Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Janusz Korwin-Mikke to wielki polityk, mistrz w klasie polityki.

Polecane posty

Właśnie zmiażdżył wszystkich w programie Tomasza Lisa, załatwił lewaków tak, że im nerwy popuściły. Nie ma lepszego polityka w tym kraju, inni polityce nie są godni nawet butów mu wyczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxzxz
Korwin jest bardzo inteligentny, ma zawsze swietne arguemnty, ktore wyprowadzaja z rownowagi innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale i tak "przekaz" będzie taki że korwin nienawidzi niepełnosprawnych i chce ich wysłać "do gazu". tak trąbią wszelkie "autorytety" i jak za pół roku spytacie jakiegoś matoła o korwina to padnie argument że "jest faszystą" i "uważa że niepełnosprawnych powinno się likwidować" czy jakiś podobny nonsens. mendia z głupimi lemingami mogą zrobić co chcą bez względu na fakty. a z drugiej strony to jak korwin nie powie czegoś takiego tylko wypowiada się rzeczowo na ważne tematy to żaden dziennikarzyna się nim nie zainteresuje. i tak właśnie wygląda w polsce "trzecia władza". no ale leming tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro-Korwin
wielki cżłowiek, wielki polityk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JKM to tak świetny polityk, że sam nie wie kiedy ostatnio przekroczył próg wyborczy. To raczej świadczy o nieporadności politycznej, bynajmniej mistrzostwie czy wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluchman-Pan Janusz nie jest populistą, a demokracja polega na tym, aby ludzi traktować jak debili i im obiecywać gruszki na wierzbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja fiku miku i zaba
buahahah chyba mistsz :classic_cool: bo jak dotąd to nie potrafił nawet zdobyć 10% głosów w wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że przeginasz i ze korwin też przegiął. niepełnosprawni to ludzie jak każdy i należy się liczyć z tym że wraz z postępem medycyny będzie ich coraz więcej bo coraz więcej ludzi jesteśmy w stanie uratować. ze sportem to faktycznie wiele wspólnego nie ma i prawdą jest że to promowanie paraolimpiady w tvnie związane jest z próbą podniesienia notowań rządowi. w końcu na euro się nie dało bośmy zajęli ostatnie miejsce w najsłabszej grupie (klęska), normalna olimpiada też przyniosła najgorszy od dziesiątek lat wynik to teraz próbuje się napompować "sukcesy paraolimpijczyków". ale to że facet bez nóg zamiast siedzieć i płakać coś robi to jest godne pochwały i nie ma co wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NÓŻ - Nie. On po prostu nie ma pojęcia o polityce. To facet, który ma wadę wymowy i wizerunek oszołoma, do którego sam się przyczynił. Dlatego po tylu niepowodzeniach w wyborach powinien sobie powiedzieć w prost, że to nie dla niego. Może sobie gadać co chce, ale jego gadanie jest tak samo dobre, jak moje pisanie tutaj. Dla ogółu społeczeństwa kompletnie nieistotne. Poza garstką ludzi ślepo w niego zapatrzonych nikt nie traktuje go w polityce poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej być kaleką na ciele
Piszesz też beznadziejnie: masę błędów robisz, stylistycznie do dupy, czyta się ciebie tragicznie. Do tego też się nie nadajesz więc zniknij, bo nic poza fizyczną robotą nie umiesz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To raczej świadczy o nieporadności politycznej, bynajmniej mistrzostwie czy wielkości." jak to można komuś czarno na białym napisać a matoł i tak nie zrozumie: "a z drugiej strony to jak korwin nie powie czegoś takiego tylko wypowiada się rzeczowo na ważne tematy to żaden dziennikarzyna się nim nie zainteresuje. i tak właśnie wygląda w polsce "trzecia władza"." tak właśnie wyglądają media w postkomunistycznym kraju. są stworzone przez uwłaszczoną nomenklaturę i dla uwłaszczonej nomenklatury. żaden korwin ani nawet kaczyński nie mają w nich szans. mój kolega zwrócił ostatnio uwagę na taką rzecz: o mendach takich jak miller, kwaśniewski czy ostatnio giertych mówi się "premier", "prezydent", "były wicepremier", tytułuje się ich