Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolna i zadowolona z życia

co sądzicie o pracy w biurze w firmie budowlanej ?

Polecane posty

Gość SabinaSam
A na jakim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz i się nie zastanawiaj nawet ... jeżeli umowa o pracę to tym bardziej lepsza sekretarka w firmie budowlanej niż bezrobotna siedząca na kafeterii za 0 zł za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnimfa
ja twierdzę podobnie jak Rewq. Jak ci się nie spodoba to przecież możesz szukać innej pracy w międzyczasie. Lepiej jest szukać mając inna pracę niż siedząc na bezrobociu. Nawet potencjalni pracodawcy inaczej na to patrzą. Co do samej pracy, ja byłam na stażu kiedyś w zarządzie nieruchomości i tam dosyć sporo było do czynienia z firmami budowlanymi. Zależy czy mniejsza czy większa firma i jaki jest podział obowiązków i czym się zajmuje i w jakim zakresie (czy remonty czy też budowy). Może być tak że poza odbieraniem telefonów, parzeniem kawy i przygotowywaniem i wysyłaniem pism będziesz jeszcze musiała latać załatwiać jakieś sprawy urzędowe, pozwolenia, wozić dokumenty więc nie koniecznie tylko praca biurowa. U nas to było tak że ze wszystkimi papierami jeździli różni szeregowi pracownicy. Czasem to byli szefowie, czasem sekretarki czasem inni pracownicy, a my byliśmy tylko jednym punktem na ścieżce zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś pracowałam na takim stanowisku i w takiej firmie bardzo fajna praca i jakieś pieniążki z tego były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę żadnego problemu , lubię jeżdzić i "załatwiać sprawy urzędowe " , ale ta prace chcę tarktować jako pzrejściowa na 2-3 m-ce , dopkóki nie znajde odpowiedniej , na której mi zalezy , a nie chca mnie od razu zatrudnić , musze czekać :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie czekam na odp , firma budowlana zastanawia sie , ale mam nadzieje , ze zaproponuja rozsadna pensje , nie mniejsza ni ostatnia propozycja pracy , tymbardziej , ze trzeba daleko dojezdzac , mysle ze bedzie 30 km w dwie strony :), wiec chyba tez moge liczyc na zwrot kosztów dojazdów , dzieki za wasze opinie , jak oddzwonia , to będe wiedzila co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma budowlana startuje w przetargach więc niewykluczone że w urzędach będziesz załatwiac jakieś papiery, pozwolenia, jeźdzcic po odpis KRS , KRK , zaświadczenie z US czy ZUS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnimfa
jak wszędzie, zależy jak bardzo niezbędny im jest pracownik na daną chwilę i na jaką skalę prowadzą rekrutację. Ja teraz jak znalazłam pracę to dostałam odpowiedź następnego dnia po rozmowie, a 2 dni później już byłam w pracy. Ale jak sie okazało tam to jest zapierdziel w sezonie tak że nawet nie ma kto mnie szkolić na moje stanowisko, tylko normalnie robię to co umiem byleby szybciej było gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak długo się zastanawiają nie zależy od tego jaka to firma czy budowlana czy inna ... na przetarg Ciebie raczej nie wezmą , na otwarcie ofert jeżdżą albo przedstawiciele handlowi albo osoba która sporządzała ofertę...a ty jako sekretarka ofert sporządzac nie będziesz .. bo w przetargach budowlanych między innymi trzeba sporządzac kosztorys ..no chyba że jesteś budowlańcem z wykształcenia a ile płacą ? a cholera ich wie .. może to mała firma , może duża .. cudów nie oczekuj bo to Polska jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat na otwarcie ofert może pojechac kazdy :) U nas często jedzie właśnie sekretarka. My jesteśmy budowlano-projektową i sekretarka, która jednocześnie jest księgową zarabia około 3tysięcy. Jest po kursach, wcześniej mieliśmy ksiegowość zewnętrzną. Jak była tylko sekretarka zarabiała około dwóch tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozśmieszaj, 30 kilometrów w dwie strony to dużo?? no, na pewno będą zwracać koszta dojazdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnimfa
30km w obie strony to tak strasznie daleko nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak strasznie daleko nie jest , zawsze miałam bardzo blisko do pracy , dlatego to jest dla mnie zmiana bardzo duza , 30 km , to jest duza kwota na paliwo , jak dla mnie , poza tym , jesli ktos dojezdza do pracy powyzej 30 km , to zwracaja koszty dojazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo km
ja mam 30 km w jedną stronę, to jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdedrona
a z ogłoszenia te prace masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VSxzcvxcvcx
nie wiem czy Ci dadza 3k na poczatek na stanowisku seksretarki raczej zapomnij. P>S. nie dopytalas o wynagrodzeniu na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udzielaja takich informacji na pierwszej rozmowie , a dlaczego nie , jesli miałabym załatawiać wszystkie sprawy urzedowe w Urzedach (US ,ZUS,KRS i inne ), dodatkowo obawiazki w firmie na miejscu , a moze czasmi pojade na otwarcie przetargu , wiec dlaczego nie ? Ztego co wiem osoba , która tam pracuje i wprowadza same dane do kompa , zarabia 1500 na poczatek , studentka , wiec ja mam nie zarobic 3 tys ? :( Pozatym móiwe juz 2 raz , to jes bardzo duza firma i zaczyna sie rozrastac , dlatego beda przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VSxzcvxcvcx
w sumie to Ci zycze jak najlepiej, ale po prostu jestem zdzwiony ja tez pracuje mozna powiedziec w sporej firmie, ale sekretarka u Nas zarabia 2000-2200 a poza odbieraniem telefonu ogarnia wszytskei faktury zakupu sprzedazy i jeszcze pare innych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ,może jest tak , ze wreszcie szczęscie do mnie sie uśmiechnie , najwyższy czas , bo ja zawsze za bardzo pomagam , za bardzo angazuje sie w prace , bardzo na to licze :) Ps. Sa na rynku rózne firmy , rózni pracodawcy , wiem od ludzi , ze ten pracodawca woli wiecej zaplacic pracownikowi , wyszkolic go , po to ,zeby szybko nie zmieniac , bo dla niego osoba zatrudniona w firmie jest zaufana i kazdy jest zadowolony :) a powiem ci z punktu widzenia pracownika , który tam pracuje ,ze ludzie sa bardzo zadowoleni z pracy i zdyscyplinowani ,a chyba to jest najwazniejsze , pozatym firma sie rozwija , i to nawet w dosc szybkim tepie , widocznie szef dobrze zarządza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×