Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketchup_malinowy

co mrozicie na zimę?

Polecane posty

Gość ketchup_malinowy

jak w temacie, co w ogóle macie w zamrażarkach? czy mięso, warzywa, gotowe obiady? ja na zimę zamroziłam truskawki (chyba za dużo, cała szuflada), mam koperek, cukinie (pokrojoną w plastry i czesc starkowana), mam kilka woreczków pomieszanej cukini z papryką (takie gotowce do lecza w zimie) i myślę co jeszcze zamrozić, myślę o warzywach bo mięso jest w sklepie cały rok wiec szkoda mi na nie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x,y,z,
ja mam pomrożone jeszcze jagody,bób, natkę pietruszki, seler naciowy oraz koperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dodatkowo całe pomidory.Potem wkładam je tylko na chwilkę pod gorącą wodę i ładnie się obierają.Kroję nie rozmrażane np.do leczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam głównie mięso i takie gotowe bazy do zupy (marchewka, pietruszka i seler - starte), brokuły, fasolkę szparagową, natkę pietruszki, koperek. Nie mam dużo miejsca w zamrażalce, więc owoce raczej przerabiam do słoików, ale moja mama mrozi truskawki, porzeczki, winogrona z działki, jagody. Aha.. i jeszcze trzymam jakąś wędlinę na wszelki wypadek typu krakowska, boczek lub kiełbasę właśnie do leczo albo fasolki po bretońsku - ale to już nie jest mrożenie na zimę jak w temacie, tylko cało rocznie :) A i jeszcze w tym roku po raz pierwszy zamroziłam nać selera do zup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła - natka pietruszki i koperek warzywa - fasolka szparagowa,groszek zielony owoce - truskawki,śliwki,wiśnie,jagody,maliny Oprócz tego to mięso,ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenotka ... ... ...
owoce na kompot, dodatek do ciast, deserów, - (bez pestek) śliwki, maliny, truskawki, jabłka, porzeczki, rabarbar, itp mieszanki do zup - marchew + seler + pietruszka, pora, fasolka, buraczki, zieleninę - koperek, nać pietruszki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booobooo
gdzie wy to wszystko trzymacie? ja pierdziele, ja mam tylko jedna szuflade truskawek i wydaje mi sie ze i tak za duzo kupuje sklepowe mrozonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×