tak, żeby ten tytuł podnosił ich autorytet. wtedy wszystko co mówią wydaje się lemingom ważniejsze i mądrzejsze. a o kaczyńskim mówi się "jarosław kaczyński" ewentualnie "prezes kaczyński" mimo że przecież tak jak i miller był premierem. ale sposób w jaki o nim mówią odbiera mu autorytet i stawia go na pozycji "wodza pisuarów" a nie premiera państwa. to jest drobiazg ale z takich drobiazgów ciśniętym lemingom do łbów buduje się wizerunek. tak samo z korwinem - mendia interesują się nim tylko gdy powie coś kontrowersyjnego, coś za co łatwo go zaatakować. i w ten sposób budują wizerunek "korwina-oszołoma" a jak mówi że niegodnym jest żeby państwo łupiło nas jak okupant, na każdym kroku kontrolowało jak właściciel swojego niewolnika to "dziennikarzy" nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma-Kaleka to kaleka, nie moja wina że ma ktoś pecha. Niech się bawi w co tam chce, ale niech nie robią z tego sensacji. Pomyśl sam, jest mnóstwo ludzi co uprawiają sport amatorski a także startują w amatorskich zawodach i nie zostają zawodowymi sportowcami, są po prostu za słabi. Ale gdyby tak mieli wypadek i starcili by nogę, to pewnie od razu poszli by na paraolimpiadę i kicali jak zające, a potem wielce by triumfowali, mimo że gdyby byli zdrowi, to nawet na krajowe mistrzostwa by się nie dostali. Tu nie chodzi o samych kaleków, ale o głupotę, czyli promocję ludzi, którzy mieli pecha, za chwilę będą promować narkomanów,a właściwie już to robią, do tego promują kryminalistów. To jest debilizm nad debizizmem, aby promować choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahah hah-W szkole to mnie szanowano, bo tam się szanuje ludzi co są silni fizycznie i lubią się bić. Powinieś to wiedzieć, że w szkole do szacunku wśród chłopaków to to właśnie się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddds
NÓŻ- i skonczyles na babskim forum :( kolejna porazka wychowawcza polskiej oswiaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma- Skoro nie chcesz kontroli ludzi przez państwo, to czemu popierasz Kaczyńskiego? Przcież on jest za socjalizmem i za kontrolą. Swego czasu chciał wprowadzić ustawę zabraniającą noszenia scyzoryków. Więc Korwin i Kaczyński to dwie odmienne od siebie opcje polityczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddddddddddddds-Żadko tu jestem, wiec nie jest z mną tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Korwin Mikke to cham a ci co go popierają mają nasrane" "To facet, który ma wadę wymowy i wizerunek oszołoma, do którego sam się przyczynił." to są właśnie wypowiedzi przeciętnego leminga. przypominam że gronkiewicz walc i tusk też mają "wadę wymowy" a już szczególnie komiczne jest wytykanie "wady wymowy" gościowi którego jednocześnie atakuje się za "prawa niepełnosprawnych" :D to jak to, zarzut wobec tenisisty że jest cienki bo nie ma ręki albo nogi jest "oszołomstwem" i "faszyzmem" a zarzucanie politykowi że ma wadę wymowy to już nie? to może powinien występować w "parapolityce"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przcież on jest za socjalizmem i za kontrolą." ja nie popieram kaczyńskiego. ja tylko widzę że jest lepszym wyborem niż PO i że są pewne mechanizmy wspólne które dotyczą jego, korwina i innych z poza "grupy trzymającej władzę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korwin pokazal swoje-Korwin pokazał że jest inteligentny jak zawsze, ale znów Lis się skompromitował, gdy chciał go porównać do Hitlera. A to jedynie co mnie wkurza, to to że Korwin właśnie tak obraża Hitlera i porównuje go do Stalina. Wiec zastanawiam się , jakim trzeba być debilem i na jakim niskim poziomie, aby Korwina porównać do Hitlera? To tak jak by murzyna porównać do Aryjczyka i wmawiać murzynowi że jest Aryjczykiem. To jest wręcz niemożliwe aby być tak idotą i Hitlera porównać z Korwiniem, gdzie właśnie wiele prawicowców ma za złe Korwinowi że krytykuje tak ostro Hitlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumator
