako, że są to moje blogowe początki byłabym również bardzo wdzięczna za wszelkie opinie na temat strony, jej funkcjonalności i samych przepisów oczywiście. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie! Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×