Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość placzaca

rozwod - chce nie chce! musze

Polecane posty

Gość placzaca

nie potrafie tak zyc, wyrzuty sumienia mnie dopadly!!! za dwa dni rozwod - ktory jak wnioslam...po 8 mieisacach zapominam o tych wszystkich zlych sprawach co byly, nasz zwiazek byl toksyczny, wszyscy mi mowia, ze dobrze robie...a ja ...chcialabym dac 2 szanse,,,ale nie moge. Musialabym wybrac albo Tata albo maz...do tego dochodzi osoba ktora poznalam 6 miesiecy temu, wiem co musze zrobic...ale nie potrafie z tym zyc! rodzina czy rodzice...czy tak, czy tak beda ludzie cierpieli...nie moge sie z tym pogodzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziek
Dokacz , co zaczelas, poprostu dokacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemyśl to
A z kim żyjesz ? Z tatą , mężem czy z kochankiem ? Jeśli masz wątpliwości zastanów sie czy aby nie są uzasadnione . Mnie tez kochanek namawiał na rozwód , omal mu sie nie udało , na szczęście zmadrzałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCipoWiem
I mąż chce cie dotykać po kochanku? Bo ja bym pawia puścił na samą myśl. A co znaczy słowo "dokacz"? Jakieś nowe. Fajnie brzmi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często z tobą rozmawiam
Zakochalam sie w tobie jaja . Naprawdę -i muszę z tym żyć bo nigdy sie nie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Może załóż na kafe fanklub JAJA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często z tobą rozmawiam
Nie zrobię tego - chciałam tylko , żebyś wiedział . Nic złego nie robię . Koniec tematu .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzaca
do JAJA to pusc tego pawia - moze zmadrzejesz!!! on tez mial kobiete...wiec mozna powiedziez, iz szanse aby zaczac cos nowego sa wyrownane!!! aby wrocic do meza musielibysmy zmienic miejsce zamieszkania, a ja prace, czego nie zrobie - bo w koncu mam taka jaka chcialam! za duzo jest przeciw...niestety!!!! Zyje sama, po trochu tu po trochu tam, ale najczesciej z tzw kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
No i poooszło. Wyobraziłem sobie że miałbym dotknąć żony po kochanku. Efekt: zlew zarzygany, kibel sie zapchał, umywalka prawie pełna... Ide na dwór dokończyć. Jak wróce opowiem wrażenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Jużem nazad. Opowiadać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzaca
zal mi Ciebie!!! MASZ 15 LAT I NIC O ŻYCIU NIE WIESZ!!!! mialam nadzieje na powazne posty, a nie młodocianych. Dziekuje idziek i przemysl to! przed chwila rozmawialam z córka, 5 letnia, ktora sama mi powiedziala...mamo ty jestes szczesliwa przy wujku, mozemy sie do niego wprowadzic? zamurowalo mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
I zaczyna sie wielka życiowa podróż za uśmiech. Od wuja-do-wujka. Czekolady i misie przynosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzaca
mialam nadzieje ze dziecie sie tu nie wypowiadaja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzaca
wiesz...tak dla sprostowania Twoje glupiego hasla od wujka do wujka...ten wujek byl w stanie kupic mieszkanie,dla naszego dobra ( na kredyt abys sobie nie myslal),,,a tatus nie byl w stanie nawet wynajac mieszkania...tak az sie strasznie STARAL!!!! wolal isc do mamusi na garnuszek!!! TAK WLASNIE SIE STARAL O RODZINE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
I przyszedł wujek i mu rodzine podkupił. Zaoferował miejsce do spania. Niedrogo se ją podkupił. Pewnie tyle warta ta rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzaca
i znowu pudlo!!! mamy i mielismy gdzie mieszkac...ale stare mury stara historia!!! spadaj na inne forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
"ale stare mury stara historia!!!" Fajna filozofia. Wygodna? Doskonale wpasowuje sie ciąg dalszy: stare majtki stary wujek I w tm wszystkim to biedne dziecko, które za 15 lat zacznie postępować tak samo i tego samego uczyć swoje dzieci. I łajdactwo będzie się powielać..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja...
Dokładnie , właśnie tak powiela sie zło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×