Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daruchaaaaaa

za atrakcyjna

Polecane posty

Bobasek i kapitan to ta sama osoba?podobny styl pisania...musze zwracac uwage na bledy żeby mi tu nikt nic nie imputowal;) hehe a też pisze z tel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra odnośnie tematu Faceci są wzrokowcami lubią piękno a ty jak powiedzialem jestes atrakcyjna nie oczekuje od nas że nagle zmienimy swą naturę i będziemy ślepi na wdzieki kobiet zastanawia mnie jedynie czemu jestes sama możesz mi to wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary pierdzielu nie nie jestes czemu miałbyś być za stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię że było jeden i tylko jeden powod ale zdajesz sobie sprawę że nie ma ideałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby wiedział że potrafisz to zrobić. A i przypierdolić jak trzeba. Można sobie popierdywać do lasek zgrywać romantyka ale z takimi to trzeba krótko. Po za tym Duchełe nie jest jakimś wybitnym tyraczem :O Znam lepszych i to co On z Tobą robi, to dla mnie tylko dziecinada. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy może i masz rację ale zauwarz że to samo. Było zbobaskiem nic nie dawoalo rezultatu dopiero jak się przeswstaniesz do nich odzywać to się zamykają bo widzą że nic nie zadziałają więc moja metoda też jest dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam się zmuszac do kogos kto po moim powrocie z delegacji do domu i 13 godzinach lotu wita mnie od progu z pytaniem co mu zrobie na kolacje? I na moja propozycje,żeby zamowil taksowke,ja się wykapie i pojedziemy gdzies do knajpki on odpowiada "do restauracje? Le,to co z ciebie bedzie za zona?" I tylko dlatego że nie ma idealow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruchaaa a odnośnie kolegów to poprostu daj im jasno do zrozumienia że nie interesuje cię związek i tyle prosto jasno i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy olej go poprostu na cholerę marnować na debila czcionke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już nie jestem w stanie udzwignac tej waszej retoryki,za wolno odpowiadam:( nie uczestnicze w dyskusji:( nie wiem kto to vera,bobas,azor,duchala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boshe hahahahahahahhaaha
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że azor duchala bobasek to jeden pies a przynajmniej z tego co napisał nowy to wywnioskowalem niektórzy robią sobie parę nickow żeby mogli siebie wzajemnie popierać i żeby mieli z kim gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boshe hahahahahahahhaaha
hahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać musi juz odzywać pomarańczy bo nie nadarza z robieniem nowych nickow:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym to nazwał próba zaistnienia w necie w świecie pewnie nie ma szans:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×