Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daruchaaaaaa

za atrakcyjna

Polecane posty

Gość *darucha*
wlazłem mu na ambicje i poszedł zainteresować sie małzonką:D:P:D Może przykrywa ją tfu pokrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego??
przecież tutaj dobra zabawa ma być a nie smutasy z łosiami i leszczykami popierdywać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego??
robisz w realu błędy a na to musisz zapracować aby się dowiedzieć jakie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego??
Masz GG.Dawaj i Ci wyjaśnie.Poświęce się dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego??
a cFaniara.Nigdy nie ujawniam swojego GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego??
a zresztą Ty masz sie dowiedzieć a nie odwrotnie :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego??
Bedziesz nadal podziwiana i samotna.Już Cię żałuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego??
no to jedziem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ukochana powiedziała mi że nie nadaję się na męża i Jej uwierzyłem. :D Konsekwencje są do przewidzenia :D A to że buszuję to wynik tego że nie muszę się nigdzie spieszyć, bo dla odmiany urlop wziąłem sobie we wrześniu. :D Widzę że temat przyjął formę czatu, no jakby na to nie paczeć to forume dyskusyjne. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot kari
daruchaaaaaa kot kari w ktorym miejscu napisalam cokolwiek co stawia mnie w pozycji osoby pysznej? bycie atrakcyjnym, niezależnym w ogolnym pojeciu nie zawsze jest tylko atutem jak widac po mnie, niekiedy potrafi byc problemem... --wszystko co napisalas o sobie az do tej pory stawia ciebie w pozycji osoby wyjatkowo wrecz zarozumialej i pysznej.Im wiecej czytam tym nie moge wrecz uwierzyc ze mozna byc az tak zapatrzonym w siebie,takim narcyzem,egoistka,pisac tyle o sobie,podziwiac swoja"urode,intelekt"itd.To wszystko jest odpychajace.Na dodatek ty tego wszystkiego nie dostrzegasz...i to jest juz dramat.Moja rada-idz po prostu do spowiedzi.Do dobrej spowiedzi i pisze to zupelnie na serio.Zastanow sie nad soba.Zrob rachunek sumienia i pros Boga o skromnosc,lagodnosc,wyciszenie.Reszta przyjdzie sama gdy spojrzysz na siebie pozniej po tym wszystkim z dystansu samotnosci ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motzne kot kari ale za bardzo dramatyzujesz. Zaczynasz wymyślać by twoje było na wierzchu. Tekst ze spowiedzią, to już totalna kompromitacją. I nie to że Ją staram si bronić, bo zupełnie mnie nie interesuje, ale nie mogę czytać twoich wyssanych z paltza historyjek. Bo ani nie tyrają ani, robią krzywdę, chyba tylko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm darucha masz dziwne podejście mam pytanie ile miałas facetów nie pytam poco żeby się wymierzać czy żeby cię upokorzyć pytam bo próbuje zrozumiec czemu jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za literowki ale nie najwygodniej pisze się na komie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×