Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Redflower

co zrobic?

Polecane posty

Otóż 1,5 roku w maju miałam pierwszego w swoim życiu chłopaka. Byłam szczęśliwa,że po tylu nie udaniach w końcu mi się udało. Niestety Karolem byłam tydzień. Zostawił mnie przez sms-a,piszac,że czuje coś do mnie,ale nie nazwałby tego miłością i zaproponował przyjaźń.Nawet kiedys mi napisal ze nadal mu sie podbam. Niestety tej przyjaźni nie było. Przestał się do mnie odzywać a ja jak głupia pisałam do niego lecz bez skutku... W końcu dałam sobie spokój. Po miesiącu poznałam Michała. jestem z nim aż do dzisiaj kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego. problem tkwi w tym,że Karol w szkole zaczął sie ze mnie nabijać,w sumie jego kumple i koleżanki tez. Chociaż byłam z nim 1,5 roku temu jego koleżanki nadal to robią. Zemściłam się i w szkole na jego widok puszczałam głupie teksty do dziewczyn z kalsy : Patrzcie jakiś frajer idzie itp. Mój chłopak dowiedział sie od znajomych ze Karol źle o mnie mówi no i zadzwonił do niego. Ten się przestraszył i przeprosił. W szkole ucichło do pewnego momentu. A teraz... Patrzy na mnie dzikim wzrokiem,nie powie cześć ani nic. Udaje ze mnie nie zna.Ostatnio dowiedziałam się od kumpeli która dobrze z nim gada że powiedział jej : Ona za dużo sobie wmawia mówiąc znajomych ze ja sie cały czas jej przyglądam i niby coś o niej mowie. No ja sobie nie wmawiam bo widzę czasami na przerwach jak zerka na mnie. Nie myślcie sobie ze mając chłopaka myślę o nim. Bo tak nie jest. Boli mnie tylko to ze byliśmy ze sobą a nawet cześć nie powie. Nie wiem co powinnam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×