Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina192

Czy rodzice mają prawo wyrzucic mnie z domu ?

Polecane posty

Gość malwina192
mamamlodegoD dzięki za wspracie, bo patrze że najwięcej tu mają do powiedzenia Ci ktorzy nic nie wnoszą do dyskusji, tylko chcą ulżyc sobie po ciężkim dniu, no nic mam nadzieje że chociaż to im cos da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
Pewnie że mogą Cie wyrzucić z domu masz juz skończone 18 lat i możesz na siebie zarobić, meldunek w dzisiejszych czasach nic nie znaczy co innego jak byś była współwłaścicielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudna sprawa x 2
Bzdury gadacie meldune Rozumiem, ze twoje dzieci szybko sie wyniosly, wymeldowalas/es je? Tak mowisz jakbys zycia nie znal/a. Dziewczyna wpadla, stalo sie. Rodzice ojca dziecka jej pomoga, wiec po co dziewczyne jeszcze katowac haslami "puscila sie" i wyrzucaniem jej z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina192
moniczko kto może zarobic ten może, raczej nie ciężarna. Ale to co już się dowiedziałam mi wystarczy, dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli udowodnia ze nie mieszka
bo tu kurvy same siedza, ktore potrafia tylko wyzywac i wysmiewac. nie poznalyscie jeszcze wielkich bogatych uczonych pan z kafeterii? hahahah swietoszki pyerdolone, a w rzeczywistosci sie rznely za mlodu tylko sie jednej z druga udalo nie wyebac, a teraz to kazda szczeka, ze po slubie popuscila. jaaaaaaaaaaaaasne! klamcie dalej bure suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jeszcze ją po głowce
Do seksu dorosła ale do pracy to nie lepiej siedzieć w domu i na ksiecia czekać. Tylko żeby ksieżniczką być to trzeba by ojca króla mieć. A ty nie masz,najpierw trzeba było zarobić a potem dzieci robić . Dupą się myśli to takie efekty ,małe kurewki rosną , inastępne będziesz chodować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina trzymaj sie:)ja mam 13-latkę z wpadki...:)urodzona 2 tygodnie po mojej maturze...:):)też nie miałam pracy...i u rodziców mieszkałam....i nie zawsze było dobrze...:(dzisiaj mam dwa fakultety...męża , małego synusia...i wszystko da się zrobić:)A po pierwsze musisz nauczyć sie olewać nieprzychylne Ci osoby...Tak jak niektóre powyżej...:)Poza tym z wypowiedzi...głupia nie jesteś:)I dasz sobie radę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
Możesz liczyć tylko na rodziców łaskę, wiem że w ciąży nikt Cie nie zatrudni ale rodzice nie mają obowiązku Cię utrzymywać jeżeli się nie uczysz wymeldować Cie nie mogą ale wyrzucić jak najbardziej nie masz aktu własności mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie po ślubie
ja nie po ślubie , ale seks był dopiero jak skończyłam studia, poszłam na swoje i zaczęłam zarabiać, pierwszego faceta miałam w wieku 24 lar, można się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudna sprawa x 2
Ciezarnej nie przyjma do pracy. Mozesz poszukac po. Mimo wszystko na twoim miejscu wolalabym mieszkac nawet w np. domu dla samotnych matek na poczatek, potem znalezc sobie prace, rodzice chlopaka beda ci pomagac to za jakis czas wynajmiesz sobie mieszkanie, chlopak skonczy szkole to sie wam ulozy. Nie ma sensu siedziec na glowie komus kto nie chce ciebie i twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli udowodnia ze nie mieszka
no jeszcze po glowce... - a ty chyba sama nie wiesz co pisze zyebie, masz rozdwojenie jazni czy co? bo sama sobie zaprzeczasz....raz piszesz, ze tylko kurvy robia to w tym wieku, a za chwile, ze normalni ludzie robia to z glowa i sie zabezpieczaja. wiec jak to jest? ci, ktorym sie udaje to nie kurvy, a ci ktorzy wpadli to juz kurvy? hahahahhah kurva to na trasie stoi idiotko! albo na dyskotece sie wali z pierwszym lepszym i potem nie wie czyje dziecko i czy hiva przy okazji nie zlapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina192
nie 18 a 19, i nie pusciłam się bez zabezpieczenia tylko to byl po prostu pech ! Poprostu nie raz srodki antykoncepcyjne nie działają, w moim przypadku zastrzyki, nie znacie ani mnie ani sytuacji a potraficie tylko mordami szczekac, nawet nie szczekac tylko pisac. Po co ? Nie wiem. Dowartosciowac się ? Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
sex jest dla ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzyki powodują brak miesią
zastrzyki powodują brak miesiączki, czyli nie ma owulacji wciskaj te bajeczki swoim starym możę uwierzą że doszło do niepokolanego poczęcia bez jajeczkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli udowodnia ze nie mieszka
