Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba przesadziłem

Trochę się moralnie stoczyłem...

Polecane posty

Gość Chyba przesadziłem

Nie sądziłem że kiedyś taki się stanę, nieśmiały do kobiet facet, nie podrywacz, wręcz nie raz odpychałem kobiety które coś ode mnie chciały... ostatnio chyba z braku na stałe kobiety zacząłem wariować, nie dość że sex na pierwszej randce to jeszcze bez żadnych zabezpieczeń (z osobą której nie znałem) i zdarzyło mi się to dwa razy :(. Nie boję się ojcostwa bo młody nie jestem ale zaczynam znajomości od dupy strony, nie to że nalegam na sex ale zaczynamy się całować no i reszta idzie już z górki... wiem że jedną kobietę tak tym uraziłem że nie chce ona mieć żadnego faceta :/ (jest sama od naszego spotkania i nie ma zamiaru się z nikim spotykać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie wiesz co dalej z twoim życiem. Stoisz jak duupa na środku skrzyżowania i nie wiesz w którą stronę się udać bo już wszędzie byłeś a jednak nadal lądujesz w tym samym miejscu. I jak możesz to spierdalaj :P 🖐️, bo tylko ruch tamujesz a co za tym idzie przepływ informacji. Lovelasku :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Michaił Pravda
Nowy patafianie peerdoolony znowu smęcisz swoje koorevskie nasienie bękarcie jeebanyy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antynowy
nowy jak pieedoli to nie wiadomo o co chodzi Zero konkretow jakies bajeczki tak zwane pierdulenie kotka za pomoca mlotka,bez sensu,bez rady,bez przeslania i wnioskow. Chyba dlatego nadal tu jest:-D Nowy moge Ci pomoc sie ogarnac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbulka
taaa ciekawe ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antynowy
az tak wulgarnych okreslen bym nie uzywal:-D Moze On potrzebuje pomocy? Za radą Alayki wyslijmy sms o tresci POMOC Aha Nowy/Tom nie musisz tworzyc nowych nickow i tak wiadomo,ze to Ty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę pisać konkretnie bo tematy w, których się udzielam stały by się mało rozwojowe. :P I z góry zdominowane przez moje zdanie. Niech również takie kąsające pomarańczę mają okazję wykazać się swoją niepotrzebną nikomu egzystencją. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha :D:D:D
zdradza się niedojeebiec peerdoolony swoimi śmiesznymi określeniami nie pomogą mu dziesiątki ników i tak wiemy że gówno przemawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuję za pomoc. Tylko że ja nie chcę się "ogarniać", bo i po. Bardzo mi dobrze w moim rozpieprzeniu a wszelkie jego próby naprawy, skończyły by się tym że znów nasienie miałabyś na twarzy i z trudem podnosiłabyś się z kolan. Dla własnego dobra lepiej sobie odpuść. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Typu Bear 45
Wydymaniec sie odezwał kozia speerdolina niemyta końska sraka pomnożona przez goovno zasrańca bengalskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Typu Bear 45
Mlehehehe frajerem nie jestem ubecka koorvo żeby kapować i frajerzyc innych jak masz takie pomysly to pewnie twoja profesja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę z Toba
" kozia speerdolina niemyta końska sraka pomnożona przez goovno zasrańca bengalskiego " to w tym temacie o robieniu kupy na partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Typu Bear 45
zamknij mordę wieprzu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie jesteś to będziesz. Przynajmniej wręcz na siłę starasz się mnie do tego przekonać. Aha, byłem za mały by zostać ubekiem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Typu Bear 45
Wyssałeś pewnie ubeckie paliwo z cyca starej, taka jest prawda typie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama to porządna i cnotliwa kobieta. :) I starała się jak mogła bym chociaż takie śmieci omijał a nie wdawał się z nimi w bójki. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Typu Bear 45
Przecież sam się w nie wpieerdalasz i to na każdym kroku na wielu nikach koński zwisie :classic_cool: Taka jest prawda tylko mendy z komendy tak robią i kupe chooja na kaczych łapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I raczej nie byłaby zadowolona z efektów wychowywania swojego syna. Na szczęście nie trzymam się już matczynego fartuszka a co za tym idzie oszczędzam Jej rozczarowań. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra idę po fajki, bo widzę że chuujek ci oklapł, brzuch zasłonił monitor i do tego pojawił ci się kolejny siwy włos na skroni. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Typu Bear 45
I co lovelasie peerdolony o wielu mordach, zapodać ci tera cegłówkę na ryło :classic_cool: Wybacz mój podniesiony ton ale tera zapeerdalam po autostradzie pod prąda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Typu Bear 45
I co speerdoliłeś bez jajeczny stworku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×