Prostak i cham, ktory odgrywa nieudolnie arrystokrate. Faktem jest, ze w ciagu kilku dni stal sie slawny, nawet poza granicami Polski. A bezczelnosc jego nie ma granic. Zamiast publicznie przeprosic probuje pozwac do sadu tych, ktorzy przeciwstawili sie jego chamstwu. Brak u niego instynktu samozachowawczego. Wielu zacznie miec zastrzezenia do jego ilorazu inteligencji. Sprawy sadowe pograza go calkowicie. Nie wiem co on zrobi teraz z ta muszka i "Korwin" w nazwisku. Przeciez to zupelnie nie pasuje do tego prostactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma-Dokładnie Offermo, gdy się ktoś śmieje z Korwina że ma wadę wymowy, to jest w porządku i nikt w tym złego nie widzi, ale jak już krytykuje się paraolimpiadę, to wielkie halo. To samo dotyczy Afrekanerów, gdy się krytyuje rasizm wobec Afrykanerów, to biali lewacy z Europy jakoś milkną i nie poruszają tego tematu, ale jak murzynka pobiją, to wszestkie media donoszą o wielkim rasizmie, mimo że rasizm w stosunku Afrykanerów, to tysiące zabitych i setki tysięcy zgwałconych kobiet, oraz spalone farmy itp. A wystarczy tylko poczytać o Afrykanerach, ale większość białych nawet nie wie kto to jest "Afrykaner". Oto lewacka polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reasumator- A twoim zdaniem to Monika Olejnik i Lis to inteligenci? A może Grodzka i Biedroń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz podkreślę. ja uważam że korwin ma rację pisząc że "paraolimpiada" to nie żaden sport ale nie ma racji pisząc o jakimś "promowaniu niepełnosprawności". takie wydarzenia nie tyle "promują niepełnosprawność" co promują aktywność wśród niepełnosprawnych a to zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie oglądałem. szczerze mówiąc to mam spore wątpliwości czy im korwin "dojebał". korwin nie jest za dobry w polemikach niestety. jest zbyt chaotyczny moim zdaniem. jego dobre argumenty giną w powodzi słów które z siebie wyrzuca a które niewiele wnoszą. i jeszcze jak się doda do tego jego wadę wymowy to przy sali pełnej lewaków razem z lewackim, wrogo do niego nastawionym redaktorkiem nie ma zbyt dużych szans. ale chętnie bym obejrzał chociaż jakieś fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszny Student-Korwin zmiażdżył do tego stopnia lewaków, że im nerwy kompletnie puściły, lewaki zaczęły przeklinać i wyszło z nich kompletne chamstwo, a Lis na siłę chciał wmówić Korwinowi, że jest Hitlerem cwaj, ale Korwin powiedział że może dołączyć do grona ludzi, którzy nazwali go faszysta i teraz pójdą do sądu, więc Lis wymiękł. Fajny program, bo Korwin dosłownie miażdżył lewaków a ci coraz bardziej się kompromitowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A twój ukochany korwin właśnie zrobił co do niego należało i dał tuskowi kilka dni spokoju z budżetem" bzdura. jakby nie było korwina to by była "mama małej madzi" albo coś innego równie "ważnego". tu nie o korwina chodzi tylko o dziennikarzy którzy zrobią wszystko żeby chronić "grupę trzymającą władzę". a tusk już się chyba kończy skoro mu merkel obiecuje posadkę w brukseli. chyba zostanie rzucony na żer opinii publicznej i objawi nam się nowy "mesjasz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma-Skoro lewaki zaczęły przeklinać i mówić Korwinowi "Niech się pan już zamknie" to chyba logiczne że lewakom nerwy puściły, inaczej tak nerwowo by nie zareagowali, mimo że na poczatku byli niby "wyluzowani'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro lewaki zaczęły przeklinać i mówić Korwinowi "Niech się pan już zamknie" to chyba logiczne że lewakom nerwy puściły," może i tak, nie wiem, nie widziałem. ja tylko mówię ze swojego doświadczenia odnośnie polemik korwina. jego zwolennicy w każdej z nich twierdzą że "zmiażdżył" a tak naprawdę wcale tak nie jest. pamiętam jak debatował z palikotem i prawda jest taka że to palikot wygrał. argumenty korwina choć prawdziwe to były jednak zbyt abstrakcyjne żeby dotrzeć do ludzi a palikot przedstawiał klasyczne socjalistyczne "obiecywanki" które zawsze są chwytliwe. uznać że to korwin wygrał mógł tak naprawdę tylko zwolennik korwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×