no oczywiscie ze jest dla ludzi i jedno wpadaja drudzy nie i jak ktoras wpadnie to zaraz kurva, a gadaja tak te, ktore sie pyerdolily ale udalo im sie nie wpasc tyle zaklamane hipokrytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie robcie dramatu
Nie pierwsza co ma dziecko w mlodym wieku i nie ostatnia ;) Niektorzy rodzice wspieraja dzieci nawet jak te sa w ciazy majac np. 16 lat. Dewotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam dziewicą do 24 roku ż
ja byłam dziewicą do 24 roku życia więc odjeb się z hipokryzją ode mnie. Bo potrafiłam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina192
tak podobno dają 99,8% pewnosci, jest brak miesiączki ale przy braniu zastrzykow w Terminie, tak więc nadal uważam że jesli nie znasz sytuacji nie komentuj złosliwie, chyba że poprawia Ci to w jakims stopniu samoocenę to ok zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina192
i jeszcze jedno. RODZICOM z nie starym, są jacy są ale jakis szacunek trzeba miec. Starych możesz Ty miec i do swoich tak sie zwracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poco brałaś po terminie
23:36 [zgłoś do usunięcia] malwina192 tak podobno dają 99,8% pewnosci, jest brak miesiączki ale przy braniu zastrzykow w Terminie, tak więc nadal uważam że jesli nie znasz sytuacji nie komentuj złosliwie, chyba że poprawia Ci to w jakims stopniu samoocenę to ok zrozumiem to poco brałaś po terminie, myślałaś że działają, wiadomo że po terminie nie , ciekawe skad kasę miałaś na zatsrzyki jak nie pracujesz ani nie masz teraz kasy, fantastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poco brałaś po terminie
Ciekawe który lekarz by przepisał niepelnoletniej zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina192
czy to jest twoj interes ? Pieniądze miałam poniewaz to jest malutki koszt i raz na aż 3 miesiace !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina192
nie jestem niepełnoletnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poco brałaś po terminie
To jak miałaś czemu nie robiłaś w terminie tylko po 5 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porod posladkowy
Oj nie denerwuj sie, musza sie dowartosciowac. Taaa wszystkie byly dziewicami do 24 roku zycia. Tylko czemu zdziwienie w spoleczenstwie jak jakas laska w twoim wieku byla / jest dziewica? No wlasnie ;) maja tyle szczescia, ze nie wpadly jak sie ruchaly a teraz wielkie panie moralizatorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poco brałaś po terminie
Jak dobrze czytałam jesteś w 27 tygodniu, teraz masz 19ście, rozumie ze wzeilas jeden zastrzyk i zaszłaś nastepnego dnia w ciaze to chcesz nam wmowic? jeszcze liczyc umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina192
jejku swojego życia nie masz ? :) 14 grudnia (tego roku...)mam już 20 urodziny, zastrzyki brałam od 18 ż! Lepiej ci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poco brałaś po terminie
Opowiadasz bajki fantastką , brałaś zastrzyki po terminie iwedząć ze nie zadziałajaą i tak i uwazalas ze jest ok, to po co je bralas :D , weź wymyśl lepszą bajeczkę, bo ziewać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak tylko mowia
bo jestescie obecnie w konflikcie - daja wyraz swojemu rozczarowaniu, jeszcze sie nie pogodzili z tym ze sytuacja wyglada jak wyglada itd.. ale tak po prawdzie wcale nie maja zamiaru Cie wyrzucic z domu jesli jednak nie hmm zbliza sie okres ochronny wiec raczej ciezko bedzie im eksmitowac na bruk corke w ciazy jednak...dla chcacego nic trudnego, i w takim wypadku pozostaje zawsze dom samotnej matki - czasem lepsza opcja od szarpania sie, PS daleko bardziej obrzydliwe pod wzgledem moralnym od "puszczania sie" w wieku lat 18 (jakkolwiek okreslic tym mianem wspolzycie pelnoletniej dziewczyny ze swoim chlopcem moga wylacznie osoby pelne jadu oraz zlej woli) jest wyrzucanie na zbity pysk kobiety w ciazy z rodzinnego domu, a zwlaszcza corki przy nadziei, to pierwsze mozna zrozumiec i wybaczyc lecz to drugie...nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeby się puszczać to
Żeby się puszczać to trzeba być dorosłym ona nie byłą dorosła, nie pilnowała terminu antykoncepcji, skończyła szkołę nie uczy się dalej, nie poszła do pracy, nie zrobiła nic poza puszczaniem się ... to duża róznica, nie wykazuje ani wykazywała ani odrobiny dorosłości, ma 19 lat ale tylko w dowodzie, bo z zachowania to jak 10 letnie rozlapryszone dziecko na utrzymaniu rodziców z aich kasę, bez jakichkolwiek działań własnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×